2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

kızlar herkese hayırlı geceler güzel uykular inşallah.bu gecelik bende bu kadar.oturunca ağrım oluyor biraz.yarın görüşmek üzere kendinize ve bebişlere iyi bakın anneleri.....

ooo baya bir kişi doğum yapmış maşallah arkadaşlarımıza ve beişlerine çok sevindim iyi haberler varmışşş..

melekcim benim kızımın odası bugün anca gelebildi...sen de Öykünün odasını çilekten almıştın..her gün havalandıryor musun içlerini...yıkanmış cicileri koyduk içlerine mobilya kokusu sinmesi içine...makinem gelsin ben de koyacam resimlerini kızımın odasının...

ya kızlar bişey sorcam tamamen kocakarı lafı ama bebeklere doğunca istediğin yerine karınca yumurtası sürersen orda ilerde kıllanma olmazmış derler hatta karınca yumurtası yağlarıda var heryerde aynı iş için tabi bu büyüklere uygulanıyordur,bu konuda ne düşünüyordunuz o iğrenç şey(hoş nası bişey bilmiyorum) nasıl sürülür o taze bebeğe,ya ne bileyim duyan var mı
keşke daha sempatik bişey olsaydı valla sürerdim yavrum ilerde kılla tüyle uğraşmasın

ya kızlar bişey sorcam tamamen kocakarı lafı ama bebeklere doğunca istediğin yerine karınca yumurtası sürersen orda ilerde kıllanma olmazmış derler hatta karınca yumurtası yağlarıda var heryerde aynı iş için tabi bu büyüklere uygulanıyordur,bu konuda ne düşünüyordunuz o iğrenç şey(hoş nası bişey bilmiyorum) nasıl sürülür o taze bebeğe,ya ne bileyim duyan var mı
keşke daha sempatik bişey olsaydı valla sürerdim yavrum ilerde kılla tüyle uğraşmasın
canım ben de duydum onu yan komşum yapacaktı bebeğine ama doğunca unuttu sonra da bulamadı...aslında fayda ediyorsa ne güzel ilerde uğraşmazdı...ama düşününce sonuçta malum yerde kılların büyümesi biyolojik bir olay...yani biz ne gerek var da büyüyor diyoruz ama orayı korumak içinmiş o kıllar...okulda bu konuda uzman oldum nerdeyse...kaydirigubbakcemile3

ya haklısın tabi malum yerlerin sıcak kalması için çıkıyolar ama biz onları yoluyoruz illaki yani o amaca hizmet etsin diye bırakamıyoruz eee iş görmicekse ne gerek var dimi ama.nerden bulunur ki bu yumurtalar?koltuk altına sürsem bile yeter

ya haklısın tabi malum yerlerin sıcak kalması için çıkıyolar ama biz onları yoluyoruz illaki yani o amaca hizmet etsin diye bırakamıyoruz eee iş görmicekse ne gerek var dimi ama.nerden bulunur ki bu yumurtalar?koltuk altına sürsem bile yeter
bilmiyorum canım nerde bulunur...aslında nette araştırma yapmak lazım..belki bişeyler buluruz bu konuda...

X