2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

aslında uyandırmak istemiyorum.ama doktorlar maksimum 3 saatte bir emmesi gerektiğini söyledi.yoksa kan şekerleri düşüyormuş bende korkuyorum.kafama kazındı bu hastanede çok uğraştık ya emmesi için.prima kullanıyorum canım.ama hiç memnun değilim.almıcam bir daha.göğsüm için lansınoh kullanıyorum.onunda faydasını görmedim.ayva nerde bulabilirim ki acaba.harbiden sırtına kadar geçiyor.sen ne kullanıcaksın bez olarak

maşallah yarın doğum yapacaklara kolay doğumlar.bebeklerinizi sağlıkla kucaklarınıza alırsınız inşallah

haklısın canım bir serüvenden diğerine geçicez ..kim bilir bizi hangi güzellkler hangi dertler bekliyor olacak .. Allah dayanacak güç versin bize de bebişlerimze de .. bir çocuk dr.undan duymuştum , emzirdikten sora göğüs ucunu azcık sıkıp gelen ütle meme başını söyle bir silmek de göğüs ucu yaralarına iyi geliyormuş .. amin selsin teyzemiz , inşallah sağlıcakla gelir benim paşa oğlum da :asigim:
yakışıklı oğlunun resimleri oldukça ekle olur mu canım , bakması çok keyifli olıyor kuzularaaaaa:asigim:

evet ececim inşallah yapmaz teyzesiii:sinifsinif:

sen nasılsın tatlım berrakımız nasılllŞeniz
inşaallah canım..ben de iyiyim tatlım..Berrak da çok iyi tepişip duruyor içimde...yarın kontrolüm var doğum şeklimiz belli olacak çookk heycanlıyım...delikafadulden
canım prima kötü mü yaaa:sinifsinif:ben de prima aldım ne bilim çok methetdiler...sen daha iyi bilirsin hangisi daha iyi :uhm:

merhaba canlarım ben de yeni uyandım...artık uyuabiliyorum:lepi:...ne güzelmiş uyumak kemiklerim dinlendi...hihoyyyt

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI---------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

adenzar-------------------------*-------------------------kız------------------------------normal----------------------13mayıs---------------------29+6
comebaby-----------------------*-----------------------ikiz/kız---------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran------------------32+4
amartis74------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2
papetlant-------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------
menekseak----------------------*----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 .
nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6
neslivicdan-----------------------*----------------------erkek-----------------------------normal--------------------20 haziran-----------------38+4
selsin---------------------29 haziran-----------------erkek---------------------------sezeryan------------------21 haziran-----------------37+3
ipegimu---------------------------*-------------------------kız----------------------------epi.normal-----------------23haziran------------------38+6
akdas----------------------------*--------------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------23haziran------------------37+5
hürrem_s----------------23 haziran--------------------kız-----------------------------sezeryan------------------doğurmuş olması lazım ama hala haber alınamadı
dilara80------------------24 haziran--------------------kız---------------------------epi.sezeryan---------------24haziran----------------- 38+5
jasmincin----------------------*----------------------------*--------------------------------sezeryan------------------24haziran------------------35+1
confuse------------------22haziran----------------------*--------------------------------------*-------------------------------*--------------------------*
eytekiner-----------------------*-------------------------erkek----------------------------------*-------------------------------*--------------------------*
sanem--------------------25haziran----------------------*--------------------------------------*------------------------------*----------------------------*
GAMZE------------------------*--------------------------erkek-----------------------------normal--------------------26haziran------------------38+6
nur84---------------------6 temmuz--------------------kız--------------------------------normal--------------------27haziran------------------38+5
swethome---------------29haziran--------------------kız-------------------------------sezeryan-----------------29haziran--------------------- -*

-sıradakiler-
burcusener-----------------1temmuz-----------------------erkek-------------------------sezeryan
derin--------------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
rosem------------------------1 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
sibel07-----------------------1 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
yserez------------------------1 temmuz---------------------erkek-------------------------sezeryan
karen81----------------------2 temmuz------------------------kız--------------------------sezeryan
nurr34-------------------------5 temmuz------------------------kız---------------------------normal
nesquk_24-----------------6 temuuz---------------------------*----------------------------sezeryan
zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan:
hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri-----------erkek------------------------sezeryan
beyazmelek----------------7 temmuz-------------------------kız--------------------------sezeryan
nazlıbahar-------------------9 temmuz-----------------------erkek--------------------------normal
çiceks-------------------------9 temmuz----------------------erkek------------------------sezeryan
demet-------------------------10 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
annecik_annecik----------12 temmuz-----------------------kız--------------------------sezeryan
cankız__----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
grübchen----------------------13 temmuz--------------------erkek--------------------------normal
babaylon-----------------------16 temmuz---------------------kız----------------------------normal
grafiti----------------------------17 temmuz---------------------kız---------------------------sezeryan
cgulistan-----------------------17 temmuz-------------------erkek---------------------------normal
huri37----------------------------17 temmuz--------------------kız-----------------------------normal
blue_-----------------------------17 temmuz------------------erkek---------------------------normal
ecetuba84-----------------------18 temmuz------------------kız------------------------------normal
aysenur2009--------------------20 temmuz------------------kız------------------------------normal
demresu-------------------------21temmuz--------------------kız------------------------------normal
sıla_84----------------------------21 temmuz------------------kız------------------------------normal
kibele-------------------------------22 temmuz-----------------kız----------------------------henüz belli degil
kikoleyim--------------------------26 temmuz-----------------kız------------------------------normal

önce bi listeyi düzenliyim dedim....ecetuba ve grafiti de listeye eklendi...

kızlar muhtemel doğum tarihimi ekledim.

bizim bebiş fak doğacak yada erken doğma ihtimali var diye prima aldık 2-5 kg olanından , en küçük onda vardı sanırım .. ama sıkıntı yaşarsam huggiese geçerim , eltm 2 çocuğunda da ondan kullandı , memnundu sanırım ki ikincisinde de ou kullandığına göre .. hatta görümcem de 2.çocuğunda huggies kullanıyor , eltimden aşağı kalmayacak ya kaydirigubbakcemile3
ama geçeceği varsa , yada gevşek bağlarsan bezi illaki geçiyor anladığım kadarıyla , çünkü eltim ilk çocuğu oğlundan yana hep bu yönde şikayet ederdi

annemlerde mdikçe iyileşeceğini söylüorlar.süt geçiriyormuş yaraları.eklerim canım fotolarını

aynen tatlımm anneme bazen diyorum niye 6 yapmadınız:roflol:

inşallah 3 kilo doğacak annesi sen hiçççç merak etmeeeeeeeeŞeniz

bende lansinoh aldım canım yaa her kullanan çok memnun kaldıı:uhm:
ayva bulursun tatlım yaaa
ben prima almayın diye çok söyledim ama kimse dinlemedi her alt değiştirmeye çocuğu yıkıyorduk taa tepesine çıkıyordu valla:umursamaz:
ben yenidoğan bezi olarak molfix aldım 1 numarayı da baby star aldım baby starın yenidoğanını bulamadım yoksa süper kardeşim çok memnun
canım göğsünün sadece ucunu verme o renkli kısmını mümkün olabildiğince ver o zaman yara olmuyormuş

aşkolsun demet , deminden beri sana cevap yamıyor muyum :umursamaz:

bidenem gittiniz sandımdı:kedi:Şeniz

bende yenidoğan almıştım.valla hep bağlıyoruz.bazen geçiyor bazen geçmiyor bende anlamadım.ama pek memnun kalmadım.ben.çok işediğinde geçiyor galiba

rüyamda kızımı gördüm...doğum yapmışım...onu emzirmeye çalışyordum...çook güzel bir yüzü vardı gözleri yeşil,saçları kıvırcıktı .bana gülümseyerek bakıyordu...karnıma sarılıyordu minik elleriyle...çok tatlıydı canım kızım...bi de üstüme çişini yaptı yaramaz...uyandığımda çok mutlu kalktım yataktan bir an önce kızıma kavuşmak istedim...:1hug:

ayyy cicilerinin yerine kuzuların resimlerini eklicez teyzeleri görsün diyeeeedelikafadulden
inşallahhhhhopuyorumnanaktan

merhaba canlarım ben de yeni uyandım...artık uyuabiliyorum:lepi:...ne güzelmiş uyumak kemiklerim dinlendi...hihoyyyt

ayy tepişsin annesii o tekmeler iyiyim annecim demekkk:lepi:
hadi hayırlısı ececimmmm yarın hemen bize haber verrropuyorumnanaktan

tatlım prima ilk aylarda olduğu gibi bebişin çişi taa sırtına çıkıyor üst baş batıyor o kadar yani ben söyliyeyimdeeee
molfix in yenidoğanını aldım ben daha sonrasında da baby star aldım kullandıkça karar vericem sürekli aynı marka kullanmak istiyorum

canım molfix in de var yeni doğanı
evet haggies de iyi fakat biliyorsunuz yahudi malı bebek katillerine asla paramı vermem:umursamaz:
mümkün olduğu kadar dikkat etmeye çalışıyorum buna
herkesin kendi bileceği bişey tabiki benim fikrim bu.

bende yenidoğan almıştım.valla hep bağlıyoruz.bazen geçiyor bazen geçmiyor bende anlamadım.ama pek memnun kalmadım.ben.çok işediğinde geçiyor galiba

ama bir arkadaşım kızında kullandı ve halen de kullanıyor primayı , hiç bu yönde şikayetini duymadım .. belki de oğluşlarımızda var bi çişlilik durumu kaydirigubbakcemile3

iyiymiş herşey yolunda dedi ...zati uyuyordum kız konuşamadım ararım akşam üstü...

ya en çok şikayet ettiğim olay...annem bide çocuk aldırmış hep kavgasını ederim onunla allahım bana maddi durum versin çok çokcuk yapıcam..şimdi bi kız kardeşim olsaydı :sinifsinif::sinifsinif::gitme:
ay ağlattın benide yaa...ben daha görmedim hiçç....

canım sen hiç merak etme...doktorların her dediği tutmuyor...belki kilolu doğacak bebişin...ama şu da var zayıf doğan bebekler daha hızlı kilo alıyorlar...hayırlısı olsun canım sağlıklı gelsin de oğluşun sen onu sütünle tosun gibi yaparsın...
merhaba canım , ne güzel uyumuşsun yawfsss
evet canım yaaa çoook mutluyum,pozitifim..hihoyyyt

ayy hayır olsun inşallah ne kaa güzel bir rüyaaaa:asigim:
az kaldı canım çokkk azzzzzopuyorumnanaktan

ok o zaman ben de alınmıştım yane benneyaptımki Şeniz

hiç olarmı bidenem yaaaaaŞeniz

selam kızlar.

ben kızımı kollarıma aldım çok şükür .dün 29 haziranda normal doğumla oldu.
sancılarım son 4 saat çok yoğundu çok çektim kızlar ebe epidural yapmamı engelledi az kaldı gerk yok diye diye çektim bence normal yapıcaklar iğne yaptırın kızlar yoksa sancılar zor.

evet tatlım...yarın kontrolümüzden sonra yazarım buraya gelişmeleri...haggies ben de almam canım seninle aynı fikirdeyimvereliniortak...ben de molfix mi alsam acaba...
ay ağlattın benide yaa...ben daha görmedim hiçç....
canım ben de ilk defa gördüm rüyamda bebişimi bu kadar nett..sen de görürsün inşaallah çok güzel uyanıyor insan uykusundan....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…