2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

ay kızlar bi rahatladım bi rahatladım ama hemen arkasından rahatsızlandım...
afedersiniz kaç gündür büyük tuvalete çıkamıyordum kendimi zorlamıyordum da çıkmak için...demin oh mis gibi geldi rahat rahat işimi gördüm rahatladım ...ama şimdi bi ağrı girdiki kızımda kıpır kıpır ağrıda tam vajinamın ağızında bıçak gibi saplanıp gidiyo...bakalım bakalım bişey olcak mı...ben şu ay a bi daha bakayım...bi bardakta sütümü içeyim...

yok ben görmedim ama görmek istemiyom korkarım kocişim de yok evde

uff ya dur gidip bakayım

bakmaaaaaaaaadelikafaduldennaniknanik şaka kız şaka bişeyi yok ayın yani varda yok önemli değil sadece hilal şeklinde ama daha incecikti ve kırmızıydı bende tedirgin oldum .....o sebeple şimdide baktım ay yerinde yoktu bende sorayım dedim ....isatemiyosan bakma kız ..bende tekim gel beraber takılalım heheheheheh

bu akşam kimse yok ya canım sıkılıyo zaten
huri bizde gidelim azcukkk dinlenelim
ben gene gelirim birazdan ama burda kimi bulurum bilmem

ya bu arada emelin kocası kızdımı acaba ya :kedi: hem kızızn iş yerini aradık yok internetten diye sonra ben facebook tan kocasını rahatsız ettim kimsin falan dedi söyleyince cevap yazmadı....acaba kızdılar mı dersin?yok canım niye kızsın...ama niye cvp vermedi...

facey.jpg

ben arkadaş olarak ekleme yaptım eklerkende emel in nesi oluyorsunuz demiştim?kabul etmemiş arkadaşlığımı...:1ninca:

huri-nur ve melek maşallah göbüşler,nizdeki prenseslere valla
hakkaten nurcum haftan baya ilerlemişte karnın inmemiş seninki rahat galiba

huricim boşver arkadaş markadaş ekleme hem zaten öğrendikya doğum yapmış pc de bozukmuş gelir bikaçgüne face booktan felan çık başına iş açma bişi öğrenecem diye

ya ben tam göbüşümü çektim makinenin kablosunu bulana kadar makineyi bozdum
benim telin kablosu yok foto çeksemde atamıyom pc miz eski modelde bulututu felan yok
ama eşimin laptopu var onun bulututu var ve benim telefonu kabul etmiyo neyse bende eşimin telefonundan çektim tam atacam eşimin telefonu bozuldu tamire vermiş ve zannedersem fotoları sildi
ben bitürlü göbüşümü gösteremedim yaaaaa mafoldumben
çok kıymetli ve nazlı galiba bu zillikaydirigubbakcemile2

huricim boşver arkadaş markadaş ekleme hem zaten öğrendikya doğum yapmış pc de bozukmuş gelir bikaçgüne face booktan felan çık başına iş açma bişi öğrenecem diye

yok kız ne belaya sokacam...ben haber alamadan önce mesaj atmıştım facebook tan daha doğum yaptığını öğrenememiştik gündüz o zaman msj atmıştım akşam dönmüş bana kimsin diye....neyse dediğin gibi öğrendik durumunu...emeli zor durumda bırakmamışızdır umarım...ay karnımda bişeyler oluyor ya...sanki şu anda çatı muaynesi oluyorum gibi altta bi acı var...benneyaptımkikarnımda çok sert

huri-nur ve melek maşallah göbüşler,nizdeki prenseslere valla
hakkaten nurcum haftan baya ilerlemişte karnın inmemiş seninki rahat galiba

öyle cnm ya üzülüyorum aslında artık doğurmam lazım 40 haftayı doldurucak gibi daha doğum kanalına bile girmemiş düşünsene

öyle cnm ya üzülüyorum aslında artık doğurmam lazım 40 haftayı doldurucak gibi daha doğum kanalına bile girmemiş düşünsene

sıkma canını güzelim ya
allah yardımcı olur 1 gecede hiç anlayıvermeden sular seller gibi doğurursun ağrısız acısız telaş yok tamam mızemuszemus

X