2009 Temmuz Anne adayları burada bulusalim...(ARŞİV)

sen nasılsın cnm ?
hazıran annelerı neden aglattı senı?
doğum öykülerini okudum duygulandım iştek..
.
huri maşallah kız göbüşüne kocamannn olmuş
saol canım bide aşağı yukarı kilosunu bilseydim...ortalama bi kilodur heralde kafası aşağıdan sığacak şekildeyse eğer demekki kilosuda normal...zayıf olacağımı düşünmüyorum çünkü çok sertleşti vuruşları ağarlaştı...elime poposu falan gelmiyor benim ama sabahları sol tarafıma bir yatıyor...karnımın sağı bom boş solu sırtını dayamış balık gibi ....çok güzel bi his ya ...annelik nasıl bişey böyle ya ben böyle olacak kızmıydım ya ....aman çocuk işte herkesin var herkes doğuruyo abartıyolar derken başıma gelene bak ....

diloşla konuştum kızlar
hastanede şu an bebiş çok iyi 3250 gram doğmuş maşallah
yarın taburcu olacakmış
nete o girmemiş eşi gelmiş eve belki o açmıştır dedi
haber verecekti ama dedi...
herkeze selamı var

ben kızımı kucama alıp emzırmeye baslayınca ıcım bı tuhaf olmustu annelık bu demkkı demıstım onu hıc unutamıyorum

benim göbüş hiç çatlamadı bundan sonra çatlar mı acaba
daha doğrusu hiçbiyerim çatlamadı
göğüslerim bile hiç büğümedi sütüm olmucak mı acaba

ben ve kızım öykünün son haliiiiiiiiiiiiii

cok hos gorunuyorsun kac kılo aldın ole ben 8kılo aldım bakalım kacla sonlancaz resım ekleyemıyorum bu laptop yenı kabloları falan yok esımde dukkanda bılgısayarcıda kendısı
masallah sana banada hıc almadın dıyorlar ama sen benden de gzl gorunuyorsun supersın

şaka gibisin canım ya çok şekersin valla şu halde bi ajansa başvursaydın iyi iş alırdın...hamile olupta bu kadar düzgün fiziği olan manken yoktur heralde..

:asigim::asigim::asigim::asigim: ayy utandırdın kız beni o kadar da değill ya
çok teşekkür ederim bitanemŞeniz

cok hos gorunuyorsun kac kılo aldın ole ben 8kılo aldım bakalım kacla sonlancaz resım ekleyemıyorum bu laptop yenı kabloları falan yok esımde dukkanda bılgısayarcıda kendısı
masallah sana banada hıc almadın dıyorlar ama sen benden de gzl gorunuyorsun supersın

:kedi: teşekkürler canım 8,5 kilo aldım toplamda
boyum da 1,65
bana da herkez hiç kilo almadın diyo almadım da pekyerimseniben

kızlar üzerimdaki pantolun normal pantolonum hala oluyo son ayımdayım
düşük bek olduğu için heralde hala giyebiliyorum

X