2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

eyetkiner evet canım çok zor olacak ama yapmak zorundayım yardımcımda yok ne yapacağımı bilemiyorum annem rahatsız yardımcı olamaz artık eşimle yavaş yavaş yapacağız

tamam kızlar ikinizide sevdiğim için bişey diyemiyorum ikinizde kendinize göre haklısınız ama uzatmayın cidden alın bu çiçekleri koklayın mis gibi kendinize gelinnn a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

yserez canım akçayda oturuyordun değilmi biz 10 gün sonra dra geldiğimizde çilek mobilyayı gezeceğiz sen dolaştınmı canım fiyatlar nasıl birde bebeğimin karyolasına yatak örtüsü bakacağım varmı bilgin edremitte nerde bulabilirim ben farklı bişi istiyorum burada içime sinen örtü bulamadım canım
canım bizde bir kaç günönce baktık çileğe isadece fiyatları sorduk ne war ne yok diye bakmadık ama fiyatlar çok yüksek değil ve kdv indirimine girmiş çalışan kız dediki bu fırsatı kaçırmayın baya indi fiyatlar dedi bakcaz bizde alıcı gözle bir dahaki gidişimize
yatak örtüsüde kuyumcular çarşısının girişinde fırının karşısında bebek eşyaları satan bir yer war zaten en çok çeşit orda war başka yerde bulamazsın okadar çeşiti canım belisin uyku setleri falan baya bişeyler war mesela ben öylesine girdim geçenlerde oraya 5li set diye bişey war bilirsin ondan byendim bide uyku seti alcaz hafta sonu

Bilgilendirme:
Arkadaslar diger topic 33 bin mesajin üzerindeydi o konuyu arsivledik, yine burada kalacak istediginiz zaman önceki yazismalarinizi okuyabilirsiniz elinizin altinda. Hazir bu konu varken bu konudan paylasimlariniza kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz.
Dün yasananlar dünde kaldi lütfen tekrar acilmasin konular, normal rutin yazismalara gecelim.

Hepinize iyi paylasimlar diliyoruz.

Sevgilerimizle...

Günaydın güzel temmuz anneleri, dün hiçbirimizin istemediği atışmalar oldu, konumuz kilitli kaldı ve sanırım arkadaslarımız banlandı, bircok hasta ve doktora gidecek arkadasımız vardı, haftaya bilas kötü başladık ama umarım bugünden sora hersey cok güsel bi sekilde kaldıgı yerden devam eder, zor bi sürecten geciyoruz hepimiz gereginden fazla hassasız ama her ne olursa olsun birbirimize destek oluyorus, zamanımız daraldıkca daha da gerginleşebiliyo bazen ortam ama ben eminimki kimsenin yüreginde zerre kadar kötülük yok ki zaten içlerinde mucize tasıyan kimsede kötülük barınabilceini düşünmüyorummm... Kaldığımız yerden devammm :teytey:

Yattık kalktık kaldı 3 tane yatcam kalkcam, hele bana 2 tane, cuma izinliyim ya söylemesi ayıpp :dance:

Valla sorma diloşummm o kadar heycan yaptımki cuma tatil diye, bişi olcak diye korkuyorummmm kaydirigubbakcemile3

Haftaya da 23 nisan tatil boyle boyle yatıp kalkıp nisan sonu gelir diyorum ne dersinnnnnn?? -tatlicadiarzu-

Valla sorma diloşummm o kadar heycan yaptımki cuma tatil diye, bişi olcak diye korkuyorummmm kaydirigubbakcemile3

Haftaya da 23 nisan tatil boyle boyle yatıp kalkıp nisan sonu gelir diyorum ne dersinnnnnn?? -tatlicadiarzu-

zuzucukk nisanın ortasındayız zaten bitti diyelim yaa halen şu haval bi doğru dürüst ısınamadı ben ona takıldım nisan ortası geldi buz gibi heryer-tatlicadiarzu- marmariste denize giriyo millet -tatlicadiarzu- biz ne zaman oh şöyle rahat rahat hafif hafif dolaşcaz:tomato:

Bence mayıs ı bulur, malum artık bahar kavramı kalmadı kıştan direkt yaza geçicesss, bi gün once palto giyerken bi gün sora mayoyla denise gircesss kaydirigubbakcemile3 Ya diloşşşş sence bis bu yaz denise girebilirmiyis, resmen deniz aşeriyorummm gece rüyamda görüyorum cok istiyorum denizde yüzmekkkk :1no2:

Bence mayıs ı bulur, malum artık bahar kavramı kalmadı kıştan direkt yaza geçicesss, bi gün once palto giyerken bi gün sora mayoyla denise gircesss kaydirigubbakcemile3 Ya diloşşşş sence bis bu yaz denise girebilirmiyis, resmen deniz aşeriyorummm gece rüyamda görüyorum cok istiyorum denizde yüzmekkkk :1no2:

bilmiyorumki hiç zanntemiyorum bu kilolar hemen gitmez kolay kolay helede ince çatlaklar oluşmuştur doğumdan sonra onları yok etmeye uğraşcaz ben şahsen kilo vermediğim sürece denize girmem en azından eski kilomda olmalıyım yoksa kendimi balina gibi hissederim suya girincekaydirigubbakcemile3 geçen sene temmuzda alanya gittim ama 2 ay öncesinden diyet ve spora başladım 7 kilo verdim ve çatlaklarım vardı bacaklarımda onlarda biraz yok oldu şimdi bakıyorumda değişen bişey yok hepsi yine fırlamış ayy nasıl yok etcem bennn-tatlicadiarzu-

GÜnaydın kızlar.nasılsınız bugÜn.bebecıkler nasıl bakalım

a.s.Günaydın arkadaşlar dün şeker yüklemesi sonucumu aldım herşey normal bişey çıkmadı çok şükür.İşyerindeki yoğunluktan dolayı sohbetlere fazla katılamıyorum.Umarım herkes iyidir hiçbirşey için canınızı sıkmayın güzel anne adaylarıa.s.

a.s.Günaydın arkadaşlar dün şeker yüklemesi sonucumu aldım herşey normal bişey çıkmadı çok şükür.İşyerindeki yoğunluktan dolayı sohbetlere fazla katılamıyorum.Umarım herkes iyidir hiçbirşey için canınızı sıkmayın güzel anne adaylarıa.s.

çok sevindim canım maşallah herşey yolunda sağlıkla gelsin bebişin:nazar::1hug:

a.s.günaydın arkadaşlar dün şeker yüklemesi sonucumu aldım herşey normal bişey çıkmadı çok şükür.işyerindeki yoğunluktan dolayı sohbetlere fazla katılamıyorum.umarım herkes iyidir hiçbirşey için canınızı sıkmayın güzel anne adaylarıa.s.

gözünaydın.çok sevindim.illet birşey bu şeker çünkü

günaydın .
konumuz taşınmış ama buldum:)))))
işe gelirken yağmur yağıyordu.şimdi güneş çıktı.:)))))))))
hayrola inşallah
işte bu havalarda hasta olmazsak iyi bir şey

hoşbulduk canım.nasılsın.eşinin iş görüşmesi nasıl geçmiş

iyiyim canım vallahi herşey güzel geçiyo herhalde maaşında anlaşamıyolar çünkü son gittiği 3 yerde tanıdık vasıtası ile yaptığı iş ortada eşimin ama parada anlaşamıyolar sanki çok bişey istiyo bu devirde 1,5 ytl maaaş alttrafaı zaten 2 ay sonra ailemiz 4 kişi olcak nasıl geçinceksek allah millete akıl fikir versin insaf etsinler yaaa 1,5 ytl maaşı düşünüyolar yaptığı iş bi dünya istediği maaaşta çok altında eski çalıştığu yerden 2,2 ytl çıkmıştı biz şimdi 1,5 da razıyız ama fırsatçılar çok üç kuruşa çalıştırmak istiyolar...:KK43:

X