2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ben uyuyamiyorum bugun bana karsi hersey insaat calismasi var sinirlerim bozuldu iyice ..

huri : yakini takipcinim ne zaman dogcak bebegin hadi bakalim :)

hadi bakalım hehehehehe....

dün hastaneme mail atmıştım web bebek bölümü geçen seneden beridir yeni doğan bebekleri koymamışlar bende mail attım dedim bebeklerin resimlerini güncellermisiniz zira bende yakında doğuırucam yakınlarımın görmesini istiyom hohohohohohohoho...bugün mail gelmiş ...web bebek teki server hatasından dolayı boşluk oluşmuştur özür dileriz sorun düzeltilmeye başlanmıştır.hayırlı doğumlar.türkiye hastanesi halkla ilişkiler departmanı.....hohohohohohohoh hihihihihih...

sonra ben doğurucam siz ipeğimi göremeyeceksiniz bende hastaneyi yıkarım başlarına hihihih

sibel de gelmiş hoş geldin canımmmmm
hayırlı olsunnnnnn
doğum nasıl geçti , bebişin nasıl ???????????

ahaha iyiymis hayirli bayramlar gibi hayirli dogumlar .. valla yikim konusunda hic suphem yok dogumhaneden o halde cikar resimleri sen kendin yuklersin bence oyle bir durum oldugunda kaydirigubbakcemile3

huriiii bu saat oldu kociş hala ne gelecem diyo ne de gelemiycem,delircem ben delircem.

sabahtan beridir bir cibinlik olayıdır başım ağrıdı,ya ne salak insanlar var 2 satır şeyi akılları
nda tutamıyorlar sabahtan beri söyleniyorum.mobilyalarala gelmesi gereken cibinli geçen ctesi gelmedi,mobilyayı aldığımız yerde ne işe yaradığını çözemediğim bir bayan duruyor,aradım cibinlik çıkmadı dedim aaaa evet sizn cibinliği burdan gönderecektik pztesi kargoya vereyim salı elinizde olur dedi,salı aradım aaaa arkadaşlar unutmuş yarın vereyim öbür gün elinizde olur derken bugün oldu cibinlik yok,kızı bu hafta en az 4 kere aradım her defasında bu cuma elimde olması lazım annemdeyim kendi evime geçicem eşim gelcek başka takma zamanım yok dedim,sonuç mu?
demre hanım arkadaşlar ptt kargoya dün akşam vermiş anca bugün yola çıkacakmış,pztesi elinizde olacak kötükedihüso
senin allah belanı... bide godik gitmiş adres olarak kendi evimi vermiş defalarca dedim annemdeyim adres şu oraya gönderin,şimdide diyoki ben bu kargoyu kendi insiyatifimle gönderdim size iyilik olsun diye normalde gelip almalıydınız,
yok yaaaa sen gönderme ben gelip alayım ya nasıl sinirliyim nasıl sinirliyim bide ptt kargoya vermiş hatun,5 liraya değil 3 liraya gönderiyim diye pintiler parayı ellerine sayarken iyiydi.

:) laptop olsa hemencik hallederim o işi de yok işte .....yoksa dakikası dakikasına size haber veririm...

kızlar hiç korkmayın ya çok keyifli bişey alttan muyane olmak bile bi hoş yani ben çok memnunum şu durumda ebe bana yetişemiyor....
bugün bir an önce eve gelmek istedim çok sıcaktı doktorum dedi yukarı doğumhaneye çık nst bağlasınlar tansiyon alsınlar birde muayne etsin seni ayşe ebe...iyi hepsi yapıldı nst verdim ayşeye dedi gel bide içerde muayneni yapalım....ben önden gidiyorum ebe arkamdan geliyo terlikleri giydim ayağıma soyundum çıktım çatala....yardımcı kadında örtü getiriyo arkamdan ne gerek varsa zaten ben soyunup yatmışım açmışım hehehehe ebe zaten görüyo örtüye ne gerek....hehe ben yattım kadın arkadmdan eldivenleri takıyo sırıtıyo bide sen buraya alışıksın heralde hehehehe olmamı kaç kere geldim ama bugünkü çarşaflar güzelmiş turuncu portakal rengi içim açıldı ......ve zerre kadar ya insan hiç bişey hissetmez mi ya fil gibiyim maşallah kadın bi sol yapıyo bi sağ yapıyo ben etrafı inceliyorum.....hehehehe

eşin konusunda sıkıntı yapma yavrum o kadar bekledin bakalım ...sanki gelmeyecekmiş gibi hazırlarsan kendini sinirlenmezsin...pazartesi gelecekmiş gibi düşün...
cibinlik konusunda hayret ettim insiyatif miş ben bi tüketici haklarına baş vurursam görürsün indiyatifimi...aslında mobilyalar geldiğinde ürürnler eksik teslim edildi diye imza falan atmayacaktın....bak nasıl yolluyorlar....allahım ya bende sinir olurum böyle şeye...sorma aynı dertler bendede var....2 aydır bi kilim alamadım şu bebeğin odasına sanki çok pahalı bişey..bugün bendede szinr var ama öncülüğü sana verdim casnım dök içini..hehehehehe

ya imza attığımın içinde cibinlik yoktu zaten şimdi şöyle mobilyayı getiren fabrika,cibinliği verecek mağaza,mobilyacının cibinlikten haberi bile yok,o zevzek çalışanın adamın eline verip teslimatta buda var demesi gerekiyor çünkü o cibinlik sadece mağazada vardı,ama işte ne diyim ya offf e ben ona gösteririm şimdi giricem o mobilyanın sitesine açıcam iletişimdeki mail bölümünü yer misin yemezmisin

:roflol::sm_cool:
bizim elimizden kimse kurtulamaz tamam kilo aldık ağarlaştık havada sıcak olsun biz boş durmayız maillede olsa fırçalamamıza devam edebiliriz.....sırnaşık şeysırnaşık şey

allahım ya ben hastaneyi fırçaladım maille sende adamları fırçala....hohohoh oturduğumuz yerdende uzanır bizim elimiz kolumuz her yere...

selam kıslar hemen yazıp cıkıcam.
henuz gelebıldık eve 2 gun hastanede kaldık.
oglusum suan kollarımda evde cok mısafır var haber vereyım ıstedım.
1 temmuzda oglusumu kollarıma aldım 38+3 de.
spinal anestezı oldum.
sonra yıne gelırım ayrıntıları anlatmak ıcın hepınızı opuyorum.

ah canım benim hayırlı olsun ....oğluşunla mutluluk sana ...allahım bizede yaşatsın bu mutluluğu...

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------ -*
nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
rosem--------------------1 temmuz--------------------erkek------------------------spi.an.sezeryan-----------------------1 temmuz------------------38+3
zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)

çiceks------------------------5 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
demresu----------------------21temmuz---------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

a.s.a.s.a.s. canım geçmiş olsun sağlıkla kavuşmuşsun paşana ne tatlıdır o şimdi kim bilir
allah nazardan korusun yat bol bol dinlen canım
allah bahtını açık etsin oğlunu analı babalı büğütsün inşallah

tebrik ederim canım allah ananlı babalı büyütsünn sağlıklaa :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…