2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

canim benim arkadasima da dr soylemisti. onun da tam 40 bitmek uzere idi. ama halen bebekte bir kipirdanma yoktu. iliskiye girmisler. 1 gun sonra nisani geldi. sabaha da bebek dogdu. yani eger gelmiyorsa bebek iliskiyi oneriyor dr lar.

ama senin daha var bence acele etme. nr dogum yapanlara baktim %90 38+4-5 lerde gelmis. yani bekle derim ben. ne guzel 40 haftayi doldursun bebek. acele etme.

şaka bir yanada bu hafta bi daha giderde 40 haftayı doldurana kadar gelmezse diye korkuyorum,bide benim kız yanlış olduğunu ümit ediyorum ama son kontrolde 37.haftada 3200 gram çıktı 40.haftaya ne olur sizce?

ececim olur tabi aynıyız 1-2- gün bişey değil :)
bu arada acayip miğdem yanıyordu baktım ilacım bitmiş hemen yumurta haşladım manyak bişey ya hemen geçirdi ya yok böyle bişey...bende çok fayda ediyto etmese biler ben delisiyim yumurtanın günde 5 öğün yumurta yiyebilirim hehehehehe

canim haftada 5 yumurta idealmis. bebekte kolesterol yaparmis fazladi. o yuzden herseyin karari iyi:)

canim senden zor ben varim. benim burada kimsem yok. bir esim var. ustelik dogumdan 2 hafta sonra TR'ye temelli donus yapiyoruz. yani ev, esyalar araba vs satilacak. bu arada evin icinde yasiyoruz. gidecek yerimiz yok. komsularim iyiydi ama gittiler hepsi, kapimi calip yemek verecek bir Allah'in kulu yok.

o yuzden yalvariyorum ya Allahima yuzume baksin da normal olsu diye. sezeryan olursa ben de bakacam kocamin eline. bilmiyorum ki nasil olacak? Allah gucunu sabrini verecek insallah.

Ben o gucu kendimde buluyorum.
canım Allah kolaylık versin senin durumun da zor ya...Ama Allah kimseye taşıyamıyacağı yükü vermezmiş...sen de normal doğum yaparsın belki,sütün gelir,bebişin uslu olabilir...
bende sormadım doktora,oda sormadan söylemiyo zaten.valla bu saatten sonra erken doğum tehdidi de olmaz çünkü erkenlik bir durum yok,velhasıl kelam niyetim bozuk eşimin hepten bozuk ben bu haftasonu doğurabilirim kaydirigubbakcemile3
vayyy o zaman demre bu hafta sonu doğuruyon yanii.....

canım Allah kolaylık versin senin durumun da zor ya...Ama Allah kimseye taşıyamıyacağı yükü vermezmiş...sen de normal doğum yaparsın belki,sütün gelir,bebişin uslu olabilir...

vayyy o zaman demre bu hafta sonu doğuruyon yanii.....

kaydirigubbakcemile3 ay ne komik konuştuğumuz konulara bak,ama bu doğuma yardımcıysa gerçekten de baktım 15 temmuza kadar gelmedi,ki o zaman 40 tan gün almaya başlıyorum o gün evlilik yıl dönümümüz,hah işte o zaman beni kimse tutamaz :lepi:

yok yerim dedim yiyiyorum demedim yani tabiki sıcakta iyi değil benm için de ama mecbu8r kalsam gıkım çıkmadan yerim .:KK70:

ece bu arada sen benden 13 gün büyüksün :) arkadaşlığımı kabul edersen seni görmüş olurum canım....

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET-------------------------D.ŞEKLİ---------------------- D.TARİHİ--------------------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar---------------------------*-------------------------kız----------------------------------normal---------------------------------13mayıs---------------------29+6
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız--------------------------g.anez.sezeryan---------------------2haziran----------------32+4
:nazar:amartis74------------------------*------------------------erkek--------------------------------sezeryan-------------------------14 haziran---------------35+2
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------------*--------------------------------17haziran-------------------*--
:nazar:eytekiner-------------------------*-----------------------erkek----------------------------------normal---------------------------17 haziran------------------*--
:nazar:menekseak---------------------*------------------------erkek----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19 haziran---------------38+2
:nazar:nilayyy---------------------------*------------------------erkek-----------------------------g.anez.sezeryan-------------------19haziran----------------37+6
:nazar:neslivicdan---------------------*-------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------20 haziran---------------38+4
:nazar:selsin---------------------29 haziran------------------erkek--------------------------------sezeryan---------------------------21 haziran---------------37+3
:nazar:ipegimu--------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.normal-------------------------23haziran----------------38+6
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------23haziran----------------37+5
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------------?--------------------------?
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız----------------------------------epi.sezeryan----------------------24haziran---------------- 38+5
:nazar:jasmincin----------------------*-----------------------------*------------------------------------sezeryan--------------------------24haziran-----------------35+1
:nazar:confuse-----------------22haziran------------------------*-----------------------------------------*---------------------------------------*---------------------------*
:nazar:sanem------------------25haziran-------------------------*----------------------------------------*----------------------------------------*---------------------------*
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek----------------------------------normal----------------------------26haziran-----------------38+6
:nazar:nur84---------------------6 temmuz----------------------kız-----------------------------------normal----------------------------27haziran-----------------38+5
:nazar:swethome---------------29haziran----------------------kız----------------------------------sezeryan-------------------------29haziran------------------ -*
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz---------------------kız-----------------------------------normal----------------------------29 haziran--------------------*
:nazar:derin-----------------------1 temmuz---------------------kız-----------------------------------sezeryan------------------------30 haziran---------------------*
:nazar:yserez--------------------1 temmuz-------------------erkek-------------------------------epi.sezeryan---------------------1 temmuz-----------------37+3
:nazar:sibel07-------------------1 temmuz---------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------1 temmuz--------------------*
:nazar:zuzuuum---------------- 8 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz------------------38+1
:nazar:karen81-------------------2 temmuz--------------------kız------------------------------------sezeryan------------------------2 temmuz--------------------*-

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek-------------------------sezeryan ( haber bekleniyor)

çiceks------------------------5 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz---------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24------------------6 temuuz--------------------------*---------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz---------------------erkek--------------------------normal
demet------------------------10 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik---------12 temmuz----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen--------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
madgirl-----------------------14 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
babaylon---------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti--------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan---------------------17 temmuz-------------------erkek--------------------------normal
huri37-------------------------17 temmuz---------------------kız----------------------------normal
blue_--------------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-------------------18 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
aysenur2009----------------20 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
demresu----------------------21temmuz---------------------kız-----------------------------normal
sıla_84-------------------------21 temmuz-------------------kız-----------------------------normal
aşina---------------------------21 temmuz---------------------*-------------------------------normal
kibele--------------------------24 temmuz--------------------kız---------------------------henüz belli degil
kikoleyim---------------------26 temmuz--------------------kız-----------------------------normal

kızlar kupaları kaldırmak zorunda kaldım....sebep 50 tane sembole izizn veriliyor.hem nazar boncukları hemde kupalar bu 50 yi aştığı için ...eee bizede nazar değmemesi için kupaları kaldırdım....

oh oh dogum yapan annelerimizi tebrik ediyorum. masallah Allah anali babali buyutsun.

ya şaka maka benim kız akşamdan beri çalışmalara mola vermedi hala kazıp duruyor aşağıyı elince bi çorba kepçesi daldırıp suruyor aşağıya...ya şaka maka bu kız çıkacak bu haftada yaaaaaa.....karnınıza bakıp ve düşününb o şişlik gidecek ve içerden bir melek çıkacak allaahhhıımmm ne büyüksün yarabbim sana şükürler olsundelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
evet canım ne mucizevi bir şey...doğunca insan düşünüyor nasıl sığıyor o daracık yere diye...Rabbimize bize bu mutluluğu yaşattığı için binlerce kez şükürler olsun...

ya öyle bişey vara ben bu akşam atlıyım boynuna.....yok yok yarın akşama sizi bekliyim ben....ay yarın kızlar geçmişi okurken heralde yarılacaklar gülmekten sıcak başlarına vurmuş bunların diye....:kedi:zemuszemuskaydirigubbakcemile3

şaka bir yanada bu hafta bi daha giderde 40 haftayı doldurana kadar gelmezse diye korkuyorum,bide benim kız yanlış olduğunu ümit ediyorum ama son kontrolde 37.haftada 3200 gram çıktı 40.haftaya ne olur sizce?

canim hafta basina 180 gr ekle. iste 500-550 gr. 3750 civari:)

canim senden zor ben varim. benim burada kimsem yok. bir esim var. ustelik dogumdan 2 hafta sonra TR'ye temelli donus yapiyoruz. yani ev, esyalar araba vs satilacak. bu arada evin icinde yasiyoruz. gidecek yerimiz yok. komsularim iyiydi ama gittiler hepsi, kapimi calip yemek verecek bir Allah'in kulu yok.

o yuzden yalvariyorum ya Allahima yuzume baksin da normal olsu diye. sezeryan olursa ben de bakacam kocamin eline. bilmiyorum ki nasil olacak? Allah gucunu sabrini verecek insallah.

Ben o gucu kendimde buluyorum.

canım ya nasıl denk geldi bu kadar gerçekten zamanlama seni zorlayacak gibi duruyor ama eşin seni mağdur etmez merak etme sen güçlü bir kızsın bunuda atlatırsınız inşallah.
:Saruboceq:

kaydirigubbakcemile3 ay ne komik konuştuğumuz konulara bak,ama bu doğuma yardımcıysa gerçekten de baktım 15 temmuza kadar gelmedi,ki o zaman 40 tan gün almaya başlıyorum o gün evlilik yıl dönümümüz,hah işte o zaman beni kimse tutamaz :lepi:
evet canım...kaydirigubbakcemile315 temmuz da kim tutar seni be demre...
yok yerim dedim yiyiyorum demedim yani tabiki sıcakta iyi değil benm için de ama mecbu8r kalsam gıkım çıkmadan yerim .:KK70:

ece bu arada sen benden 13 gün büyüksün :) arkadaşlığımı kabul edersen seni görmüş olurum canım....
evet canım ablanım 13 gün önce doğmuşum senden:)kabul ettim canım arkadaşlığını teşekkür ederim...

canım ya nasıl denk geldi bu kadar gerçekten zamanlama seni zorlayacak gibi duruyor ama eşin seni mağdur etmez merak etme sen güçlü bir kızsın bunuda atlatırsınız inşallah.
:Saruboceq:

canim 2 senedir buradayiz. donus tarihimiz falan hepsi belli idi. master yapiyor esim. ise baslama tarihi belli yani. benim kiz biraz acele edip erken konsaydi, malesef bu kadar sikismayacakti. neyse hayirlisi. isin kotusu, annem gelebilirdi veya esim izin alip biraz daha burada kalabilirdik ama kardesimin de dugunu var. o yuzden apar topar gidiyoruz. 12 sinde Istanbul'dayiz. 15 inde Corum'da dugun var:) ben 3 haftalik bebekle katilmayi dusunuyorum he he. bir tanecik kardesim var. muruvvetini gormeyecek miyim?

o yuzden ne annem gelebiliyor ne ben bekleyebiliyorum.

kardesim de bu tarihe koymayacakti ama 20 si ramazan. yani yapip yapabilecegi en son tarihi secti cocuk da. ben yetisebileyim diye.

canim 2 senedir buradayiz. donus tarihimiz falan hepsi belli idi. master yapiyor esim. ise baslama tarihi belli yani. benim kiz biraz acele edip erken konsaydi, malesef bu kadar sikismayacakti. neyse hayirlisi. isin kotusu, annem gelebilirdi veya esim izin alip biraz daha burada kalabilirdik ama kardesimin de dugunu var. o yuzden apar topar gidiyoruz. 12 sinde Istanbul'dayiz. 15 inde Corum'da dugun var:) ben 3 haftalik bebekle katilmayi dusunuyorum he he. bir tanecik kardesim var. muruvvetini gormeyecek miyim?

kardesim de bu tarihe koymayacakti ama 20 si ramazan. yani yapip yapabilecegi en son tarihi secti cocuk da. ben yetisebileyim diye.[/QUOT
ya vardır her işte bir hayır,bu kadar üst üste gelmesi de allahın bir taktiri bence.

kardesim de bu tarihe koymayacakti ama 20 si ramazan. yani yapip yapabilecegi en son tarihi secti cocuk da. ben yetisebileyim diye.
hakkında hayırlısı olsun canımmm...İnşallah her şey gönlünce olur...sağlıkla bebişine kavuşursun...
ama benim kızızmda sizin bebişlerinizin aplası lülülülülülü
evet canım senin kız 2 gün büyük benim kızımdan...

X