2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

merhabalaaaar....
nezamandir girmiyordum, masallah cogumuz dogurmus bileee,
ama ben hala doguramadiiim mafoldumben
bizim oglan tembel cikti, cikmaya hic mi hic niyeti yok....
abowww ewet artık doğurma vaktin gelmiş bu hafta doğurursun inşallah cvanım...

cnm meraklanma bende pesınden gelıyorum bızımkıd e ole walla cıkmaya nıyetı yok galıba
sende normalsın deılmı?hıc belırtı yokmu daha?
seninde zamanın gelmiş.ay ben de 39 ları görücemmi acaba
evet canim bende normal dogum, maalesef hic bi belirti yok, suana kadar hic catlamamistim ama dun karnima bi baktim catlamisim, bir haftadir ayaklarim cok sis, acaba bunlar belirtimi bilmiyorum???
canim ta gecen haftadan 1 cm aciklik vardi, dr 1 hafta beklemez felan dedi, ama hala bekliyoruz....
hayatım onlar belirti olsaydı oohhoo ben yarık yarık oldum göğüs altlarım bacaklarım ve karnım göbek deliğime kadar çatladım...bittim bennn
ya bıde bısey sorcam benım dr. acıklık varmı yokmu dıye hıc bakmıyor sızın ıstegınız uzerıne mı bakıyor acaba?nasıl oluyor bu?kızmaya basladım ben dr.uma
usg ilede bakılıyor die biliyorum bazıları sadece ultrasonla bakıyor...ama ben 3 kere falan çatı muaynesi oldum her gittiğimde bi ebe el atıyor maşallah :KK70:

of sorma bende artik cok yoruldum, tasiyamiyorum artik,
heran dogurcam diye disari da cikamiyorum,
en ufak bi sancida, evet simdi dogurcam diye seviniyorumm,
ama nafilee, bu gidisle sezeryan olurum diye cok korkuyorum, cunki hic sezeryan istemiyorum... ins korktugum basima gelmez.....

dikkat et tatlım...

huri o .... ların bır anlamı yok. baglantım kotu oldugunda yapıyorum sayfa acılması ıcın. sık sık kıtlenıyor da
anladım demek istediğini ama öyle yapınca bağlantı düzeliyormu ki senden duydum..

kızlar ben geldimmm...gesmelerden geldim kızızm hiç durmadı yerinde gesmeye gitmek istiyomuş canııı...beşiktaşa gittik sahile mamalar yedik sohbet ettik denize ayaklarımı saldım üsküdara karşı kocişimle sohbet ettik ...rahatladım eccük....ama gençler çok içiyolar ha sıcakta herkesin elinde ıscacık biralar....ııyykkk...ama güzeldi...yoruldum eccük yatıp dinlenicem kasıklarımda biraz sancı var bu gece gelemeyebilirim...sabah görüşürüzz...

abowww ewet artık doğurma vaktin gelmiş bu hafta doğurursun inşallah cvanım...

seninde zamanın gelmiş.ay ben de 39 ları görücemmi acaba

hayatım onlar belirti olsaydı oohhoo ben yarık yarık oldum göğüs altlarım bacaklarım ve karnım göbek deliğime kadar çatladım...bittim bennn

usg ilede bakılıyor die biliyorum bazıları sadece ultrasonla bakıyor...ama ben 3 kere falan çatı muaynesi oldum her gittiğimde bi ebe el atıyor maşallah :KK70:

dikkat et tatlım...[/B]

anladım demek istediğini ama öyle yapınca bağlantı düzeliyormu ki senden duydum..

kızlar ben geldimmm...gesmelerden geldim kızızm hiç durmadı yerinde gesmeye gitmek istiyomuş canııı...beşiktaşa gittik sahile mamalar yedik sohbet ettik denize ayaklarımı saldım üsküdara karşı kocişimle sohbet ettik ...rahatladım eccük....ama gençler çok içiyolar ha sıcakta herkesin elinde ıscacık biralar....ııyykkk...ama güzeldi...yoruldum eccük yatıp dinlenicem kasıklarımda biraz sancı var bu gece gelemeyebilirim...sabah görüşürüzz...

benım canım da gecen gun cok bıra ıstedı esım ıcerken. ama malesef

ben de esyalarımı bugun hazırladım utuledım yerlestırdım. cok rahatladım. bı bıberonla bebek bezı kaldı. hastaneye gıderken mama goturcekmısıjnız

amin canım , inşallahhhhhh :Saruboceq:

ay canım yaaa kıyamammmmm , kabız mı olmuş kuzucuk benneyaptımki
göbüşünüz düştü mü , hani göbüş düşmeden yapılmaz derler ya bıcıbıcı fisfisfis

sağol hurişimmmmm Şeniz
ben hakikaten alıştım artık ya , her defasında Allah daha beterinden korusun diyorum ve biliyor musun biraz zaman olarak erken de olsa diğer sez. doğumlara göre , yine de seviniyorum .. çüünkü son 2 kontrolüm olacak yada olmayacak ve artık olumsuz şey duyma ihtimalim olmayacak bundan sonra ..
Allah sabrını da veriyor sanırım , yada alıştım ve duyarsızlaştım artık ..
kul olarak yapabileceğim bir şey yok dua etmekten başka ...
hepimize sağlıkla versin yavrularımızı kucağımıza o büyük Allah ...

çok tatlı senin bu tavşanın annesiiii :nazar:

amin canım benim inşallahhhhhhhh :Saruboceq:

bu da şirin ama diğeri daha bi afacandı yaaaaaa delikafadulden

canım kikoşummmmmmmmmmmmmmm :1hug:
bilmez miyim ettiğin-iz- duaları , öyle olmasa acaba bu kadar yüreğim fearh olur muydukiii ..
iyiki seni ve senin gibi nice dostları tanıdım burada
karşılıksız edilen duanın karşılığı var mı acaba şu yeryüzünde ...
iyi şeyler düşünmek , çok daraldığımda sizlerle dertleşmek , sizlerle makara yapmak kendimi çok iyi hissetmemi sağladı şimdiye kadar , iyiki tanıdım hepinizi ..
evet , bizim mucizemiz biraz nazlı geldi ve öyle devam etti-ediyor sürecine .. ben bir şekilde atlatıyorum içimden beynimden geçenleri , Rabbim ona dayanma gücü ve sağlık versin :Saruboceq:
iyi dilekleriniz , teselileriniz kendimi iyi hissetmemi sağlayan bir kaç şeyden biri desem yerimseniben

ebushcummmm dr.un ne diyor bu duruma
suni sancı olayına değinmeyecekler mi acabafisfisfis
ablamın da öyle oldu , bir de baktılar ki bebiş de ters , sonunda sez.la aldılar

çok teşekkürler teyzesii tatlıdır benim tavşanım :)))
evet canım göbeğimiz düştü ee tabii 18 günlük olduk artık.. maşallahh bize:nazar:

çok teşekkürler teyzesii tatlıdır benim tavşanım :)))
evet canım göbeğimiz düştü ee tabii 18 günlük olduk artık.. maşallahh bize:nazar:

oyyy maşallah size o zamannnnn :nazar:
kaçıncı haftada doğdu paşamız ??

Slm ben geldİm uyumadan sİze bİ gÖz atayım dedİm

uykun çabuk gelmiş kuşummmmm , kaçmışsın hemen mafoldumben

nasıl gidiyor , hala bi gelişme yok galiba doğumla ilgili yerimseniben[/QUOTcnm yok şimdilik 13 temmuz kontrolümüz var ama doktorum 15 20 si arası bekleyin daha erken gelirse kontrol yerine doğuma gidicem sanırımkaydirigubbakcemile3 sende var mı bi değişiklik belli oldumu doğum şekliniz

X