2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

Menekşe sen dün doktora gitmemişmiydinnn noldu sonucccc????

Melekte gitmişti, doktora giden baska arkadas varmıydıııı merak ettim durumlarını :uhm:

Cnm dün gittim doktora bebeğimin suyunda bi miktar azalma olmuş serum vericekti ama seni süründürmek istemiyorum şimdi buralarda dedi. Bi ilaç verdi ve çook bol miktarda sıvı tüketmemi söyledi. Dün akşamdan beri epeyce iyiyim cnm..Sanırım atlattım. Bu arada bebişimide gördüm dün çook tatlıydı oğluşum 1400 gr olmuş boyuda 40 cm. olmuş teyzelerii:nazar:

günaydın arkadaşlar, dün doktora gittim, kızımı gördük, uyuyordu uyandırdı doktor teyzesi, bir gerneşti bir gerneşti ki sormayın, esnedi iki kez, ağzını kocaman açtı, elini yüzüne götürdü, uyandıktan sonra da çok hareketliydi, doktor özellikle ayaklarını çok güzel hareket ettiriyor dedi.

bu arada kızlar, karnımın altında olan kasılmalar için magnezyum hapı verdi, günde iki kez iç dedi, ama pek içimden gelmiyor, ha bir de bebek biraz aşağıdaymış, çok fazla ayakta kalma dedi, magnezyum kasılma ve ağrılar için mi yoksa bebeğin aşağıda olmasıyla mı ilgili anlayamadım, ilacı kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım, zaten demir ve elevit kullanıyorum, bir de hergün bol magnezyum içeren hurma yiyorum mutlaka, sizce ne yapmalıyım?

maşallah bebişine ne güzel izlemişsiniz . benimde bacaklarımda kramplar oluyor aldığım kalsiyum hapının içinde magnezyum var ama haftaya doktora gidince danişicam belki banada ek olarak verir.

Cnm dün gittim doktora bebeğimin suyunda bi miktar azalma olmuş serum vericekti ama seni süründürmek istemiyorum şimdi buralarda dedi. Bi ilaç verdi ve çook bol miktarda sıvı tüketmemi söyledi. Dün akşamdan beri epeyce iyiyim cnm..Sanırım atlattım. Bu arada bebişimide gördüm dün çook tatlıydı oğluşum 1400 gr olmuş boyuda 40 cm. olmuş teyzelerii:nazar:

HAYY maşallahh poponuzu kaşıyın ya nasılda büyümüş annesi ALLAH nazarlardan saklasın

emelcim teşekkür ederim canım a.s.

menekse geçmiş oslun canım
benimde bir arkadasımın suyu azalmıştı dr süt bol su ve tuzsuz yemesi gerektiğini söyledi .ve suyu normale döndü sende bunları uygulayabilirsin

EYETKİNER-- HÜZÜNYILI sağolun kızlar. bugün akşam da kendi dr ma gidicem bakalım inşallah iyi şeyler söyler:nazar::nazar::nazar::nazar:

GAYDİN oğluşunun fotoları çok güzel. anlaşıldı fotojenik olacak paşa..

canım maşallah bebişine. uzun boylu olcak maşallah bol sıvı tüketmek gerekiyor artık.

menekse geçmiş oslun canım
benimde bir arkadasımın suyu azalmıştı dr süt bol su ve tuzsuz yemesi gerektiğini söyledi .ve suyu normale döndü sende bunları uygulayabilirsin

İlsucum sağol tatlım. Bende tuzsuz yemeye ve bol sıvı tüketmeye çalışıyorum cnm.

Menekşe, eyetkiner, hüzünyılı çok saolun kıslar büyüyolar her gittiğimizde maşallah kuzulara
ben doktora bebeğin suyunun azalması içtiğimiz suyla bağlantılımı diye sordum direk bağlantılı değil indirek düşünebilirsin dedi çok içersek suyu iyi olur çok doğru değil ama genel anlamda sıvı tüketmek hepimiz için faydalı zaten..

akdaş geçmiiş olsun ben de her banyoya giriş çıkışta çok yavaş hareket ediyorum allah korumuş sizi.

hürrem çok tatalı çıkmışssın maşallah size.

menekşe geçmiş olsun neden azalmış acaba suyun sordunmu az sıvı almaktan mı acaba merak ettim.bebişinede maşallah kocaman olmuş allah nazarlardan saklasın.

akdaş geçmiiş olsun ben de her banyoya giriş çıkışta çok yavaş hareket ediyorum allah korumuş sizi.

hürrem çok tatalı çıkmışssın maşallah size.

menekşe geçmiş olsun neden azalmış acaba suyun sordunmu az sıvı almaktan mı acaba merak ettim.bebişinede maşallah kocaman olmuş allah nazarlardan saklasın.

Cnm ben 2 gün çok kötü bir şekilde ishaldim hem vücut su kaybetti bu arada bende sıvı tüketemedim midem bulanıyordu çünkü .. İshalden dolayı cnm bebeğin sıvısında bi miktar azalma olmuş..

Cnm ben 2 gün çok kötü bir şekilde ishaldim hem vücut su kaybetti bu arada bende sıvı tüketemedim midem bulanıyordu çünkü .. İshalden dolayı cnm bebeğin sıvısında bi miktar azalma olmuş..

canım cok gecmıs olsun benım suyumda da hafıf bı artıs olmus bunun suyla bır ılgısı varsa acaba bende cok asırı su tukettıgım ıcın olabılırmı merak ettım sımdı:sm_confused:

Geçmiş olsun cnmm, benim doktorumda öksürük oldugumda hatta sadece öksürerek yasadıımda diyim, bebegin suyu azalabilir o baskıyla demisti ama allahtan bisi olmdı, bol bol sıvı tüket tatlımmmm :1hug: Masallah oğluşuna da aman allah nazarlardan saklasınnn semirtmişsinnn oğlanııı valla delikafadulden

Hüzüncümmm sanada günaydınn cnm

Neslicimmm masallah ya 30 da oldun allah bundan sonrasını su gibi rahatcacık gecirsin insallah bende yarınn 28 olcammmm hihoyyyt

Yahu menekseeee dilimi felan ısırıyımmm söylerken hatta ama masallah oglun baya uzun düşündüm de 40 cm., dogduklarında zaten ortalama 52 cm. oluyolarrrr :nazar:

X