2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hayırlı olsun rosemcim allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısı başımıza inş

selam kıslar.. nasılsınız?? geçmişe çok çok az bakındımm.. karenle zuzum dogum yapmışş.. allah hayırlı etsinn..

bende bugun garip haller var ama bakalım hayırlısıı.. duş almaya girdiğimde hafif bi su kaçırdımm gibi geldi ama bilemiyorumm.. 5 dk geçmedi bi kez dahaa.. batmalarda var aşağıya doğruu.. bende garip bi sakinlik.. doktorumla görüşmedim henüz.. bakalım o ne dicek. kontrolümüz pazaraa. kısım biraz daha beklese pek iyi olur gibi geliyo bana ama...??

canım bence hemen dr.unu ara .........................

tebrık ederım canım allah analı babalı buyutsun darısı basımıza ınsallah:1hug:

canım doktorunla görus ıstersen dogum baslangıc belırtısı olabılır

o saftirik kız dayaaa hak etmiş amaa klava:

hmmm bende saf saf bekliyorum biri bişey yazıyo ha geldi ha gelcek diye kaydirigubbakcemile3

Allah iyiliiiiiniii versin kaydirigubbakcemile3

fena alıştın sen bu muayenelere :))))))))

rosemcimmmmm
Allah ananlı abalı büyütmeyi nasip etsin ve upppp uzun ömürler versin kuzucuğa , bahını da açık etsin :Saruboceq:

ben şimdilik kaçıyım kıslar.. duanızdan eksik etmeyinn.. eger bi gelişme olursa diloşa ve stara hemen haber veririrm.. öpüldünüz...

öyle mi dersin starcımm?? arıyım bii.. ama hareketlerinde bi gariplik yok. normal gibi herşeyy..kafamçokkarıştı

bana kalsa arama bana sürekli olan bişey hehehehe üstelik doktrorum böyle durumlarda araman çok mantıklı değil direk çıkıp gelmen en iyisi demişti aban ..ben telefondan doğru şu olmuş bu olmuş diyemem görmem gerekiyor diyor hep o yüzden zırt pırt aramadan uçuyorum....
ama burda herşey sana kalmış...derecesini miktarını ve acısını sen biliyon...ben artık bi süre bkliyorum olmadı gidiyorum.....ama herkes bir değil...

sılacım tatlım bende hiç öyle şeyler olmadı,daha olursada doğuruyom doğuruyom diye ortalığı ayağa kaldırırım heralde gerçiiii kaldırmayada bilirim garantisi yok :) ufff bilemiyorum başıma ne gelirse ne yaparım hiç bilmiyom ben yaaaa.

ama sen gene doktorunla görüş için rahat etsin hem mesai saati hemde haftaiçi kafana birşey takılmasın yarın arasan bulamazsın doktorunu.

kızlar sanki oğlumun göbeğind sorun var.hala düşmedi.bugün doktora gittik.nemli kalıyor dedi doktor.ilacını 4-5 kez kullanın dedi.bir düşse çok rahatlıcam.korkuyorum çok.bugün 13 gün oldu

kızlar sanki oğlumun göbeğind sorun var.hala düşmedi.bugün doktora gittik.nemli kalıyor dedi doktor.ilacını 4-5 kez kullanın dedi.bir düşse çok rahatlıcam.korkuyorum çok.bugün 13 gün oldu

iyiyim canım çok şükür benim kızın göbeğide düşmedi 10. gün bugün inşalalh bekliyorum düşcek diyee(( kızda iyi biraz mız mız arada sen nasılsın oğluşun nasıl bakalımmopuyorumnanaktan

bir kaçağa daha ulaştımmmmmmmmmmmmm:teytey:
sevtaaaaaaaaaaaapduzyoooooooool
15 temmuzda olacakmış sezoşu
oğluşu 2500 gr son ölçümünde
34. haftada erken doğum riski atlatmış serum ve nidilatlarla gecktirmişler
şimdi 36. haftasında
hepiize selamları var
doğuranlara da hayırlı olsun dilekleriiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…