2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ama bir arkadaşım kızında kullandı ve halen de kullanıyor primayı , hiç bu yönde şikayetini duymadım .. belki de oğluşlarımızda var bi çişlilik durumu kaydirigubbakcemile3

belkide olabilir canım.değiştiricem başka birşey kullanıcam.o zaman görücez.

iyiymiş herşey yolunda dedi ...zati uyuyordum kız konuşamadım ararım akşam üstü...

ya en çok şikayet ettiğim olay...annem bide çocuk aldırmış hep kavgasını ederim onunla allahım bana maddi durum versin çok çokcuk yapıcam..şimdi bi kız kardeşim olsaydı :sinifsinif::sinifsinif::gitme:

ay ağlattın benide yaa...ben daha görmedim hiçç....

evet canım oğlum 12 yaşında artık bende bebek defterini kapatmıştım ama oğlum için çok üzülüyordum:sinifsinif:
oğlum da hep dua ediyordu Allahım nolur bi kardeşim olsun diye
annecim artık olmaz diyodum bende-tatlicadiarzu-
ama oldu hemde korunurken
Rabbim çok büyükkkk

birde şöyle bi gerçek var kızlar
erkek evlat evlendiğinde inanın kız evlat gibi yakın olamıyor
kız evlat hep anne baba delisi oluyor ama erkek evlenince hanım delisi oluyor:roflol:mutlu olsunlarda insan başka bişey istemiyor gerçiiiiiiii
ayy kaynana moduna girdim niyeyseeedelikafadulden:roflol:

oğluma tanımadığı bi kız facebooktan mesaj atmışş çok yakışlıklısın tanışabilirmiyiz diyeeeeeedelikafadulden:roflol:sırnaşık şey

selam kızlar.

ben kızımı kollarıma aldım çok şükür .dün 29 haziranda normal doğumla oldu.
sancılarım son 4 saat çok yoğundu çok çektim kızlar ebe epidural yapmamı engelledi az kaldı gerk yok diye diye çektim bence normal yapıcaklar iğne yaptırın kızlar yoksa sancılar zor.

gözünaydın canım.allah analı babalı büyütsün.kızının fotosunu bekliyoruz en kısa zamanda.bak benimde oğlum erken gelmeseydi.bende 29 haziranda sezeryan olucaktım.aynı gün doğum yapmış olucaktık.doktorumda girmiş olucaktı doğumuma en çokda ona üzüldüm

selam kızlar.

sancılarım son 4 saat çok yoğundu çok çektim kızlar ebe epidural yapmamı engelledi az kaldı gerk yok diye diye çektim bence normal yapıcaklar iğne yaptırın kızlar yoksa sancılar zor.

ayyyy gozunaydın nurcuuum..cook sevndm..Allah analı babalı ve sgalıklı omurler versin prensesine.kilo boy nasıl prensesimizin?.nasıl oldu b anda suyun mu geldi tatlım?

selam kızlar.

canım gözün aydın sen de kavuştun meleğinehihoyyyt...Allah anneli babalı büyütsün...demek çok çektin canım üzüldüm niye epidural yaptırmadılar sanki.:eek:lmaz:..ben de normal düşünüyorum..benim doğum yapacağım klinikte epidural yaptırıyorlar bakalım hayırlısı...

selam kızlar.

ayyyyyyy nurcummmm sessiz sedasız doğurdun heeeedelikafadulden

canım benim gözün aydınnnŞeniz

oyy kıyamam canım benim yaaaa:teselli:

ama prensesi kollarına alınca unutmuşsundur acılarını:asigim:

sağlıklı uzun ömürleri olsun analı babalı büyüsün prensesin canım:nazar:Şeniz:nazar:

kaç kilo şimdi nasıl emebiliyor mu ayy anlatsanaaaadelikafadulden

ayyyy gozunaydın nurcuuum..cook sevndm..Allah analı babalı ve sgalıklı omurler versin prensesine.kilo boy nasıl prensesimizin?.nasıl oldu b anda suyun mu geldi tatlım?

bende diyorum karen sessizce gittiiiii
5b0870b1967e6259024ef5810099b0b1.gif

yok demetcim ..ara ara dinlenip bakıyorum topiğe cok fazla karnımın ustune egilemiorum..yani sizi takip ediorum:)

aman canım zorlamaaa
benimde kasıklarımda çok acaip bi ağrı var yaa korkuyorum vallaa:sinifsinif:
daha ağdamı yaptırmadım erken diyeeee kuaföre gidicem saç baş bakıma sokucam kendimi aman kızım söz dinle diyorum bi yandan daaaaa
zor yürüyorum çok baskı varrr:gitme:
ama dün nst de herşey iyi çıktı bu ne şimdi kızlar yaaaaa:gitme:

aman canım zorlamaaa
daha ağdamı yaptırmadım erken diyeeee kuaföre gidicem saç baş bakıma sokucam kendimi aman kızım söz dinle diyorum bi yandan daaaaa

nst normalse kızınn hareketleri o baskıyı yapıo demetcim..bnmde aynen ole agır yuruorum ..ve bende kuafore gtmek durumundayım napçam bakalım..yakınsa kuaforun yavas yavas yuruyebilirsin ama insan tırsıo o da ayrı...bari yanıma birilerini ayarlıyayım.

aman canım zorlamaaa
korkma canım yaaa bişey olmaz hazırlıksız yakalanmıcaksın inşaallah...benim de cuma gecesi çok sancım oldu sık sık doğuracam zannetim..ben de senin gibi bekliyordum ağda için...o sancıyla bi de doğurursam rezil olurum dedim hemen o yönteme başvurdum...keşke yapmasaydım şimdi kötü çıkacaklar:sinifsinif:...

nst normalse kızınn hareketleri o baskıyı yapıo demetcim..bnmde aynen ole agır yuruorum ..ve bende kuafore gtmek durumundayım napçam bakalım..yakınsa kuaforun yavas yavas yuruyebilirsin ama insan tırsıo o da ayrı...bari yanıma birilerini ayarlıyayım.

yok canım arabayla gidicem mecbur ama daha erken ya 9 gün var bende istiyorum ki 3-4 gün önce yaptırayım da lohusalıkta rahat edeyimmm-tatlicadiarzu-
aman sakın yalnız gitme tatlım

oğluşum uyandı nihayettttt paşazadeeeee:lepi:

acıkmış bişiler hazırlıyayım doyurayımmmcokacimcoook

görüşürüzzzz sayfa açık kalsınn
14be1998085792dee7443eea6426cf07.gif

korkma canım yaaa bişey olmaz hazırlıksız yakalanmıcaksın inşaallah...benim de cuma gecesi çok sancım oldu sık sık doğuracam zannetim..ben de senin gibi bekliyordum ağda için...o sancıyla bi de doğurursam rezil olurum dedim hemen o yönteme başvurdum...keşke yapmasaydım şimdi kötü çıkacaklar:sinifsinif:...

yarın gününü al da canım kısada olsa ağda alır git bence yoksa çok rahatsız eder seni gerçektennn:1no2:

ayyyyyyyyy çu son günler çabucak geçseeee hayırlısıylaaaaaaaaaaa
connie_mama.gif

yok canım arabayla gidicem mecbur ama daha erken ya 9 gün var bende istiyorum ki 3-4 gün önce yaptırayım da lohusalıkta rahat edeyimmm-tatlicadiarzu-
aman sakın yalnız gitme tatlım

oğluşum uyandı nihayettttt paşazadeeeee:lepi:

acıkmış bişiler hazırlıyayım doyurayımmmcokacimcoook

görüşürüzzzz sayfa açık kalsınn
14be1998085792dee7443eea6426cf07.gif
canım oğluşuna hazırla bişeyler aç kalmasın bizden de slm söyle..görüşürüz tatlım...

ayyy cicilerinin yerine kuzuların resimlerini eklicez teyzeleri görsün diyeeeedelikafadulden
inşallahhhhh opuyorumnanaktan

ay evettttt artık resimlerine bakıp bakıp sevices minnoşlarımızı , o aldığımız ciclerle çekicez resimlerini :asigim:

canım molfix in de var yeni doğanı
evet haggies de iyi fakat biliyorsunuz yahudi malı bebek katillerine asla paramı vermem:umursamaz:
mümkün olduğu kadar dikkat etmeye çalışıyorum buna
herkesin kendi bileceği bişey tabiki benim fikrim bu.

ya evet dkkat etmeli aslında ama içtiğimiz koladan giydiğimiz kota kadar kimlerin kanlı parmakları var kim bilir .. bazen de bu tür söylemler asılsız çıkabiliyor , firmayı yıpratmak için özellikle yapılmış asılsız haberler olabiliyor ..
bir ara Fransızların bize gönderdiği danoınenin içeriğinde farklı maddeler kullanıyormuş , yok çocukları kemikleri şöyle böyle olacakmış dediler , sonra kentucky'nin tavukları için tuhaf yaratıkların resimleri dolaştı maillerde , BİMden aldığınız her ürün pkk ya gidiyor finans olarak denildi .. o yüzden neye inanacağını şaşırıyor insan benneyaptımki

merhaba kızlar
keyfim yok pek her yerim ağrıyo üstümde 1 ton yük varmış gibi sanki
karnım çok aşağıya düştü yürürken düşüverecekmiş gibi hissediyorum nedense
geçmişi malesef okuyamadım pek oturamıyorum artık çok az kaldı ve son zamanlarımı sadece yatarak geçirmem gerek yoksa biraz zorlasam kendimi geliverecek benim heycanlı kızım

ya evet dkkat etmeli aslında ama içtiğimiz koladan giydiğimiz kota kadar kimlerin kanlı parmakları var kim bilir .. bazen de bu tür söylemler asılsız çıkabiliyor , firmayı yıpratmak için özellikle yapılmış asılsız haberler olabiliyor ..
bir ara Fransızların bize gönderdiği danoınenin içeriğinde farklı maddeler kullanıyormuş , yok çocukları kemikleri şöyle böyle olacakmış dediler , sonra kentucky'nin tavukları için tuhaf yaratıkların resimleri dolaştı maillerde , BİMden aldığınız her ürün pkk ya gidiyor finans olarak denildi .. o yüzden neye inanacağını şaşırıyor insan benneyaptımki
evet canım yaa gerçekten neye inanacağımızı şaşırdık...ne yapsak bilmiyorum...:sm_confused:

merhaba kızlar
geçmişi malesef okuyamadım pek oturamıyorum artık çok az kaldı ve son zamanlarımı sadece yatarak geçirmem gerek yoksa biraz zorlasam kendimi geliverecek benim heycanlı kızım
merhaba canım hoşgeldinopuyorumnanaktankarnının düşmesi artık çok normal son günler...benim de düştü baya oturunca zorlanıyorum senin gibi....az kaldı canım öykün yakında gelecek...son 7 gün dimi canım ayyy benim de belli olsa doğum tarihim...

hoşgeldin annecik nasılsın

canım oğluşuna hazırla bişeyler aç kalmasın bizden de slm söyle..görüşürüz tatlım...

hazırladım yiyor yakışıklı uykucumm

evet ama ne kadar dikkat edersek o kadar kârdır canım
biz o niyetle yapalım araştırabildiğimizi araştıralım
hatta ben haggies i çok beğeniyordum o yüzden iyice soruşturdum maalesef sonuç bu yani
dediğim gibi herkes içine nasıl siniyorsa öyle yapsınvereliniortak

merhaba kızlar
canım bende seni merak etmiştim aynen bende öuyleyim bugün kasığıma bıçak saplandı sanki dik yürüyemiyorum ve de korkuyorumm:gitme:
son zamanlar artık sabırrrrrrrrrrrr:Saruboceq:

X