2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ne kaa güzel bi rüyaymışşşş , ay ben uzun zamandır görmüyorum rüyamda ne doğurduğumu ne oğluşumu .. keşke ben de görsemmmmmmm :asigim:

uykusunu alınca insan pamuk gibi oluyor değil mi kaydirigubbakcemile5

hayırlı olsun canım yaaa
kıss daha geçenlerde sen değil miydin acaba biz ne zaman doğurcass diye hayıflanan ??
bak kızçen gelivermiş daha fazla bekletmeden seni .. Allah analı-babalı büyütmeyi nasip etsin size ....

haklısın canım yaaa , kız evlat başka oluyor , anneye can yoldaşı bi nevi ..
Allahım Allahımmmmm , bak sen şu kızlaraaaa yağuşuklu oğlumuzu bi türlü rahat bırakmıyorlar hemiiiiiiiiii kaydirigubbakcemile3

belki gaz sancısıdır canım o da fena oluyor yaaa .. ben onun için 10 mg buscopan kullanıyorum arada bir ...

hadi aaafiyet olsun size .. benim de az önce kocişim geldi , öğle yemeğimi getirdi canım benimmmmm :asigim: .. benim ara öğün vaktim olduğu için o yedi ben de süt içtim ... annem cuma akşamından beri kendi evinde , memleketten misafirler gelmişti buraya yemin törenine , mecburen gitmek zorunda kaldı , belki bu akşam alacak eşim annemi evden ..

evet bitanem hepimiz artık aynı durumdayız ya
son 6 gün canım benim kısmet olursa çooooooooooooooook heycanlıyım çok:sm_cool:

evet demetçim hepiniz tek tek aklımdasınız bitanem
allah yardımcımız olsun ne diyelim son günlerimiz artık
sizler de bol bol dinlenin sürekli yatıp uzanın
sakın fazla ayakta kalmayın kızlar

yok tatlım gaz sancısı falan değil sağ kasığıma sanki bıçak saplanmış gibi iki büklüm yürüyorum şu anda ayaklarımı havaya kaldırdım öyle oturuyorumhafifliyor ama ayağa kalkınca gene aynııı:sinifsinif:
çocuğun yemeğini zor hazırladım

annecin 2 arada kalmıştır yazık aklı sendedir şimdi
afiyet olsun sizede canımŞeniz

sorma teyzesi kızlar oğluma asılıyo bu işte bi terslik yok mu sizcedeee:roflol:

merhaba kıslar.
beklenen gune sadece saatler kaldı.delikafadulden
yarın topıgımızden 5 kişi sezeryana giriyor.hihoyyyt
cok garıp bır ruh halındeyım.
ıns saglıkla gelır kuzucuklar.:Saruboceq:

nur34 te bebegını kucagına almıs.ALLAH analı babalı buyutmeyı nasıp etsın ıns.
masalalh kuzusuna.
sırası gelen gıdıyor.ayy cok heyecanlı.delikafadulden

Son düzenleme:
merhaba kıslar.
merhaba canım hoşgeldin...yarın 5 kişi kavuşacak Allahın izniyle meleklerine...yarın senin sezeryan saatin kaçta canım?inşaallah her şey yolunda gider kavuşursun bebişine...

evet canım yaa gerçekten neye inanacağımızı şaşırdık...ne yapsak bilmiyorum...:sm_confused:

cnım , demetcimin dediği gibi yapbiliyorsan araştırıp içine sineni alıp kullanmak en iyisi yerimseniben

haklısın canımmmmm vereliniortak

ya annem hep arada derede kalır zaten ... bi yanda bekar oğlu ve evde babam , bi yanda ben ; bi yanda ankaradaki ablam ( eşinin iş sıkıntısı ) , diğer yanda bekar öğretmen kız kardeşim ne yapar ne eder diye düşünür.. bir de ufak tefek akraba sorunları gelince uffffffffff çok üzülüyorum o zaman onun için :gitme:

ay şimdiki kızlar erkekleri geçmiş yauuu :roflol:

sen de çok yakışıklı bir oğlan doğurmuşun kızlar görünce dayanamıyolar demek ki...

kızlar ya benım pasada hıc bı hareketlenme yok walla sankı cıkmaya hıc nıyetı yok gıbı öleee duruyo ama asırı hareketlı hala :)

merhaba canım hoşgeldin...yarın 5 kişi kavuşacak Allahın izniyle meleklerine...yarın senin sezeryan saatin kaçta canım?inşaallah her şey yolunda gider kavuşursun bebişine...
canım ben sabah erkenden hastanede olucam.
tahlıl felan yapılacakmıs.
sanırım oglen saatlerını bulur sezeryana gırmem.tam saat vermedı.
aman ıyıkıde vermedı ınsan kendını kurbanlık koyun gıbı hıssedıyor.:1shok:

merhaba kıslar.

hoşgeldin rosemcimmmm

evett toplu doğuma saatler kaldıııdelikafadulden

hayırlısıyla kurtukursunuz inşallah canımmmŞeniz

Bebişler sağlıkla gelsin..Tebrikler güzel anneler..opuyorumnanaktan

badem senden haber bekliyorduk sonucu bizlere söylemedin varmı bir gelişme canım

ahh ah annelerrr:gitme:
iyiki varlaropuyorumnanaktan
ama herkesinde gücü onlara yetiyor bazen kırmaktan hiç çekinmiyoruz:gitme:
nedenn çünkü onlar affeder :mymeka:
onlar karşılıksız seven ve veren meleklerimizzz:asigim:

hayırlısı artık canım...sağlıklı doğum yapman dileğiyle...

merhaba kıslar.

gecmısede bakamadım kımler ne yaptı hıc haberımde yok.:kedi:

hoşgeldin canımmmm
yaa evet yarın 5inizin güzel haberini alıcaz inşallah .. senin telefonun var mı birilerimizde , haber alabilecek miyiz doğum sonrası senden yerimseniben
bir de gamze ( gaydin değil ) doğum yapmış hihoyyyt

sen de inşaallah görürsün tatlı oğluşunu rüyanda canım...hakikaten canım uykusunu alınca insan pamuk gibi uyanıyor...
inşallah canım .. ben bir de yüzünü çok göremedim usg de , o yüzden de çok merak ediyorum .. bakalım bugün gösterecekmi benim ağır abi oğlum kaydirigubbakcemile3
sen de çok yakışıklı bir oğlan doğurmuşun kızlar görünce dayanamıyolar demek ki...

bence de demet , doğurmuşsun fıssstık gibi oğlanı kızlar bırakır mı hiç peşini kaydirigubbakcemile3

evet canım yaaa iyiki var annelerimiz..bazen çok kırıyoruz onlarımafoldumbenAllah ayırmasın bizi melek annelerimizdensenağlama

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…