2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ebrucum hareketlerı nasıl ?
benımkı hala cok hareketlı dr. bıle sasırıyor
normaldır dımı ya bu benı cok endıselendırıyor

benimkinin hareketlerinde biraz azalma var sanki 2 gundur, ama cok hickiriyo,
gecen haftaya kadar 1 saniye bile yerinde durmuyodu sipa....

merhabalaaaar....
nezamandir girmiyordum, masallah cogumuz dogurmus bileee,
ama ben hala doguramadiiim mafoldumben
bizim oglan tembel cikti, cikmaya hic mi hic niyeti yok....
abowww ewet artık doğurma vaktin gelmiş bu hafta doğurursun inşallah cvanım...

cnm meraklanma bende pesınden gelıyorum bızımkıd e ole walla cıkmaya nıyetı yok galıba
sende normalsın deılmı?hıc belırtı yokmu daha?
seninde zamanın gelmiş.ay ben de 39 ları görücemmi acaba
hayatım onlar belirti olsaydı oohhoo ben yarık yarık oldum göğüs altlarım bacaklarım ve karnım göbek deliğime kadar çatladım...bittim bennn
ya bıde bısey sorcam benım dr. acıklık varmı yokmu dıye hıc bakmıyor sızın ıstegınız uzerıne mı bakıyor acaba?nasıl oluyor bu?kızmaya basladım ben dr.uma
usg ilede bakılıyor die biliyorum bazıları sadece ultrasonla bakıyor...ama ben 3 kere falan çatı muaynesi oldum her gittiğimde bi ebe el atıyor maşallah

dikkat et tatlım...

huri o .... ların bır anlamı yok. baglantım kotu oldugunda yapıyorum sayfa acılması ıcın. sık sık kıtlenıyor da
anladım demek istediğini ama öyle yapınca bağlantı düzeliyormu ki senden duydum..

kızlar ben geldimmm...gesmelerden geldim kızızm hiç durmadı yerinde gesmeye gitmek istiyomuş canııı...beşiktaşa gittik sahile mamalar yedik sohbet ettik denize ayaklarımı saldım üsküdara karşı kocişimle sohbet ettik ...rahatladım eccük....ama gençler çok içiyolar ha sıcakta herkesin elinde ıscacık biralar....ııyykkk...ama güzeldi...yoruldum eccük yatıp dinlenicem kasıklarımda biraz sancı var bu gece gelemeyebilirim...sabah görüşürüzz...

düzelmiyor cnm. ben de anlıyorum cnm bilgi sistemlerinden az çok. sayfayı yenilememi saglıyor. yenile tuşu bırazdaha gec acıyor

benım canım da gecen gun cok bıra ıstedı esım ıcerken. ama malesef

ben de esyalarımı bugun hazırladım utuledım yerlestırdım. cok rahatladım. bı bıberonla bebek bezı kaldı. hastaneye gıderken mama goturcekmısıjnız

çok teşekkürler teyzesii tatlıdır benim tavşanım :)))
evet canım göbeğimiz düştü ee tabii 18 günlük olduk artık.. maşallahh bize

çok teşekkürler teyzesii tatlıdır benim tavşanım :)))
evet canım göbeğimiz düştü ee tabii 18 günlük olduk artık.. maşallahh bize

oyyy maşallah size o zamannnnn
kaçıncı haftada doğdu paşamız ??

Slm ben geldİm uyumadan sİze bİ gÖz atayım dedİm

uykun çabuk gelmiş kuşummmmm , kaçmışsın hemen mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…