2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

dilara canım senin nasıl gidiyo ?

iyiyim canım yani bebeğim çok şükür uslu okadar hırçın bi bebek değill emiyo uyuyoo akşam üstleri biraz mız mız oluyo bide her emmeden sonra kusuyoo hıçkırık tutuyooo sakinleştirmeye çalışıyorum :) sanırım eve tıkalı kalmak beni yordu ondan depresyon halindeyim:)

çok güzel allah nazardan saklasın herkese anlatma nazar değer ağlıyor de durmuyor de hehehehe öyle derler bizde biz teyzesiyiz bişiycik olmaz maşallah allahım banada nasip etsin öyle olsun.....bakalım bebeğinden heralde senin elinde olan bişey değil...

bak seinkide düzene girdi sen evde tek kalmaktan 2 çocuktan işten güçten sıkıldın yavrum...bide yaz evde tıkalı olmak çok zor kış olsaydı bu kadar üzüzlmezdin..bir dahaq kışın doğurucam inşallah...
senin nasıl gidiyo canım kim var yanındaa benim yanımda kimse yok 2 çocuk ev işi hiç boş durmuyorum deyebilirimmm:gitme:
evet sende gelen giden misaifrde var...benden beter senin çevredekilerde saolsunlar...

nerdeyse kilo felan kalmadı bendee çöktümm
gerçekten kaç kilo gitti şişler inmeye başladımı....ben nasıl olcam bakalım...

ben çiçeksin iş arkadaşı ve arkadaşıyım. yerimseniben

hurişcim toplam 14 kilo ile bitirdimm şuan 5 kilo fazlam kaldıı bakalım nasıl gidicekk onlarda o 5 kilode göbek çevremde var sadecee

senin nasıl gidiyo canım kim var yanındaa benim yanımda kimse yok 2 çocuk ev işi hiç boş durmuyorum deyebilirimmm:gitme:

benim yanımda annem var çokşükür. daha altını bile almaya korkuyordum ilk başlarda inciticem bi yerini diye. zaten benim dikişlerimin geçmesi 10 gün sürdü. oturamadım hiç. ama çok şükür bitti...

yok yok herkese ağlıyo hiç durmuyo diyorum :)) siz teyzelerinin nazarı dokunmaz oğluma biliyorum...
ben de 10 kilo verdim. hala daha veriyorum çok şükür. kalmadı kilom eski halime döndüm. 5-6 kilo daha versem süperr olacak..

ben çiçeksin iş arkadaşı ve arkadaşıyım. yerimseniben
çok güzel insanın senin gibi ilgili bir arkadaşı olması ne kadar güzel...bizim yakın akrabalarımız bile senin kadar değiller...çok güzel vefalı insansın maşallah...
hurişcim toplam 14 kilo ile bitirdimm şuan 5 kilo fazlam kaldıı bakalım nasıl gidicekk onlarda o 5 kilode göbek çevremde var sadecee

kız ne güzel 5 kg ne demek süper bişiy....5 kg bende olsun bırak kalsın üstümdeee.....ben çok korkuyorum ya ....88 kg oldum ....80 kiloda kalıcam die ödüm kopuyor....65 le hamile kaldım 70 olsam yarabbi şükür diycem...

verirsin canım hiç merak etmee sende benim gibi tek başına olacaksın koşturmayla nasıl verdiğini anlamıcaksınn:umursamaz:

kızlar çiçeks aradım ama tlf numarasını yanlış vermiş sanırımm başkası çıktı öyle biri yok dediii off yaaaa acaba benmi yanlış kaydettim beceriksiz kafammmmafoldumben

bizde iyiyiz canım meleğimle emişmeye çalışıyoruz
sen nasılsın sancıların ne durumda

ewet bugün acayip bi değişikliğim var ...kuş gibiyim hiç bi şeyim yok.....bebek sabah kahvaltıdan sonra bi tepik attı dahada tıkyok...hiç zorlanmıyorum bugün...hava fena değil ondan heralde....

ay bende meleğimi alssam artık kucağıma...karnımda daha zor sanki bişey olsa müdahele edemeyeceğim gibi geliyor...hareket etmeyince ödüm kopuyor bişeymi oldu die...

hoş geldin nurcumm iyi olmaya çalışıyorum ben:) sen nasılsın ilaydamız nasıllŞeniz

iyiyiz canım uğraşıyoruz iki gündür göğüs ucuyla emziriyorum sütümü çok değil ama sık sık emzirerek idare ediyoruz...
siz nasılsınız ya canım kuzumuz iyi değil mi

kızlar ewde tekım hava cok serın gzl kociş gamzemı gezmeye cıkardı

bu arada acılması baslayanlar ya sıkılarak soruyorum afedersınız wc ye gırdığınızde temızlık yaparken farkedıyormusunuz acıklığın basladığını bırde akıntılarınızda artıs basladımı?normal doğum yapanlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…