2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

KIZLAR PEK HOŞ Bı HABERıM YOK DıLOŞLA KONUŞTUM ŞıMDı SABAH BEN UYUYORUM DıYE BıŞEY DEMEMıŞ HERALDE ŞıMDı BEN ARADIM...EYLÜL BEBEĞıMıZ SARILIK OLMUŞ HASTANEDEYMıŞ KÜVEZE ALMIŞLAR ÇOK ÜZGÜNDÜ.......mafoldumben NE SÖYLEYECEĞıMı BıLEMEDıM ....ARTIK SÜTÜN GELıYOR EN AZINDAN AĞLARSAN ODA KESıLıR DıYEBıLDıM SADECE....mafoldumben

canım sıcaklardan bide kandeğerlerinden nefes darlığı olabiliyo yarın gidince kanınada baktır

huri beim doğumumu tarih sırasına alırmısın tatlım
7 temmuz olmasına rağmen 8 temmuzda doğum yapacakların alt sıralarında kalmış...

mafoldumbenmafoldumbenayyy kuşum benim ya kıyamam
olsun tüm yenidoğanlarda oluyor sarılık ya üzülmesin canım benim
en kısa zamanda iyi olur benim eylülüm allah kötü bişey vermesin bu çok doğal
geçmiş olsun diloşum sakın sakın üzülme:Saruboceq::Saruboceq:

sütü az olduğu için sarılık olmuştur eme me düzelir inşallah

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin------------------------------*-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:
nurr34---------------------5 temmuz--------------------kız--------------------------------normal------------------29 haziran----------------------* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri-----------erkek------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

beyaz meleğin sırası düzeltildi....:)

ben çıkıyorum kızlar biraz...patitis koycam ocağa bugün börek sarıcam doğum için hazırlık yavaş yavaş sararım arada gelirim.diloşa biraz moralim bozuldu.....görüşürüzz

hurşcim benimde muhtemel doğum traihimi eklermisin.29 haziran

şimdi okuyunca hemen bende aradım
sesi ve morali tabikide kötüydü
2 gündür küvezdeymiş
benim oğlumda kalmıştı
üzülme tatlım sütün gider onun çok ihtiyacı var diyebildim bende sadece
ama ne kadar zor yaşamayan bilemezmafoldumben
bu akşam tahlil sonucuna göre belkide çıkaracaklarmış
dua edelim arkadaşlar inşallah düşerrrr:Saruboceq:

sevgili günlüğüm,,,,

içimdeki melek hızla büğüdü günlük.....
onu önce içimde küçük bir pirinç tanesi kadar gördüm biliyormusun günlük
ama o zaman bile bana dünyanın en güzel bebeği gibi gelmişti hep o pirinç tanesini hayal edip sever olmuştum....sonra kalp atışlarını duydum onun günlük bu bir mucize olmalıydı içimde bir kalp daha atıyordu canımda bir can daha vardı günlük....çok mutluyum günlük çok....
zaman hızla akıp geçiyor ve içimde hızla bedenin şekilleniyordu yavrum.tomurcuk tomurcuk ellerin oluştu önce,ayakların yavaş yavaş şekilleniyordun....
her doktora gittiğimizde senin iyi ve sağlıklı olduğunu duymak bana dünyaları veriyordu annecim..içimi tarifsiz bir huzur kaplıyordu...
büğüdün ve yıllardır hayal ettiğim herşey bir bir gerçek olmaya başladı cinsiyetini öğrenmek için gittiğimizde bir kez daha nasıl nasıl mutlu oldum canım kıızımmmmmmmmmm
bitanem hayallerimdeki palmiye saçlı kızım sendin içimdeki ve hızla bana geliyordun ha bebeğim...
babanda bende çok ama çok sevindik senin gelmene canım kızım....
adın şimdiden belliydi,sen biizim aşkımızın masum ÖYKÜ sü olacaksın kızım
derken aylar geldi geçti ve sona yakınlaştık bitanem...büğüdün artık içimde ellerini kollarını başını küçük ayaklarınla attığın tekmeleri hissedebiliyorum kızım
içimde seni hissetmek,tekmelerini hissetmek içimde sana ait bi yaşam olduğunu bilmek beni nasıl mutlu ediyor bir bilsen annecim

canım kızım öykü ,tam 6 gün sonra 07.07.2009 sabahı kollarımda olacaksın allahın izniyle inşallah...baban ve ben seni o kadar çok seviyoruz ki aylardır rüyada gibiyiz...
9 aydır içimde hergün aşkla büğüttüğüm sevgimle beslediğim...gözümden sakındığım meleğim 6 gün sonra kollarımda olacaksın dimi meleğim....
ben seni çoooooooook istedim çok bekledim sağlıkla gel anneye bebeğim beni sakın üzme dayanamam bitanem tamam mı...
şu an gözümde tek bir tablo var öykücüm doğduğun an ilk göz göze gelip seni öptüğüm anı hayal ediyorum.bu tabloyu hangi para satın alabilir acaba
bu dünyanın en büğük mucizesi şükürler olsun seni bana veren yaradana....
allah herkeze ama herkeze nasip etsin bu duyguyu inşallah
seni çok seviyoruz kızım ve seni 6 gün sonra kollarıma almanın heycanıyla bekliyoruz...

annen MELEK

kikoleyım cnm kanım 10,5 dusuk yanı kan hapımı kullanıyorum buyuk ıhtımal ondan dolayı nefesımle ılgılı sorun yasıyorum

dılaraya da uzuldum cok cnm ya cok buyuk gecmıs olsun

huriş kolay gelsin canım

melek çok güzel yazmışsın :gitme: yüreğine sağlıkŞeniz

kocacım beni merak etmiş ağrım olunca o geldi biraz çıkıyorum canlar kendinize ve kuzularınıza iyi bakınn:gitme:Şeniz

oyy çok duygusal
tüylerim ürperdi okurken çok duygulandım senağlama

sıra yıne yanlıs hurıcım benım dogumum 6 temmuz altta kalmısımzemuszemus

bu arada dılosa gecmıs olsun cok uzuldum ınsallah bı an önce saglıkla evlerıne donerler:gitme:

***************************2009 TEMMUZ ANNELERı MUHTEMEL DOGUM TARıHLERı LıSTESı************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARıHı-----------CıNSıYET--------------------D.ŞEKLı--------------- D.TARıHı-----------DOGUM HAFTASI

adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
selsin--------------------29 haziran-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:
nurr34---------------------5 temmuz--------------------kız--------------------------------normal------------------29 haziran----------------------* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
hüzün yılı--------------------6 temmuz-----------------------erkek------------------------sezeryan
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

selsin' in m.d. tarihi düzeltildi..oh beh hüzüncüğüm ben kaçırmışım orayı senin tarihini bekliyordum bende netleşmedi sandım..ok düzeltildi...

teskkur ederım hurışcim
senın ipek böcugu ne zaman gelıyo bellı degılmı

bu cuma yine kontrolüm var sezeryan istemiyorum canım ne zaman ne olacağı belli değil takvime bakarsan daha 2 haftamız var ama açılmada var....bakalım bu cuma nasıl durumlar muayneden sonra belli olcak...ama normal doğumun zaten sağı solu belli olmuyor bu gece bilem doğurabilirim çünkü artık bacaklarım pergel gibi yürüyorum....:lepi:kafamçokkarıştı

nurcum gözünaydın meleğin kollarındaymış darısı başımıza.
bende yarın 1 de sezeryana giricem bakalım hayırlısı yavruma kavuşurum inşallah sağlıkla herşeyin yolunda gitmesi dilğiyle.bu arada memleketten kayınvalidemler gelidi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…