2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------38+4
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-
çiceks---------------------5 temmuz------------------erkek-----------------------------------sezeryan-------------------------5 temmuz--------------------*

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------8 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
demresu----------------------21temmuz---------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

alkisalkisalkisdelikafadulden:sm_cool:
HEYECAN OLSUN HEYECAN

gözu aydın canım allah analı babalı buyutsun

tebrik ederizz allah analı babalı büyütsün maşallah

amin kizlar darisi diger bekleyen annelere saglikli sihhatli birsekilde super bir duyguyaaaaaa bende eylul annesi olucam ama heyecandan agliyorum canim kardesim yeni yapti dogumunu telle gorussduk aksam yaninda olucammmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

canim yaa. yarin bu saatler bebisle ilgileniyor olacaksin. allah kurtarsin hayirlisiyla. nesquik simdi bebisiyledir ne guzel :asigim:

ay keske yarın olsaydı doktorum cok telaslıyım dıye 8 temmuza aldı carsamba gunune ama yınede arada fazla fark yok 1 guncuk yınede cok korkuyorummm:gitme:

yalniz gercekten sezos beklemek de fena galiba. ben ona da dayanabilirmiyim bilmiyorum. ooff hepsi zorr CADIARZU

kızlarr ben çıkıyorum hepiniz allaha emanett ben eve perşembe veya cuma günü gelirim artık hepiniz kendinize ve bebişlere iyi bakın öpüyorumma.s.

ayyyyy sımdı arkadasım aradı aynı gun 9temmuzda doğurcak bı arkadasım vardı az once doğmus bebek ama normal olamaması sezeryanla almıslar heyecan bastı bana ya

evet ben cok korkuyorum sezeryandan ınsallah hersey yolunda gıder:Saruboceq:

insallah...bebislerimizle kavusma anini dusunup rahatlamaya calismamiz lazim.....

kızlarr ben çıkıyorum hepiniz allaha emanett ben eve perşembe veya cuma günü gelirim artık hepiniz kendinize ve bebişlere iyi bakın öpüyorumma.s.
gule guleee. sen de kendine ve kizlarina iyi bak dilaracim.

ece tuba odanız çok güzel olmuş canım iyi günlerde kullansın güzel kızın

[ ayy ececimmmmmmmmm odanız çokkk şeker yaaaaaa
pessssssssssspembe :asigim:
tam kızçe odası olmuşşşş
şeker kızın içinde güzel güzel byüsün , oynasın inşallah ....

ececim kızının odası çok şekermiş sizde güle güle kullanın inşallah
teşekkür ederim canlarım güzel dilekleriniz için...opuyorumnanaktan

yarın ben yokken çok çok dedikodu yapmayın sakın haaaaaaaa
sonra geçmişi zor okurum
bana bol bol dua edin yarıınnnn
bu saatlerde kızıma kavuşmul olurum -muhtemelen
canım sen zaten geçmişe fazla takılmıyosunki dert etmene gerek yok git sezoşunu al koklaşa koklaşa gel inşallah buraları dert etme:teselli:

ay keske yarın olsaydı doktorum cok telaslıyım dıye 8 temmuza aldı carsamba gunune ama yınede arada fazla fark yok 1 guncuk yınede cok korkuyorummm:gitme:

ya canım senin daha günün de var neden sezoşa alınıyosun bi problemmi çıktı allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…