2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

[sıze="2"]kızlaar günaydın.... Yeni topiğemi geçtik. Olsun paylaşımlarımız her yerde devam eder değilmi kızlar?[/sıze]

iyiyim canım vallahi herşey güzel geçiyo herhalde maaşında anlaşamıyolar çünkü son gittiği 3 yerde tanıdık vasıtası ile yaptığı iş ortada eşimin ama parada anlaşamıyolar sanki çok bişey istiyo bu devirde 1,5 ytl maaaş alttrafaı zaten 2 ay sonra ailemiz 4 kişi olcak nasıl geçinceksek allah millete akıl fikir versin insaf etsinler yaaa 1,5 ytl maaşı düşünüyolar yaptığı iş bi dünya istediği maaaşta çok altında eski çalıştığu yerden 2,2 ytl çıkmıştı biz şimdi 1,5 da razıyız ama fırsatçılar çok üç kuruşa çalıştırmak istiyolar...:KK43:

patronlar öyle canım 3 kuruş az vermek için ellerinden geleni yaparlar.inşallah en kısa zamanda gönlüne göre bir iş bulur.

Günaydın kıslar nasılsınız bakalım biz çok iyiyiz güsel bir kahvaltı yaptık geçmişi okuduk geldik seher maşallah sonuçların iyi çıkmış çok sevindim hayırlı olsun
Kıslar şekeride atlattık başka testimiz felan kalmadı dimi bundan sonra rutin kontroller olucak doğrumudur?

günaydın kızlarrrryerimseniben
inşallah herkes iyidir...:1hug:
benim boğazım başım ağırıyor ya hasta oluyorum galiba:1shok:

kızlar çok korkuyorum...
çünkü dün küvette popo üstü düştüm. allahtan küvetin bir tarafı yüksek . o yüksek tarafa oturdum ayağım kayınca. ama yaşadığım paniği anlatamam düşme sırasında..... sanki her yöne devrilebilirmişim gibi geldi. tabi o panikle yarım saatte anca kendime geldim ve hemen dr a gittik. allahtan bebişim iyi dedi dr.:nazar::nazar::nazar::nazar: popo üstü düşmüşüm şans işte. ama hala korku var içimde.

sabah kahvaltııs için kocccaaa bir abrdak süt içtim.
şimdi akşama kadar midem yanar:)))))
ama neyapalım işte arda böyl işkence yapacağız:)))))
dialra eşine de inşallah gzül haberler gelir ama kriiz bahane eden şirketler maşalrı yarıya çekiyor.
o yüzden bu sıkıntıalr yaşanıyor.
hayırlsı olsun canım

kızlar çok korkuyorum...
çünkü dün küvette popo üstü düştüm. allahtan küvetin bir tarafı yüksek . o yüksek tarafa oturdum ayağım kayınca. ama yaşadığım paniği anlatamam düşme sırasında..... sanki her yöne devrilebilirmişim gibi geldi. tabi o panikle yarım saatte anca kendime geldim ve hemen dr a gittik. allahtan bebişim iyi dedi dr.:nazar::nazar::nazar::nazar: popo üstü düşmüşüm şans işte. ama hala korku var içimde.

Ay canım Allah korusun popo üstü düştüysen sorun olmaz rahat ol hayatım aman dikkat et karnının üstüne felan düşmen kötü olurdu
eşinden yardım iste yüksekse tekne girer çıkarken en çok kayıp düşmekten korkuyorum anlık baş dönmesi oluyormuş çünkü
Çok geçmiş olsun rahat ol tatlım bebeğin Allaha emanet o çok iyidir.:teselli:

GÜNAYDIN Kızlar tombiş bebeklerr
akdaşcım benimde en büyük korkum o banyoda ayaklarımı sürüye sürüye geziyoru artık düşerim falan diye çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın

kızlar çok korkuyorum...

geçmiş olsun akdaş.
canım doktora gtmek ile iyi yapmışsınçcanım.
içinde şüphe kalmamış.
eminim bir şeyi yoktur miniğinin.
benimd een korktuğum şey merdevnden düşmek ve de banyoda düşmek.
hataa dün rüyamda birdenkan geldiğini gördüm.ama bebeğim iyi diyordum .off kabuslar başlıyor. galiab zaman yaklaştıkça

Diloşummm ya umarım eşin bi an once istedigi işe kavuşurrrr, aa en azından şu krizi kosulları kötü dahi olsa 3-5 kurusla atlatmak iyi olabilir, bence girsin iş arayışına devam eder daha iyisini bulunca oraya gecer mirmirmirmir

Sehercimmm hayırlı olsun cnm şeker sonuclarınnn

Akdascım geçmiş olsun sende dikkat et kendine panda gibiyissss her an her yere devrilebilirisss artıkkaydirigubbakcemile3

Bende en cok yataktan yuvarlanırımmm diye korkuyorummm allahtan her saga sola dönüşümde uyanıyorummmm kaydirigubbakcemile3

[sıze="2"]kızlar çok korkuyorum...
çünkü dün küvette popo üstü düştüm. Allahtan küvetin bir tarafı yüksek . O yüksek tarafa oturdum ayağım kayınca. Ama yaşadığım paniği anlatamam düşme sırasında..... Sanki her yöne devrilebilirmişim gibi geldi. Tabi o panikle yarım saatte anca kendime geldim ve hemen dr a gittik. Allahtan bebişim iyi dedi dr.:nazar::nazar::nazar::nazar: Popo üstü düşmüşüm şans işte. Ama hala korku var içimde.
[/sıze]

çok geçmiş olsun.aman dikkat et canım

Ay canım Allah korusun popo üstü düştüysen sorun olmaz rahat ol hayatım aman dikkat et karnının üstüne felan düşmen kötü olurdu
eşinden yardım iste yüksekse tekne girer çıkarken en çok kayıp düşmekten korkuyorum anlık baş dönmesi oluyormuş çünkü
Çok geçmiş olsun rahat ol tatlım bebeğin Allaha emanet o çok iyidir.:teselli:

sağol canım aslında kaymayan terlikle giriyodum ama dün giymedim işte....bebişin hareketlerini hissedemezsem diye başka saymayım ama aklımdan neler geçtiğini hepiniz tahmin edersiniz az çok. allaha şükür bebişim iyi:nazar::nazar::nazar::nazar:

GÜNAYDIN Kızlar tombiş bebeklerr
akdaşcım benimde en büyük korkum o banyoda ayaklarımı sürüye sürüye geziyoru artık düşerim falan diye çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın

sağol bitanem. popom acıyo :) ama olsun bebişime bir şey olmasın da:nazar::nazar::nazar::nazar:
geçmiş olsun akdaş.
canım doktora gtmek ile iyi yapmışsınçcanım.
içinde şüphe kalmamış.
eminim bir şeyi yoktur miniğinin.
benimd een korktuğum şey merdevnden düşmek ve de banyoda düşmek.
hataa dün rüyamda birdenkan geldiğini gördüm.ama bebeğim iyi diyordum .off kabuslar başlıyor. galiab zaman yaklaştıkça

sağol canım... işte bir anda oluveriyo. çok dikkat etmek lazım. bende okulda merdivenlerden bir de çocuklar deli gibi koşuyo karnıma çarpacaklar diye korkuyorum. ALLAH KORUSUN HEPİMİZİ VE BEBİŞLERİMİZİ

Diloşummm ya umarım eşin bi an once istedigi işe kavuşurrrr, aa en azından şu krizi kosulları kötü dahi olsa 3-5 kurusla atlatmak iyi olabilir, bence girsin iş arayışına devam eder daha iyisini bulunca oraya gecer mirmirmirmir

Sehercimmm hayırlı olsun cnm şeker sonuclarınnn

Akdascım geçmiş olsun sende dikkat et kendine panda gibiyissss her an her yere devrilebilirisss artıkkaydirigubbakcemile3

SAĞOL BİTANEM haklısın. ağırlaşıyoruz. sağ salim bebişlerimizi kucağımıza alsak başka ne isteriz?

çok geçmiş olsun.aman dikkat et canım

sağol canım benim.

Menekşe sen dün doktora gitmemişmiydinnn noldu sonucccc????

Melekte gitmişti, doktora giden baska arkadas varmıydıııı merak ettim durumlarını :uhm:

günaydın arkadaşlar, dün doktora gittim, kızımı gördük, uyuyordu uyandırdı doktor teyzesi, bir gerneşti bir gerneşti ki sormayın, esnedi iki kez, ağzını kocaman açtı, elini yüzüne götürdü, uyandıktan sonra da çok hareketliydi, doktor özellikle ayaklarını çok güzel hareket ettiriyor dedi.

bu arada kızlar, karnımın altında olan kasılmalar için magnezyum hapı verdi, günde iki kez iç dedi, ama pek içimden gelmiyor, ha bir de bebek biraz aşağıdaymış, çok fazla ayakta kalma dedi, magnezyum kasılma ve ağrılar için mi yoksa bebeğin aşağıda olmasıyla mı ilgili anlayamadım, ilacı kullanıp kullanmamakta kararsız kaldım, zaten demir ve elevit kullanıyorum, bir de hergün bol magnezyum içeren hurma yiyorum mutlaka, sizce ne yapmalıyım?

l006j.jpg

alın size orman manzaralı yandan göbüşşş kaydirigubbakcemile3

l007.jpg

pazar günü çekmişti eşim tam 29+0 halimiz hihoyyyt

akdaş canım çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın allah nazarlardan korusun dikkat et canım ben eşim olmadığında tekken evde duşa bile girmeye korkuyorum düşerim diyemirmirmirmir

X