2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

çooooooooooook sıcak halaa yaaaa , ben biraz balkonda oturayım , az biraz da uykum geldi gibi .. zaten uyuyamazsam en geç 10 dak. içinde yine burda olurum :S

bende kaçıyorum uykum gelmedi ama kendimi zorlicam uyumak için yoksa geç kalkıyorum sabahları iyigeceler kızlarŞeniz

günaydın kızlar bu saate kadar zor durdum yatakta bende uyku falan kalmadı heryerim ağrıyor yatmaya çalıştıkçamafoldumben

canim hastaneden cikan her bebek agirliginin %10u kadar kaybedermis.

Sen merak etme, kucuk dogsa bile onlar cok kisa zamanda yakaliyorlar normal doganlari. saglikli olsun insallah sana sorun cikarmasin, o buyur annesi.:ecrin_bebek:

benım canım da gecen gun cok bıra ıstedı esım ıcerken. ama malesef
onları artık uzuzn bi süre veda edeceksin...sonuçta hamilelik bitse bebek emzireceğiz....sigara alkol faslı bitti...iyi oldu bırakmış olduk...ben sigaraya başlayacağımı düşünmüyorum ama emzirmeden sonra alkol alırmıyım ona söz veremiyorum kendime....2-3 sene sonra...

huri sen kac kılo aldın
24kaydirigubbakcemile3

kızlar çok erken bana göre bu saat kaydirigubbakcemile3 eşim bugün işe gitti evde kahvaltılık yoktu gitmeden bişeyler aldırdım kendüsüne o sebepten ayaktayım 2 lokma yedim .yağmur çiselemeye başladı oh mis gibi hava bi bakınayım dedim...şimdi düşünüyorum yatak odasına mı gitsem yoksa t.v. başında yatak odasını burayamı taşısam...
süper çizgi filmler vardır şimdiiiii........

bende çizgi flim hastasıyımmmmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar, çiçeksi ameliyathaneye almışlar. Bundan sonrası dualara kaldı, hayırlısıyla ikiside sağ salim çıkarlar. Eşiyle konuştum biraz önce morali çok yerindeymiş, sadece biraz stresli. Atlatacak inşallah bunuda cicim benim kaydirigubbakcemile5

dualarımız onunla. hayırlısıyla bebeğini kucağına alacak inşallahh

kızlarr yaa bana bişeyler oluyoo herşeyee ağlıyorummmmmmmmmmmmafoldumbenmafoldumben

ya yapmayın ya ürkütüyorsunuz beni ya...ben pek ağlamam ama hale bak hepiniz döküldünüz noluyoruz kızlar ya kendinize gelin...

hayırlı doğumlar olsun haberlerini verirsin bize...sen çiçeğin nesi oluyordun canım...?

cnm normaldır ya bende gamzemde aglayıp duruyordum ozellıkle ona bakamıycam dıye

gnydn kızlar iyi pazarlarrrr

herhalde eve tıkılmak iyi gelmedi bana diyorum yarın bi kaç günlüğüne anneme gitsem kalsam nasıl olur :sinifsinif:

hayırlısıyla kurtulur inşallahh bende telefonu var arıcam birazdann yada msj atarımm

nasıl gidiyo bakalım sen uykusuz değilmisn..

süperrr....

bebeğim beni hiç yormuyo. karnını doyuruyo... altını alıyorum gazını çıkarıyorum 2-3 saat uyuyo uyanınca yine aynı.. iyiyim yanii.. çok şükür.
bugün yine bıcı bıcı yaptık. şimdi uyuyo canım. sen nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…