2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ya bu arada emelin kocası kızdımı acaba ya :kedi: hem kızızn iş yerini aradık yok internetten diye sonra ben facebook tan kocasını rahatsız ettim kimsin falan dedi söyleyince cevap yazmadı....acaba kızdılar mı dersin?yok canım niye kızsın...ama niye cvp vermedi...

aaaaa ha kızdan haber alcaz diye papaz oldurmayalım eşiyle :1no2:
bakın işyerini arayanın peşine düşerse ben değilim beni tanımıyosunuz ben kendimi sıyırırım :dilcikar: ama huri facebooktan sen biraz zor sıyrılırsın şekerim delikafadulden

bu akşam kimse yok küstüm hepinize yaaaaaaaaaaa
demet yok
diloşum malum hastanede
star dust yok
huri de gitti
nerde bizim gece kuşları yaaaaaaaaaa

slm iyi geceler kızlar.uzun süredir topiğinizi okuyorum.sürekli nete giremediğim için yazamadım.neyse yazmaya karar verdimbende temmuz annesi olacağım inşallah.çok güzel bir arkadaşlığınız olmuş burada.ne güzel sohbet ediyosunuz imrendim size :) belki bu son günlerimizi beraber geçiririz net e girdiğim sürece tabi.Allah hepinizin bebişlerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin...amin
amin canım inşallah hoşgeldin aramıza istersen bilgilerinin ver senide listeye dahil edelim tahmini doğum tarihin doğum şeklin falan gibi..

Ben uluslararası ılıskıler mezunuyum. mezun oldukdan hemen sonra gırdım. unıversıtede 2 yıl kaybım oldu. sonra hemen gırdım. sansım o oldu beklemedım fazla. kısmet bıraz da. 5 yıldır memurum nerdeyse. esının meslegı ne yanına gırmek ıstıyorum yazmıssın
eşim yarı özel bir bankanın merkez binasında iletişim bölümünde ...

aaaaa ha kızdan haber alcaz diye papaz oldurmayalım eşiyle :1no2:
bakın işyerini arayanın peşine düşerse ben değilim beni tanımıyosunuz ben kendimi sıyırırım :dilcikar: ama huri facebooktan sen biraz zor sıyrılırsın şekerim delikafadulden
valla bişey diyemem...kızarsa kızar napalım emelde haber verseydi :lepi:

kızlar çok oturmak isitoyurm ama kız otutturmuyo yatmam lazım bide meyvayı fazla kaçırdım karnım rahatsız....gelebilirsem gelirim yoksa yarın 12 gibi anca gelirim...

X