2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Merhaba,
Şöyle bir yakın geçmişinize göz attım da pek çok anne yavrularına kavuşmuş. Dilerim uzun, mutlu ve sağlıklı bir ömürleri olur hepsinin. Diğer topikte fotoğraflarına da baktım hepsi birbirinden şeker, maşallah.
Ben de 35 haftalık hamileyim. Bu ay sonunda veya Ağustos ayı başında doğum yapacağım kısmetse.
hayırlısıyla doğum yapıp bebeğini kucağına alırsın inşaallah canımm

inşallah sen de hayırlısıyla ve zamanında kucağına alırsın mis kokulunu canım ...

Teşekkür ederim. Allah bütün hamileleri bebeklerine kavuştursun.
Çok az kalmış bebeğine kavuşmana. İnşallah ikiniz de sağlıklı olarak birbirinize kavuşacaksınız. Hele bir doğsun o 2 hafta açığını hemen kapatır merak etme.

hihoyyyt comebaby'nin fıstıklarııııııııııııııııııııı :nazar: :nazar:
hastaneden eve çıktıkları ilk gün çekilmiş , yani 29.06.2009
soldaki Bensu , sağdaki Nilsu

Ay Ay Ayyyy....Canlarım benimmm..opuyorumnanaktan

Çok tatlılar...

Ultrasondaki görüntüleri dün gibi aklımda...

Sağlıkla büyüsünler inşallah comebabyciğim..a.s.:nazar: :nazar:

Seninle aynıydı SAT larımız...:1hug:

Sanırım benimkiler de doğmuş olacaklardı bu günlerde ..Kısmet olmadı,çok erken doğdular...Bu yüzden içim buruk bu ay....mafoldumben mafoldumben

Ay Ay Ayyyy....Canlarım benimmm..opuyorumnanaktan

Çok tatlılar...

Ultrasondaki görüntüleri dün gibi aklımda...

Sağlıkla büyüsünler inşallah comebabyciğim..a.s.:nazar: :nazar:

Seninle aynıydı SAT larımız...:1hug:
Sanırım benimkiler de doğmuş olacaklardı bu günlerde ..Kısmet olmadı,çok erken doğdular...Bu yüzden içim buruk bu ay....mafoldumben mafoldumben
canım benim yaaa üzülme ne olur her şey kısmet ama insan yine de düşünüyor...ben de senin gibi ilk bebeğimi unutamıyorum...işte diyorum yaşasaydı şu an 3 yaşında olacaktı..Onlar cennette...bunu düşünüp mutlu olmalıyız...

hihoyyyt comebaby'nin fıstıklarııııııııııııııııııııı :nazar: :nazar:
hastaneden eve çıktıkları ilk gün çekilmiş , yani 29.06.2009
soldaki Bensu , sağdaki Nilsu

ay canlarım benim maşallah çok tatlısınız
allahım nazarlardan korusun inş...:nazar::nazar:

Sadece bebeklerimin yokluğunu daha çok farkına varmaya başladığım zamanlar sanırım...

Onları hiç bir zaman sevemeyeceğim,kucağıma alamayacağım..Okula gönderemeyeceğim..Sadece mezarlarına gidince mermeri temizleyip çiçeklere su verebileceğim...

Özür dilerim..Ama çok zor bu günler benim için...mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Allah hepinizin bebeklerini sağlık ve huzurla büyütmek nasib etsin...:a015:

Sadece bebeklerimin yokluğunu daha çok farkına varmaya başladığım zamanlar sanırım...

Onları hiç bir zaman sevemeyeceğim,kucağıma alamayacağım..Okula gönderemeyeceğim..Sadece mezarlarına gidince mermeri temizleyip çiçeklere su verebileceğim...

Özür dilerim..Ama çok zor bu günler benim için...mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Allah hepinizin bebeklerini sağlık ve huzurla büyütmek nasib etsin...:a015:

canım ............
hiç bir şey diyemiyor yazamıyorum .............
yazsam ne farkedecek ki zaten .........
yüreğinin bir zerresine su serpebilir miyim acaba yazacaklarımla .....
sadece şunu bil , hep diyorum sana zaten her fırsatta , dualarımdasınız sen ve meleklerin ...
Rabbimden senin için hep sabır ve umut diliyorum
ve içindeki o boşluğu , acıyı dindirecek bir mucizeyi O'nun uygun gördüğü o en hayırlı zamanda sana göndermesini ve o zamanın uzak olmamasını diliyorum her cuma ...

canım ya demek sonuç aynı hakkınızda hayırlısı olsun...inşaallah canım bebişin 18 temmuza kadar seninle devam eder dualarım seninle...ama ben inanıyorum her şey girecek yoluna..bu kadar sıkıntı çektin mükafatını alacaksın...

stardustt canım inşallahh zamnında gelecek bebişinn artık bu saaten sonra yapılacak fazla bişey yok doktorun haklıı allah yardımcın olacaktır canımm hiç üzülmee duaa et bol bol bende ederim senin içinnn:nazar::Saruboceq:

teşekkürler kızlar a.s. :1hug:
iyiki bu haftaya kadar farkedilmedi .. yoksa alınırdı şimdiye kadar ..
yada farkedilse miydi acaba , daha farklı mı olurdu ki .. kafam çok karışık ..
neyseki 36. haftamız bile bitti sayılır , bu saatten sonra artık sağlıcakla gelmesini bekliycez paşamın ...
inşallah bi 14 gün daha dayanır akıllı kuzum benim :asigim:

emel kıssss ne merak ettim seni var ya özellikle de şu foça yangınından beri ..
ibrahim ege nasıl sen nasılsın annelik nasıl gidiyor ????

ay kızlar kocişime dedim dışardan yemek söyliycem diye oda mail atmış biz dışarı gidelim beşiktaşa sahile gitmeye ne dersin tabi kendine güveniyorsan dedi...
onu çok iyi anlıyorum sıkıldı artık akşam gezmelerine gitmek istiyor ama bende korkuyorum dışarı çıkmaya kendimi taşıyamıyorum çünkü ama biraz cesaret hem belki yürüyüş yaparsam doğumum çabuklaşır...tamam dedim bakalım arabada yok ya ondan çekiniyorum....bakalım cvp yazsın ben burdan çıkarım onu belki taksiyle alır gideriz...cvp bekliyorum ...epey oldu muhitimden dışarı çıkmayalı ..hastane hariç hehehehe

X