2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

günaydın arkadaşlar, dün doktora gittim, kızımı gördük, uyuyordu uyandırdı doktor teyzesi, bir gerneşti bir gerneşti ki sormayın, esnedi iki kez, ağzını kocaman açtı, elini yüzüne götürdü, uyandıktan sonra da çok hareketliydi, doktor özellikle ayaklarını çok güzel hareket ettiriyor dedi.

bu arada kızlar, karnımın altında olan kasılmalar için magnezyum hapı verdi, günde iki kez iç dedi, ama pek içimden gelmiyor, ha bir de bebek biraz aşağıdaymış, çok fazla ayakta kalma dedi, magnezyum kasılma ve ağrılar için mi yoksa bebeğin aşağıda olmasıyla mı ilgili anlayamadım, ilacı kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım, zaten demir ve elevit kullanıyorum, bir de hergün bol magnezyum içeren hurma yiyorum mutlaka, sizce ne yapmalıyım?

canım bebişinin iyi olmasına sevindim.kasılmalar bebişinin aşağıda olması ile ilgili olmayabilir. bence dr dinle ve magnezyumu kullan. banada kramplar ve ağrılar için vermişti.

Son düzenleme:
l006j.jpg

alın size orman manzaralı yandan göbüşşş kaydirigubbakcemile3

l007.jpg

pazar günü çekmişti eşim tam 29+0 halimiz hihoyyyt

maşallah hürrem çok tatlı çıkmışsın göbişinde bebişinde allah nazarlardan korusun canım:nazar::lepi:

akdaş canım çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın allah nazarlardan korusun dikkat et canım ben eşim olmadığında tekken evde duşa bile girmeye korkuyorum düşerim diyemirmirmirmir

sağol bitanem. haklısın tekken girmemek lazım. allahtan yalnız değildim.

günaydın arkadaşlar, dün doktora gittim, kızımı gördük, uyuyordu uyandırdı doktor teyzesi, bir gerneşti bir gerneşti ki sormayın, esnedi iki kez, ağzını kocaman açtı, elini yüzüne götürdü, uyandıktan sonra da çok hareketliydi, doktor özellikle ayaklarını çok güzel hareket ettiriyor dedi.

bu arada kızlar, karnımın altında olan kasılmalar için magnezyum hapı verdi, günde iki kez iç dedi, ama pek içimden gelmiyor, ha bir de bebek biraz aşağıdaymış, çok fazla ayakta kalma dedi, magnezyum kasılma ve ağrılar için mi yoksa bebeğin aşağıda olmasıyla mı ilgili anlayamadım, ilacı kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım, zaten demir ve elevit kullanıyorum, bir de hergün bol magnezyum içeren hurma yiyorum mutlaka, sizce ne yapmalıyım?

Canım maşallah kızına ne güsel sizi üzmemiş seyretmişsiniz kızçeni
Canım neden ikilemde kalıyosunuz anlamıyorum doktorun verdiyse kullan vardır mutlaka mantıklı bir nedeni Allah korusun kullanmasan bişiy olsa pişman olucaksın keşke diceksin bu kullandığımız haplar bebeklerimize ve bize destek amaçlı hamilelikle kullanılmaya müsait bende 4 tane ilaç kullanıyorum doktorum doğumdan sonra bir kısmına devam ediceksin dedi ben kullanıcamda nasıl bir zararı olabilirki bence almalısın canım

maşallah annesi kuzunu görmüşsünn karın altında kasılmaların mı oluyor senin herkeste ayak bacak kasılması var genelde karın altı ilginç geldi biraz istersen biraz kullan o hapları hurmayada devam et bi daha ki kontrolde doktora sorup kesersin gerekirse

aşinacım magnezyum hapını bizlerde kullanıyoruz bir zararı yok .ama ben günde bir defa kullanıyorum. bebeğin aşağıda olmasıyla ilgili değildir sanirim o hapı vermesi .hurmayı bende duymuştum çok faydalıymış.

Masallah cnm kızına kaydirigubbakcemile5 Allah nazarlardan saklasn annesiiii :nazar: Bence doktorun tavsiyesine uy ve iç ilaclarını cnmm, sadece onun için vermemiştir belki...

Hürrem göbeeen cok tatlı cıkmıs, sende masallah haftana gore fidan gibisinnnnn delikafadulden Ama benim resimde bir nokta dikkatimi cekti, kısa kolluyla dısarı cıkılır mı daha, hastamı etcen sen izim yavruyuuuu :eek:klava::eek:klava:

Ben hurmayı son 1 ayda yenecek diye duydum hem süt yapıyomuş hemde doğumu kolaylaştırıyomuş şimdilerde ara ara yiyorum son 1 ay düzenli hergün yicem

Akdascim Allah korumuş güzelim sizi .popo üstüne düşmen avantajınıza olmuş canım .sen dikkatli ol artık banyoda ıslak yere falan basma .

aşina maşallah kızına.ay ne güzel onları öyle görmek esnemesi filan.

Akdascim Allah korumuş güzelim sizi .popo üstüne düşmen avantajınıza olmuş canım .sen dikkatli ol artık banyoda ıslak yere falan basma .

sağol bitanem. haklısın küvetin içine falan hemen kaydırmazlardan alcam bugün.

Hürrem göbeeen cok tatlı cıkmıs, sende masallah haftana gore fidan gibisinnnnn delikafadulden Ama benim resimde bir nokta dikkatimi cekti, kısa kolluyla dısarı cıkılır mı daha, hastamı etcen sen izim yavruyuuuu :eek:klava::eek:klava:

sorma canım ya havaya aldandık çıktık birde dondurma yedim ağzım yüzüm uçukladı heryerim yara oldu ya Allahtan uçukla atlattık hasta olmama ramak kalmıştı bize göre değil artık kısa kolluları erkenden giymek :1no2:

Hürrem maşallah canım çok tatlı çıkmışsınız yazı getirmişsin
Aynı pantolondan bende de var çok iş görüyo dimi kaydirigubbakcemile3 maşallah canımcım dikkat et kendinize bak üşütürsün herkes dökülüyoo

X