2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar benim kafam karıştı biraz sizede danışayım dedim yanlış düşünüyosam diye
şimdi malum benim doktor firar ettiya bende başka bi hastane ve başka bi doktor buldum
bugün aradım randevü için
kız bana istediğiniz zaman gelebilirsiniz randevüya gerek yok dedi
bende şöle düşündüm ister istemez
istediğiniz zaman gelin dediyse öle okadar yoğun değiller yoğun değillersede iyi değillermiki acaba
benim öbür hastanede randevüyü anca 15 gün sonrasına alabiliyodun
sizce haklımıyım haksızmıyım

şimdi malum benim doktor firar ettiya bende başka bi hastane ve başka bi doktor buldum
istediğiniz zaman gelin dediyse öle okadar yoğun değiller yoğun değillersede iyi değillermiki acaba

canım her hastanenın farklı uygulamaları var demekkı
benımde hastanem bu aralar cok sakin kımsecıkler yok ama kışın adım atılmıyordu
sımdı bıraz nefes almıs beklemeden muayenemı oluyorum ne guzelkaydirigubbakcemile5

dele çok saol canım.
sipinal sezeryan oldum birazz heyecen ve korku vardı oyüzzden zorlandım çıkar çıkmazda bebeği tutturmaya çalıştılar memeye düt gelmedi ben sancılı o üzdü beni ama bugün daha iyiyim kızım azda olsa emmeye başladı ama sarılık başlangıcı olacak dedi dr cumartesi kontrole gidip eğer gerekiyorsa mor ışığa konacak.kızlar aklınızda olsun kan uyuşmazlığı alanlarda sarılık olma ihtimali biraz yüksek oluyormuş.
gözün aydın canım inşallah sütünde bol bol gelir bebişimizde sarılığı hemencecik atlatır

bende sormadım doktora,oda sormadan söylemiyo zaten.valla bu saatten sonra erken doğum tehdidi de olmaz çünkü erkenlik bir durum yok,velhasıl kelam niyetim bozuk eşimin hepten bozuk ben bu haftasonu doğurabilirim kaydirigubbakcemile3

bende öle duymuştum normal doğum için baya baya faydalıymış dene bencede

slm herkese tam lafımın ustune gelmısım :)) hayır dogurmadım kızlar. bugun doktora gıttım. bebıs ıyıymıs 3130 gr olmus. 3400 bulur dedı doktorum masallah. haftaya pazar da dogum var ıns
maşallah bebişimize hayırlı doğumlar sanada inşallah

canım her hastanenın farklı uygulamaları var demekkı
benımde hastanem bu aralar cok sakin kımsecıkler yok ama kışın adım atılmıyordu
sımdı bıraz nefes almıs beklemeden muayenemı oluyorum ne guzelkaydirigubbakcemile5

saol canım cevabın için çok tereddüt ediyom valla karambole gitmeyelim durduk yere

kızlar bende artık çok ağırlaştım çok ağrım var ve hakkaten aşağılarda bazı bazı çalışmalar var gibi
bugün son çarşıma çıkıcam dahada çıkamam çünkü son eksiklerimizi alıp gelicez inşallah yollarda doğurmam hadi öpüldünüz size iyi muhabbetler

canım öyle yerler ya çok kalabalık olmuyorlar yada benim eski hastane gibi çok bekliyorsun ordada randevu yoktu ben 3 saat sırada beklediğimi biliyorum....ay iyiki kurtuldum ordan...

nasılsınız inşallah herkes şiyidir uzun zamandır giremedim net gitti bizim şükür aksilik yok bende sizller naptınız

ben geldim kızlar bugün kontrolümüz vardı sabah size yazmaya yetiştiremedim yine geç kalıyordum çünkü....kontrolümü oldum nst güzel çıktı 40 larda sancı hareketler düzenli güzel muntazam herşey alttan yine doğumhanede muayne oldum artık beni ebelere muayne ettiriyo doktorum ve ebeler çok güzel muayne ediyorlar hiç acıtmıyorlar belki ben genişim acımıyor....1 parmak açılmam varmış....oda güzel....alıştım açılmalara zaten pergel gibi yürüyorum belki psikoloik belki etkisi var bilemem...perşembe günü gel dedi....
eşiminde diline dolandı 07.07 de doğurucan diyip duruyo.....inşallah bakalım..doğumhaneye iyice alıştım ebelerimde çok şekerler...odalar değişik bi oda minnacık dieğer oda kocaman inşallah büyük odaya geçerim...alkisalkisalkis

tek korkum var şimdi....perşembeye kadar doğurmazsam ve o gün doktorum kalkıpta bana bebeğin kafası çok büyük yada kilosu çok fazla normal doğuramazsın sezeryana alıcaz derse o zaman papaz olurum.....tek çekincem o ve ben bugün yine heyecan yaptım bunu doktora sormayı unuttummmmmkafamçokkarıştı

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
:nazar:menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
:nazar:nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
:nazar:neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
:nazar:ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
:nazar:jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
:nazar:confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
:nazar:nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
:nazar:swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------ -*
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
:nazar:sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
:nazar:karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek-------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)

çiceks------------------------5 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
demresu----------------------21temmuz---------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

heyecan olsun heyecannn

ben geldim kızlar bugün kontrolümüz vardı sabah size yazmaya yetiştiremedim yine geç kalıyordum çünkü....kontrolümü oldum nst güzel çıktı 40 larda sancı hareketler düzenli güzel muntazam herşey alttan yine doğumhanede muayne oldum artık beni ebelere muayne ettiriyo doktorum ve ebeler çok güzel muayne ediyorlar hiç acıtmıyorlar belki ben genişim acımıyor....1 parmak açılmam varmış....oda güzel....alıştım açılmalara zaten pergel gibi yürüyorum belki psikoloik belki etkisi var bilemem...perşembe günü gel dedi....
eşiminde diline dolandı 07.07 de doğurucan diyip duruyo.....inşallah bakalım..doğumhaneye iyice alıştım ebelerimde çok şekerler...odalar değişik bi oda minnacık dieğer oda kocaman inşallah büyük odaya geçerim...alkisalkisalkis

tek korkum var şimdi....perşembeye kadar doğurmazsam ve o gün doktorum kalkıpta bana bebeğin kafası çok büyük yada kilosu çok fazla normal doğuramazsın sezeryana alıcaz derse o zaman papaz olurum.....tek çekincem o ve ben bugün yine heyecan yaptım bunu doktora sormayı unuttummmmmkafamçokkarıştı
hadi bakalım huricim hayırlısıyla bir doğursan...her şey gönlünün istediği gibi olur inşaallah...

X