2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya kızlar bişey sorcam tamamen kocakarı lafı ama bebeklere doğunca istediğin yerine karınca yumurtası sürersen orda ilerde kıllanma olmazmış derler hatta karınca yumurtası yağlarıda var heryerde aynı iş için tabi bu büyüklere uygulanıyordur,bu konuda ne düşünüyordunuz o iğrenç şey(hoş nası bişey bilmiyorum) nasıl sürülür o taze bebeğe,ya ne bileyim duyan var mı
keşke daha sempatik bişey olsaydı valla sürerdim yavrum ilerde kılla tüyle uğraşmasın
kocakarı lafı değil bence çünkü koca karılar karıncayağı yumurtasımı biliyomuşşş....saçmalık bence bu yeni çıkan bişey ki nerden biliyorlar...
bende ki tam koca karı lafı ama ben yapıcam anne sütü....evet anne sütünü sürüyormuşsun kıl çıkan yerlerine tüy çıkmazmış denemekte zarar olmadığı için deneyeceğim...hihoyyyt

iyi geceler şekerler nasılsınız bakalım
iyi geceler canım...

***************************2009 TEMMUZ ANNELERİ MUHTEMEL DOGUM TARİHLERİ LİSTESİ************************

ANNE ADI--------------------------M.D.TARİHİ-----------CİNSİYET--------------------D.ŞEKLİ--------------- D.TARİHİ-----------DOGUM HAFTASI

:nazar:adenzar--------------------------*------------------------kız----------------------------normal---------------------13mayıs---------------------29+6 :hooray:
:nazar:comebaby-----------------------*----------------------ikiz/kız----------------------g.anez.sezeryan-----------2haziran--------------------32+4 :hooray:
:nazar:amartis74------------------------*-----------------------erkek-------------------------sezeryan------------------14 haziran-----------------35+2 :hooray:
:nazar:papetlant------------------------*---------------------ikiz/erkek/kız-----------------------*-------------------------17haziran--------------------*-------:hooray:
:nazar:menekseak-----------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19 haziran-----------------38+2 :hooray:.
:nazar:nilayyy----------------------------*-----------------------erkek-----------------------g.anez.sezeryan-----------19haziran------------------37+6 :hooray:
:nazar:neslivicdan-----------------------*-----------------------erkek---------------------------normal------------------20 haziran-----------------38+4 :hooray:
:nazar:selsin------------------------------*-----------------------erkek--------------------------sezeryan-----------------21 haziran-----------------37+3 :hooray:
:nazar:ipegimu---------------------------*-------------------------kız---------------------------epi.normal---------------23haziran------------------38+6:hooray:
:nazar:dilara80-----------------------24 haziran---------------kız--------------------------epi.sezeryan-----------------24haziran----------------- 38+5 :hooray:
:nazar:jasmincin---------------------------*------------------------*------------------------------sezeryan--------------------24haziran------------------35+1 :hooray:

:nazar:hürrem_s---------------------23 haziran-------------------kız----------------------------sezeryan
:nazar:derin--------------------------1 temmuz-------------------kız-----------------------------sezeryan
:nazar:rosem------------------------1 temmuz------------------erkek----------------------------sezeryan
:nazar:sibel07-----------------------1 temmuz------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:yserez------------------------1 temmuz----------------erkek------------------------------sezeryan
:nazar:karen81----------------------2 temmuz-------------------kız-------------------------------sezeryan
:nazar:nurr34-------------------------5 temmuz------------------kız--------------------------------normal
:nazar:nur84-------------------------6 temmuz-------------------kız-------------------------------normal
:nazar:zuzuuum------------------- 8 temmuz-------------------kız----------------------------sezeryan:
:nazar:hüzün yılı---------------6-7-8 temmuz dan biri---------erkek--------------------------sezeryan
:nazar:beyazmelek----------------------7 temmuz----------------kız------------------------------sezeryan
:nazar:nazlıbahar------------------------9 temmuz---------------erkek---------------------------normal
:nazar:çiceks------------------------------9 temmuz-------------erkek-------------------------sezeryan
:nazar:annecik_annecik----------12 temmuz---------------------kız-------------------------sezeryan
:nazar:cankız__------------------------13 temmuz----------------erkek--------------------------normal
:nazar:grübchen-----------------------13 temmuz-----------------erkek--------------------------normal
:nazar:demet-----------------------------10 temmuz-----------------kız--------------------------sezeryan
:nazar:babaylon---------------------------16 temmuz----------------kız---------------------------normal
:nazar:huri37------------------------------17 temmuz-----------------kız---------------------------normal
:nazar:blue_-------------------------------17 temmuz----------------erkek------------------------normal
:nazar:aysenur2009--------------------20temmuz------------------kız----------------------------normal
:nazar:kibele-------------------------------22 temmuz------------------kız-----------------------------henüz belli degil

bana uyku bastımirmirmirmir gidip yatayım da kaçmasın zaten bu günlerde zor buluyorum..öptüm hepinizii arkidişleropuyorumnanaktan..iyi geceler...

anaaa ben karınca yumurtası dedim yukarıda sayfanın üstünde reklamı çıktı çok ilginç,ne desek reklamı gelirmi acaba :roflol:

kızlar bende yatayım bi bakaym uyuyabilecem mi sabah erken kalkıp son tekrarı yapacam hepinize iyi geceler öpüldünüz

ben bunu çoook öncelerden biliyorum ama şu an piyasada olanlar ise birkaç yıldır var hatta çıkınca yuh be bunuda duyup piyasasını yapmışlar demiştim.

napiiim anam bacım bende kese attırmayı bırak yüzüme baktırcak koca yok gecenin bu saati yalnızlık başıma vurdu senağlama

melekcim benim kızımın odası bugün anca gelebildi...sen de Öykünün odasını çilekten almıştın..her gün havalandıryor musun içlerini...yıkanmış cicileri koyduk içlerine mobilya kokusu sinmesi içine...makinem gelsin ben de koyacam resimlerini kızımın odasının...

hayırlısı olsun canım ben 10 gün kadar havalandırdım canım ama pek kokmuyor mobilya
güle güle kullanın canım merakla bekliyorum resimleri hemen ekle tamam mıvereliniortak

X