2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

hoşgeldin blue,
annecik nerde dedik annecik geldi valla,
huri sende bir efsun var,bide demrenin kocişi desene nolur bakarsın kapı çalar falan kaydirigubbakcemile3

kızlar benim uykum geldi bana müsade kaçırmadan uyuyayım...öpüyorum hepinizi iyi gecelerŞeniz..rüyanızda bebişlerinizi görün...

slm herkese tam lafımın ustune gelmısım :)) hayır dogurmadım kızlar. bugun doktora gıttım. bebıs ıyıymıs 3130 gr olmus. 3400 bulur dedı doktorum masallah. haftaya pazar da dogum var ıns
tam da lafın üstüne geldin yani bu kadar olur..maşallah bebişine sağlıklı bir şekilde doğumunu yaparsın inşaallah...

slm herkese tam lafımın ustune gelmısım :)) hayır dogurmadım kızlar. bugun doktora gıttım. bebıs ıyıymıs 3130 gr olmus. 3400 bulur dedı doktorum masallah. haftaya pazar da dogum var ıns
iyi maşallah hayırşısı da niye pazar?
hoşgeldin blue,
huri sende bir efsun var,bide demrenin kocişi desene nolur bakarsın kapı çalar falan kaydirigubbakcemile3
demresu nun kocası yarın gelsiiiiiinnnnnnnnn şakkıdı

bende iyiyim cnm sağol bu arada seninle günlerimiz aynı galiba cnm ama sen benden önce doğurursun heralde takip ettiğim kadarıyla açılman başlamıştı değil mi?
ah canım ah bana ne olduğunu bende bi bilsem...çatın çok müsait dedi açılman var dedi hatta o doğumhaneye girip doğum masasdına yatıp doğum çatalına bile kaldırdım bu bacakları...nst de bi ara az sancı çıktı...ama doğuramıyoruym bekliyorum iştek bakalım...evet seninle aynı gün şey etmişiz....sırnaşık şey kız yadırgama konuşmalarımı bu akşam azdık biz eccük....:jeyyar:

hoşgeldin blue,

iyi maşallah hayırşısı da niye pazar?

demresu nun kocası yarın gelsiiiiiinnnnnnnnn şakkıdı

ah canım ah bana ne olduğunu bende bi bilsem...çatın çok müsait dedi açılman var dedi hatta o doğumhaneye girip doğum masasdına yatıp doğum çatalına bile kaldırdım bu bacakları...nst de bi ara az sancı çıktı...ama doğuramıyoruym bekliyorum iştek bakalım...evet seninle aynı gün şey etmişiz....sırnaşık şey kız yadırgama konuşmalarımı bu akşam azdık biz eccük....:jeyyar:

tövbe tövbee:kedi:utandım bak şimdi neyse hayırlısı bakalım belki doğumda aynı gün olur kaydirigubbakcemile5

maşallah canım senin doğum sezeryan galiba.demek 10 günün var 250-300 gram alır dedi o zaman bende evet evet en fazla 3600-3700 doğururum,o kiloda doğum yapılır mı ya ufff pazartesi gelsin şu doktoruma gideyim yanlışlık varsa kilosonda söylesin artık ya valla kırcam kafayı

kızlar sayfa 2240 dan beri biz sohbet ediyoruz valla bu geçmişi okumak çok uzuzn iş zor oluyor ama ben hiç kaçırmam mutlaka direk geçmişi okurum ...yarın kızlar epey zorlanacaklar.....heheheh

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
:nazar:menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
:nazar:nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
:nazar:neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
:nazar:ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
:nazar:jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
:nazar:confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
:nazar:nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
:nazar:swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------ -*
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
:nazar:sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
:nazar:karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek-------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)

çiceks------------------------5 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
nar-----------------------------11 temmuz-----------------------*--------------------------- sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
demresu----------------------21temmuz---------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

heyecan olsun heyecannn

ben annen nerde o gelsin diycektim belki vefat etmiştir belki yoktur falan die düşünmüştüm ....ne olursa olsun bebek durdurulmaz ama düğün ertelenebilir...ramazan bir ömür boyu sürmüyor ya eylül var ekim var kasım var aralık var ...yani ama demekki sana güveniyorlar bu kız yapar halleder tek başına becerir diye düşünüyorlar demekki...
çünkü benim anneme kızıyorlar nasıl bırakıp gideceksin tatile diye o başının çaresine bakar ben ona ayak bağı olurum hatta diyor...demekki bize güveniyorlar tabi o küçük kalbimizi anne diye attığını bilmiyorlar...doğumdan sonra annemi çağırıcam tyabiki hastaneye...ama canım acıdığında oy anam dememeye çalışacağım.....:sinifsinif:

aman yaaa ne güzel gırgır yapıyoruz iştekkk bozmayalım...ee sende dene bizim yöntemi biraz erken doğur,düğünede biraz daha büyümüş olur bebeğin opuyorumnanaktan

canim aynen oyle dusunuyor. ben gibiysem hemen kalkarsin ayaga diyor. sezeryani yasamamis, ne oldugundan habersiz. bakim istediginden de. bana sezeryandan korkmamami tembihliyor. Nurdane teyze demis ki kizi ilk dogumunu normal ikinciyi sezeryan yapmis, sezeryan daha kolay olmus. anne dedim benim korkum sezeryan degil Nurdane Teyze hep kizinin yanindaymis. bakan bir var yani. bebek aglayinca alip getiren var. yemegini onune koyan var. beni anlamamis. ben de buna sinir oluyorum.

yemek yapip atacam buzluga dedim. (Esimin adi X olsun.) X ac kalmasin diye mi dedi.

Evet X ac kalmasin diye. biz supermeniz. kuru ekmekle doyariz yeter ki kocam ac kalmasin. o doysun biz muhim degil.

Vallah bu tavirlarini gorsukce deli oluyorum sonra da diyorum ben de anne olacagim Allah'im lutfen ben kizima yakin olayim.

Beni sutten 1 aylikken kesmisler. 20 ay sonra kardesim dopgmus. digeri ile de aramda 5.5 yas var. yani hepmiz kucukmususz. ben kucuklugumde anneme dair hicbir ani hatirlamiyorum. hep anneannem. anneannemde kalirdim. beraber yatardik. hafta sonlari bosanmis ailelerin cocuklari gibi babam beni alirdi gezdirirdi, bana hediyeler boya kalemleri alirdi. resim yapardik tekrar anneanneme birakirdi. bu yuzden cok doluyum be Huricim. bakamiyorsan neden yapiyorsun? cok kiziyorum. belki de ondan dolayi boyle soguguz. her gun konusuyoruz ama ne bileyim simdi bile huzunlendim. o kadar yakin degiliz. frekanslarimiz o kadar farkli ki. anlamiyoruz birbirirmizi. dgere yargilarimiz herseyimiz farkli.

belki haksizlik ediyorum bilmiyorum. ama cok ofkeliyim anneme her zaman. belki de bu birikimdendir.

canim aynen oyle dusunuyor. ben gibiysem hemen kalkarsin ayaga diyor. sezeryani yasamamis, ne oldugundan habersiz. bakim istediginden de. bana sezeryandan korkmamami tembihliyor. Nurdane teyze demis ki kizi ilk dogumunu normal ikinciyi sezeryan yapmis, sezeryan daha kolay olmus. anne dedim benim korkum sezeryan degil Nurdane Teyze hep kizinin yanindaymis. bakan bir var yani. bebek aglayinca alip getiren var. yemegini onune koyan var. beni anlamamis. ben de buna sinir oluyorum.

yemek yapip atacam buzluga dedim. (Esimin adi X olsun.) X ac kalmasin diye mi dedi.

Evet X ac kalmasin diye. biz supermeniz. kuru ekmekle doyariz yeter ki kocam ac kalmasin. o doysun biz muhim degil.

Vallah bu tavirlarini gorsukce deli oluyorum sonra da diyorum ben de anne olacagim Allah'im lutfen ben kizima yakin olayim.

Beni sutten 1 aylikken kesmisler. 20 ay sonra kardesim dopgmus. digeri ile de aramda 5.5 yas var. yani hepmiz kucukmususz. ben kucuklugumde anneme dair hicbir ani hatirlamiyorum. hep anneannem. anneannemde kalirdim. beraber yatardik. hafta sonlari bosanmis ailelerin cocuklari gibi babam beni alirdi gezdirirdi, bana hediyeler boya kalemleri alirdi. resim yapardik tekrar anneanneme birakirdi. bu yuzden cok doluyum be Huricim. bakamiyorsan neden yapiyorsun? cok kiziyorum. belki de ondan dolayi boyle soguguz. her gun konusuyoruz ama ne bileyim simdi bile huzunlendim. o kadar yakin degiliz. frekanslarimiz o kadar farkli ki. anlamiyoruz birbirirmizi. dgere yargilarimiz herseyimiz farkli.

belki haksizlik ediyorum bilmiyorum. ama cok ofkeliyim anneme her zaman. belki de bu birikimdendir.

seni o kadar iyi anlıyorum ki aynı şeyleri yaşıyorum çünkü.....onlara ufak bişey olsa çok üzüzlüyoruz ama şu an annem ameliyat falan olacak olsa iki elim kanda olsa koşarım ....ama işte ...öyle yaşamayan anlayamaz bunu...

canım hiç üzülme önce Allah sonra eşin olsun yanında gerisi boş bunları kafanı takıp stres yapma bence allah yardım eder inşallah sanada gücünü verir

X