2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

bişey sorcam bu kaç kullanıcı okuduğunu gösteren yerde bazen isimlerin yanında + çıkıyor ya bu,o kişi mesaj yazıyor mu demek?

huricim doktora gittin demek, 1 parmak açılman olduğuna göre eskiye göre açıklıkta pek bir ilerleme olmamış demekki dimi?

kikoşum ben de şüpheyle yaklaşırdım sanırım ama bi git gör , belki tamamen önyargı bizimkisi yerimseniben

kısssss sıcaklarda gezme bak doğurcan yolda sokakta sonraaaaa kaydirigubbakcemile3
azı zamanlar benimki de vargücünü şağıya veriyor sanki , mesanemi zorluyor maymun oğlum , bazen de kaburgamla dalaşıyor , şimdi olduğu gibi kaydirigubbakcemile3

canım yaa bu kadar bekledn sabrettin inşallah doğumun hayırlısıyla normal olur
sein İpektoş da ne kaaaa sabırlı çıktı
memnunki yerinden çıkası yok gibi hiç yerimseniben

uykusuz bir gunden herkese selamlar

ahhh ahh yaramı deşmeee benneyaptımki
neyseki gündüz 15-20 dakikalık en fazla 1er saatlik taksitli uykularla 2-3 saatlik uykuyu tamamlıyorum bazen

kızlar selam nasılsınız bugün,benim kafam çok bozuk yaaaa :çok üzgünüm:
niye bozukmuş bakalım....akşama gelmiyor mu kociş yoksa ...
bişey sorcam bu kaç kullanıcı okuduğunu gösteren yerde bazen isimlerin yanında + çıkıyor ya bu,o kişi mesaj yazıyor mu demek?
onu bilmiyorum bende hep sorucam onu unutuyorum...+ olunca noluyo...CADIARZU

kızlarr o artı işareti arkadaş listende olan kişiyi gösteriyo yanında artısı olmayan kişi yani arkdaş listede yok:ecrin_bebek:

ben uyuyamiyorum bugun bana karsi hersey insaat calismasi var sinirlerim bozuldu iyice ..

huri : yakini takipcinim ne zaman dogcak bebegin hadi bakalim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…