2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ay kızlar kocişime dedim dışardan yemek söyliycem diye oda mail atmış biz dışarı gidelim beşiktaşa sahile gitmeye ne dersin tabi kendine güveniyorsan dedi...
onu çok iyi anlıyorum sıkıldı artık akşam gezmelerine gitmek istiyor ama bende korkuyorum dışarı çıkmaya kendimi taşıyamıyorum çünkü ama biraz cesaret hem belki yürüyüş yaparsam doğumum çabuklaşır...tamam dedim bakalım arabada yok ya ondan çekiniyorum....bakalım cvp yazsın ben burdan çıkarım onu belki taksiyle alır gideriz...cvp bekliyorum ...epey oldu muhitimden dışarı çıkmayalı ..hastane hariç hehehehe

canım belki iyi gelir küçük bir gezi tabi dinlene dinlene yerimseniben
bu arada benim muh.doğ. belli oldu
18 temmuz , sezoş olcak ve büyük olasılıkla genel anest. çünkü epid. olamam , çok çok spinal olur belki o da o gün belli olcak sanırım ..
heyyyooooooooooo artıkın beni de ekleyebilirsin listeyeeeeeee hihoyyyt

emel kıssss ne merak ettim seni var ya özellikle de şu foça yangınından beri ..
ibrahim ege nasıl sen nasılsın annelik nasıl gidiyor ????

canımm benimm..
ben eski foçadayım yangın yeni foça da oldu ama çok üzüldüm tabii.. bayağı bi hasar var.
ibrahim egem çok iyi maşallahh uyudu şimdi. emmediği için mama veriyorum malesef onun için çok üzülüyorum bi de kabızlık başladı gibi zorlanarak yaptı. kıyamammm kuzuma. pzt dr a götürücem. havalr çok sıcak ama allah tan hergün banyo yapıyoruz. hergün daha bi değişiyor kuzucumm...

18 temmuz , sezoş olcak ve büyük olasılıkla genel anest. çünkü epid. olamam , çok çok spinal olur belki o da o gün belli olcak sanırım ..

hadii hayırlısıyla gelsin paşan canımm benimm..

sevindim canım....yaşadığın sorunları yok sayıyorum yorum yapmak istemiyorum canının acımasını hiç istemiyorum sorunları görmezden geliyoruz...hep iyi düşünüyoruz herşey iyi olacak sen ben burdaki annişler sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alıcaz...resimleri paylşaşcaz...
benim bebişim senin bebişini döferrrrrrrr......benim kızımın arabası sizin evden bilem büyyüüükkk.....
8 bunuda mahallede bi çocuktan duydum benim yartış arabam var sizin evden büyyüüüükkkkkk diyo ötekide diyo ki yok ya evden büyük yarış arabası olmazki hiçte bilem oluuuuuurrrrrrr )

canım benim ekliyorum seni de listeye sonra giyinmeye gidiyorum...öptüm siziiiii

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
:nazar:menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
:nazar:nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
:nazar:neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
:nazar:ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
:nazar:jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
:nazar:confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
:nazar:nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
:nazar:swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------ -*
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
:nazar:sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
:nazar:burcusener-------------1 temmuz--------------------erkek----------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz-----------------38+5
:nazar:zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
:nazar:karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt

çiceks------------------------5 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
star_dust---------------------18 temmuz------------------erkek--------------------------sezeryan
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
demresu----------------------21temmuz---------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

ayyy yerim ben bunuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu delikafadulden
çok şirin yaaaaaaaaaaaaaaaaaa :nazar: :nazar: :nazar:

çok güzelleşmiş büyümüş maşallah yavruna nur sana benziyor yaaa[/B]
teşekkür ederiz kızlar
canım ya inş hayırlısıyla alırsın kucağına kuzunu
maşallah ilaydaya..kara gözlü güzel kız nasıl da açmış ağzını...Şeniz
allahım sizide kavuştursun yavrunuza canım benim
canımm benimm..
ben eski foçadayım yangın yeni foça da oldu ama çok üzüldüm tabii.. bayağı bi hasar var.
ibrahim egem çok iyi maşallahh uyudu şimdi. emmediği için mama veriyorum malesef onun için çok üzülüyorum bi de kabızlık başladı gibi zorlanarak yaptı. kıyamammm kuzuma. pzt dr a götürücem. havalr çok sıcak ama allah tan hergün banyo yapıyoruz. hergün daha bi değişiyor kuzucumm...

canım benim su veriyorsun değil mi?

merhaba kızlar aklım hep sizde kimler doğum yaptı yapmadı hiç bişmiyorum yvrularını kucaklarına alan anneleri tebrik ediyorum darısı diğerlerinin başına . evim çok kalabalık misafirler dolu aklım burda ama giremiyoum. bebeğim fazla ememiyo mama takviyesi yapıyorum çok üzülüyorum sizlerde nasıl neler yapıyosunuz anne sütü dışında mama vereniniz varmıı biberona alışmasındanda korkuyorum . öpüyorum sizi kızlar fırsat bulduğumda kızımın resmini ekliycem.doğum yapmayanlara hayırlı doğumlar diliyorum.

merhaba kızlar aklım hep sizde kimler doğum yaptı yapmadı hiç bişmiyorum yvrularını kucaklarına alan anneleri tebrik ediyorum darısı diğerlerinin başına . evim çok kalabalık misafirler dolu aklım burda ama giremiyoum. bebeğim fazla ememiyo mama takviyesi yapıyorum çok üzülüyorum sizlerde nasıl neler yapıyosunuz anne sütü dışında mama vereniniz varmıı biberona alışmasındanda korkuyorum . öpüyorum sizi kızlar fırsat bulduğumda kızımın resmini ekliycem.doğum yapmayanlara hayırlı doğumlar diliyorum.

canım benim aynı sorun bizde de var ama ben bugün nerdeyse saatte bii 15 dakikka göğüs ucuyla mememi verdim.
ama gece mama takviyesi mutlaka yapıyorum..
kızının fotoğrafıı bekliyoruz

kızlar çıkmadan bi avatarımıda değiştireyim dedim...hohohohohoho hadi ben kaçtım öpüldünüz ...gelince yazarım....tırsıyorum şu an yalnız başıma sokağa çıkmaya eşimi iş yerinin önüden alacağım....

X