2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ahh ah annelerrr:gitme:
iyiki varlaropuyorumnanaktan
ama herkesinde gücü onlara yetiyor bazen kırmaktan hiç çekinmiyoruz:gitme:
nedenn çünkü onlar affeder :mymeka:
onlar karşılıksız seven ve veren meleklerimizzz:asigim:

evet canım yaa dediğin gibi , bazen hiç onların da kırılacağını düşünmüyoruz ..
çok üzülüyorum bazen ..yok hamilelikti hormonlardı onları geçtim yaşadığım sıkıntılardan ötürü çok kırıcı olduğum zamanlar oldu , aklıma geldikçe bu kez onun için pişman olup yüreğim sıkıştı bazen .. sanırım oğlumu kucağıma alıp da anne olunca pişmanlığım daha da artacak :gitme:
isteyerek yapmadığımı biliyordur diye umuyorum .. öyle olmasa 9 aydır kalmazdı yanımda sanırım ...

sen de çok yakışıklı bir oğlan doğurmuşun kızlar görünce dayanamıyolar demek ki...

herkesin yavrusu kendine güzeldir canım
hani derler ya kirpi yavrusunu "oy uşağum uşağumm pamuktan yumuşağumm" diye severmişşşkaydirigubbakcemile3
Allahım herkesin evladına sağlıklı uzun ömürler versinopuyorumnanaktan

işte benim pamuktan yumuşağumm teyzelerii:asigim::nazar:
benim çantadan gözlüğümü alıp takmış artist gece gece:roflol:

dsc06194o.jpg

kızlar ya benım pasada hıc bı hareketlenme yok walla sankı cıkmaya hıc nıyetı yok gıbı öleee duruyo ama asırı hareketlı hala :)

nazlıcım 40 ı dolduracaksın sen galibaaadelikafadulden

canlarım ben çıkıyorum işlerim var onları halledeyim...sizden kopmak çok zor...çok seviyorum siziopuyorumnanaktangörüşmek üzere...

herkesin yavrusu kendine güzeldir canım
hani derler ya kirpi yavrusunu "oy uşağum uşağumm pamuktan yumuşağumm" diye severmişşşkaydirigubbakcemile3
Allahım herkesin evladına sağlıklı uzun ömürler versinopuyorumnanaktan

işte benim pamuktan yumuşağumm teyzelerii:asigim::nazar:
benim çantadan gözlüğümü alıp takmış artist gece gece:roflol:

dsc06194o.jpg

tabi canım oğlun sana güzel gelir ama hakiketen yakışıklı bir oğlun Allah nazardan ve kötü kızlardan korusun...

demetcimmmm çok karizmayız yalnızzz , gözlükler , duruş , hiç istfimizi bozmuyoruz , naasssssıl havalısın sen yaaaaa :nazar:
ay benim tosbaaam da doğacak büyüyecek de böyle delüanlı mı olacak yaaaaaaaaa:asigim:

nazlıcım 40 ı dolduracaksın sen galibaaadelikafadulden[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

ayyyy cnm sorma ya sabırsızlanıyoruz ama ı ı yok gelmıyor :KK43:

hoşçakal ececimmmmmmm Şeniz
yine gel , hatta uyuyamazsan akşamları da gel ,gece mesaisi diloştan ban kaldı :)))))))

hoşgeldin canımmmm
yaa evet yarın 5inizin güzel haberini alıcaz inşallah .. senin telefonun var mı birilerimizde , haber alabilecek miyiz doğum sonrası senden yerimseniben
bir de gamze ( gaydin değil ) doğum yapmış hihoyyyt :nazar:

inşallah canım .. ben bir de yüzünü çok göremedim usg de , o yüzden de çok merak ediyorum .. bakalım bugün gösterecekmi benim ağır abi oğlum kaydirigubbakcemile3

bence de demet , doğurmuşsun fıssstık gibi oğlanı :nazar::nazar: kızlar bırakır mı hiç peşini :eek: kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederis star teyzemissopuyorumnanaktan

evet canım yaaa iyiki var annelerimiz..bazen çok kırıyoruz onlarımafoldumbenAllah ayırmasın bizi melek annelerimizdensenağlama

evet canım yaa dediğin gibi , bazen hiç onların da kırılacağını düşünmüyoruz ..
çok üzülüyorum bazen ..yok hamilelikti hormonlardı onları geçtim yaşadığım sıkıntılardan ötürü çok kırıcı olduğum zamanlar oldu , aklıma geldikçe bu kez onun için pişman olup yüreğim sıkıştı bazen .. sanırım oğlumu kucağıma alıp da anne olunca pişmanlığım daha da artacak :gitme:
isteyerek yapmadığımı biliyordur diye umuyorum .. öyle olmasa 9 aydır kalmazdı yanımda sanırım ...

evet kızlar bazen kırıyoruz dediğim gibi ama onlar hemen affediyorlaropuyorumnanaktan
anneler ne de olsa karşılıksız sevgileri çünki:gitme:

canlarım ben çıkıyorum işlerim var onları halledeyim...sizden kopmak çok zor...çok seviyorum siziopuyorumnanaktangörüşmek üzere...

kendini yorma tatlım yarın güzel haberlerini bekliyoruzzz hem starımın hem seninnnnopuyorumnanaktan

tabi canım oğlun sana güzel gelir ama hakiketen yakışıklı bir oğlun Allah nazardan ve kötü kızlardan korusun...

teşekkürler canımmmmŞeniz

ben de çıkayım bi duş alayım , zira sıcak bastı fenaaaa -tatlicadiarzu-
döncem ben yine size :eek:

demet senin oğlan benim kızı bekler mi ya ....resimi görünce karnımın içi çamaşır makinesine döndü resmen....abooooo

demetcimmmm çok karizmayız yalnızzz , gözlükler , duruş , hiç istfimizi bozmuyoruz , naasssssıl havalısın sen yaaaaa :nazar:
ay benim tosbaaam da doğacak büyüyecek de böyle delüanlı mı olacak yaaaaaaaaa:asigim:

çok artistiz teyzesii:roflol:
olacak tabi inşallahhhhopuyorumnanaktan
ahh ah bi güne gelmez büyür derdi bi yengemiz vardı
nerde o günler derdimmm
inanın o kadar çabuk geçiyor ki zamannn
dün gibi onu kollarıma aldığım gün:asigim:
o gece ölümden döndüm ama bir gülüşü kokusu herşeyi unutturuyordu:asigim:
her anın keyfini çıkarın kızlar

ayyyy cnm sorma ya sabırsızlanıyoruz ama ı ı yok gelmıyor :KK43:[/QUOTE]

gelir canım sabırrrrrrrrŞeniz

demetcım kızlar tabiii saldırır bu yakısıklıya :) kacırırlarmı?

teşekkürler teyzesiiiiŞeniz
[/COLOR][/FONT][/B]

öykümü çok merak ediyorum kızlar ya
nasıl olacak acaba duruşu bakılı nasıl olacak
yanakları dudakları eli yüzü ten rengi nasıl olcak kuzumm benim
ilk doğunca onunla göz göze geleceğimiz zamanı düşünüyorum hep

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5 :hooray:
:nazar:hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
:nazar:dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1 :hooray:
:nazar:confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
:nazar:eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*--------------------------* :hooray:
:nazar:sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------* :hooray:
:nazar:GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6 :hooray:
:nazar:nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5 :hooray:
:nazar:swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -* :hooray:
:nazar:nurr34---------------------5 temmuz--------------------kız--------------------------------normal------------------29 haziran----------------------* :hooray:

hihoyyyt-sıradakiler-hihoyyyt
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri-----------erkek------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

önce bi listeyi düzenliyim dedim....ecetuba ve grafiti de listeye eklendi...

ben de çıkayım bi duş alayım , zira sıcak bastı fenaaaa -tatlicadiarzu-
döncem ben yine size :eek:

tamam canım benimde şu ağrı hafiflese bende giricem ter içinde kaldım oturduğum yerdeeeekafamçokkarıştı

dün akşamki hava nasıldı şimdiki nasılll

okuluma yıldırım düşmüş kızlarrrrmafoldumben
Abant izzet Baysal üniversitesinee:gitme:

demetimmaşallah oğlun çok şeker canım ya allah nazardan korusun paşamızı

teşekkür ederiz melek teyzemizzzzzzŞeniz

yarın bisürü kişi anne olacak allahın izniyle hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum

evet toplu doğum varrrrr:sm_cool: toplu sünnet gibin oldu:roflol:

demet senin oğlan benim kızı bekler mi ya ....resimi görünce karnımın içi çamaşır makinesine döndü resmen....abooooo

kız hurişş öldüm gülmektennn heeeee:roflol:Şeniz
bekler beklerrrrrrr:lepi:
zati hemen evlendirmicem ben oğluşumu veremem kızlara kıskanırımmm-tatlicadiarzu-
teşekkür ederis ayriyyettennn:kedi:

X