2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

benimkide son zamanlarda tam tuvaletimi yaparken güm diye bir vuruyor bir ağrı eşliğinde, zıplıyorum resmen
hala midem yanıyo deli gibi,doğum kanalına girince mide yanması geçermiş aslında,yok anacım demekki ben doğuramıycam.

ay canım benim ya günde 4-5 litre su içiyorum
humananın çayını içiyorum süt içiyorum inş biran önce iner
bide göğsümün ucu yok benim onuda verecem diye yara yaptım...
hamilelikte hiç duygusallık yaşamamıştım şimdi acayip duygusalım durmadan ağlıyorum
inşaallah canım sütün bir an önce gelir...ama takma kafanı sen takınca daha zor olur...lohusalık sendromuna girdin galiba canım sen sürekli ağlıyorsun ya..hayırlısıyla atlatırsın inşaallah...

ececim olur tabi aynıyız 1-2- gün bişey değil :)
bu arada acayip miğdem yanıyordu baktım ilacım bitmiş hemen yumurta haşladım manyak bişey ya hemen geçirdi ya yok böyle bişey...bende çok fayda ediyto etmese biler ben delisiyim yumurtanın günde 5 öğün yumurta yiyebilirim hehehehehe

bu arada ibo show da mehmet ali erbil,fatih ürek ,ibo hepsi bir araya geldi....kırılıyorum gülmekten ya ...onlar güldükçe bende gülüyorum...o peteği niye çağarmışlar orata beaaa

ececim olur tabi aynıyız 1-2- gün bişey değil :)
bu arada acayip miğdem yanıyordu baktım ilacım bitmiş hemen yumurta haşladım manyak bişey ya hemen geçirdi ya yok böyle bişey...bende çok fayda ediyto etmese biler ben delisiyim yumurtanın günde 5 öğün yumurta yiyebilirim hehehehehe
hay maşallah o kadar yumurtayı nasıl yiyorsun:1shok: bu sıcakta helal sana....

iyiyim canım işte bekliyoruz ne bilem ya kafam bozuk daha 37 küsürlerde şu psikolojideyim 39 küsürleri görürsem kafayı sıyırırım heralde

aynen bugünden itibaren 38+ lara girdim artık doğurayım dimi ....ay ne meraklıymışım doğurmaya kafamçokkarıştı 4 senedir doğurabilseymişim keşkem :lepi:ay evlendiğim ay hamile kalsaymışım kızım 5 yaşında olacaktı vary be zaman nasıl uçup gidiyo

hay maşallah o kadar yumurtayı nasıl yiyorsun:1shok: bu sıcakta helal sana....
seviyorum küçüklüğümden beri bayılırım annem diyo ben yumurtaya tıkımını dermişim ne alakaysa...sositososito

huri mide yanması için doktorum gaviscon vermişti,sende mi onu kullanıyorsun
yok canım ben renniee die bi ilaç çiğnemeli kullanıyorum zaten hamileliğim boyunca 1 kutu aldım oda bitti..şimdi yumurta artık almam ilaç yumurta hallediyor hem lkızımada faydalı hehehe

aynen bugünden itibaren 38+ lara girdim artık doğurayım dimi ....ay ne meraklıymışım doğurmaya kafamçokkarıştı 4 senedir doğurabilseymişim keşkem :lepi:ay evlendiğim ay hamile kalsaymışım kızım 5 yaşında olacaktı vary be zaman nasıl uçup gidiyo
zaman gerçekten çok hızlı akıyor yaaa..ben de evleneli 4 sene dolacak ilk bebeğim yaşasaydı şu an 3 yaşını dolduracaktımafoldumbenherşeyde vardır bir hayır...

kızlar ben aynayı alıp ne zaman vücudumu incelesem yeni bir defo görüyorum kendimde ya,göbek deliğimin alt tarafı ve yanları komple çatlak zaten ciğer gibi kırmızı,bugün tam kilot çizgisinin olduğu yerde yani tam üstüne oturduğumuz yerde böle nokta nokta sanki delikli bir şeyin üstüne oturmuşsunda iz yapmış gibi kan oturmuş oraya çatlak değil sanırsam düşünüyorum düşünüyorum yok bulamıyorum neden oldu

zaman gerçekten çok hızlı akıyor yaaa..ben de evleneli 4 sene dolacak ilk bebeğim yaşasaydı şu an 3 yaşını dolduracaktımafoldumbenherşeyde vardır bir hayır...

ne denir bilmiyorum ki canım bende çok ağlamıştım niye olmuyor diye...3 sene uğraştık en sonunda bıraktık kendi haline,hatta ben kastamonu kalesine çıktım hopladım zıpladım atladım neler yaptım ata bindim gokart yaptı neler yaptım ...hamileymişim...herşey nasip kısmet yani olacağın önüner geçilmiyor...

kızlar ben aynayı alıp ne zaman vücudumu incelesem yeni bir defo görüyorum kendimde ya,göbek deliğimin alt tarafı ve yanları komple çatlak zaten ciğer gibi kırmızı,bugün tam kilot çizgisinin olduğu yerde yani tam üstüne oturduğumuz yerde böle nokta nokta sanki delikli bir şeyin üstüne oturmuşsunda iz yapmış gibi kan oturmuş oraya çatlak değil sanırsam düşünüyorum düşünüyorum yok bulamıyorum neden oldu
olacak artık canım o çatlaklar...anne olmanın küçük bir bedeli....o dediğin şey neden olmuş anlamadım giydiğin şey belki sıkmıştır o yüzden kan toplanmış olabilir...

ya bu arada kızlar gebelik tarihi dolmak üzere olupta doğum yapamayanlara doktorlar ilişki öneriyormuş,ne diyorsunuz,valla ben niyeti bozdum :jeyyar:

valla eşim 15 günün sonunda sanırsam yarın akşam gelecek heveslenemiyorum her an çark edebilir yalnız hem ben hemde eşim sıyırmak üzereyiz,kocişte kudurdu oralarda
hadi canım Allah kavuştursun...hemencecik kavuşursun ve bi daha ayrılmazsınız inşaallah canımm...
ne denir bilmiyorum ki canım bende çok ağlamıştım niye olmuyor diye...3 sene uğraştık en sonunda bıraktık kendi haline,hatta ben kastamonu kalesine çıktım hopladım zıpladım atladım neler yaptım ata bindim gokart yaptı neler yaptım ...hamileymişim...herşey nasip kısmet yani olacağın önüner geçilmiyor...
tabii canım herşey kısmet...Allahın takdirinin önüne geçilmiyor...

X