2009 Şubat Anneleri

aslında dr a en son gittiğimde 15 gün sora görüşelim demişti o da ctsi yapıyo ama dr izine ayrılcaktı ctsi muaynehanesi gelirmi bilmiyorum bende pazartesi veya salı giderim diye düşünüyodum bilmiyorum olmadı csi ararım gelmişse giderim gelmemişse pazartesi napalım :1rolleyes: bide biraz geç gidersem cinsiyetini de belki tahmin edebiliryerimseniben

evet bende öyle düşünüyodum. ama cinsiyetten çok iyi mi değl mi onu çok merak ediyorum. o yüzden sabredemiycem galiba. zaten doktor da gel demişti. bu cumartesi giderim ben.

zaten 16. haftadan önce tam belli olmuyo. bi kız bi erkek desinler istemiyorum. tam net öğrenmek en iyisi. o yüzden ben 16.haftada falan giderim heralde bi dahakine. o zaman da net bi şekilde öğrenirim diyorum. rabbim o haftayı görmeyi nasip eder inşallah sağlıklı bi şekilde.:nazar:

Kızlaaaar benim çok canım sıkılıyo yaaaaaaaa:KK43:( otur yat otur yat sıkıldımmmm...yaprak dökümünün tekrarını izliyorummmm...bide burda yazılanlara bakıyorum....aslındaaa bi tane hatıra kalsın diye kundak örücem...hazırları var ama elde örülmüşü farklı olur dimi ama...beyazdan...üstüde inciden süsleniyo...ipini almaya gidebilsem başlıcamda halim yok...nasıl geçicek bu günler yaaaaavv..

ayy evet onlar çok şirin oluyo. benim arkadaş da örmüştü. çok şirindi. ben daha heveslenmeyeyim diyorum. şöyle iki ay daha geçsin allahın izniyle, ben de örücem inşallah.

çok güzel patik modelleri var kızlar size göndereyim mi.. netten buldum.

2555ed087937.jpg

Slm kızlar nasılsınız...
Ben geçen hafta tatildeydim dün iş başı yaptım.
Bir deeee dün muayneye gittim beboşum 9+2 olmuş :emir_bebek:
Her şeyi normal dedi, kalp atışını 5 haftalıkken görmüştüm, bu sefer de sesini dinledik. Aman Allahım bu ne güzel bi şey :asigim:
Babişkosu da çok merak ediyordu ilk kez yanımda o da ultrasona girdi çok mutlu oldu.
Ne kadar belirgin olmuş elleri kolları yaa... En son gördüğümde bezelye gibi bişeydi.
Her şey çok güzel geçti Allahıma çok şükür. :nazar:
Allah sağlıkla yavruşlarımızı doğurmayı büyütmeyi nasib etsin.

Slm kızlar nasılsınız...
Ben geçen hafta tatildeydim dün iş başı yaptım.
Bir deeee dün muayneye gittim beboşum 9+2 olmuş :emir_bebek:
Her şeyi normal dedi, kalp atışını 5 haftalıkken görmüştüm, bu sefer de sesini dinledik. Aman Allahım bu ne güzel bi şey :asigim:
Babişkosu da çok merak ediyordu ilk kez yanımda o da ultrasona girdi çok mutlu oldu.
Ne kadar belirgin olmuş elleri kolları yaa... En son gördüğümde bezelye gibi bişeydi.
Her şey çok güzel geçti Allahıma çok şükür. :nazar:
Allah sağlıkla yavruşlarımızı doğurmayı büyütmeyi nasib etsin.

canm cok güzel bi duygu.cok sevndim senn adına.bende bebeişimi merak ediyorum.bende en son gördügümde fasulye kadardı:roflol:

kızlaryaaa bişey sordum ve baska arkadasımda sordu.bebeklerinizin hareketlerini hisseden varmı:uhm: ya da ne zaman hissedicez bilen varmı:uhm: cevap vermeyenler bitlensin:roflol::roflol:

:)))demek senden dolayı kaşınıyorum...hayatım ne kadarlık hamilesin bilmiyorum ama 11-12 haftalık olmalısın sanırım şubatta doğuracağına göre....daha erken..şimdiden hissetmek tıbben mümkün değil....doktorlar 16-20. hafta arası ilk hareketin hissedilebileceğini söylüyorlar...yani 5-6 hafta ortalama beklememiz lazım...

küçükkedicik bunlar çok şirinlermiş insanın hemen bitane öresi geliyo ama ben örgü bilmiyorumki bunları örebilecek kadar nolcak şimdi:)

benim bebişimde son gittiğimizde fasülyeden biraz daha büyümüştü kolları bacakları kıpırdıyodu bakalım haftaya nası olcak

yaa bu patikler çok güzel, bende el becerisi yok ama, yapanlar neler yapıyor, ama olsun bende örenlerden satın alırım, elimi değil, paramı konuştururummm : ))))))

kızlaryaaa bişey sordum ve baska arkadasımda sordu.bebeklerinizin hareketlerini hisseden varmı:uhm: ya da ne zaman hissedicez bilen varmı:uhm: cevap vermeyenler bitlensin:roflol::roflol:

AY KIZ NE BİTİ ALLAH İYİLİĞİNİ VERSİN....HİSSETMİYOM ANAM HİSSE:sm_cool:TMİYOM

yaa bu patikler çok güzel, bende el becerisi yok ama, yapanlar neler yapıyor, ama olsun bende örenlerden satın alırım, elimi değil, paramı konuştururummm : ))))))

aynen katılıyorum...acayip şeker şeyler ama nerde bende o kabiliyetttttt.....paraya kuvvet artıkkkk:)))

kızlar merhabalar hayırlı kandiller ay ben uyumuş kalmışım neler konuşuyorsunuz bakalım . nasılsınız bugün.

kızlar sizin bacaklarınızda da kalın kalın damarlar belirmeye başladı mı ?? bu ne ki diye araştırdm, bu haftalarda yaşanan normal bir olaymış, varis bile olunabilirmiş, iyi de ben hiç aykta durmuyorum kiii ?? neden varis olsun dimi ? Ama kalın kalın damarlar çok netleştiii..naniknanik

florya iyi haber verdin sağol:)) o doktorun bize aynı zamanda başa çıkma yöntemlerini de öğretemez mi acaba???? işin şakası bir yana...zaten bebişi ilk gördüğümde kesin yaramaz, fırlama bişi olacak dedim bende....başa gelen çekilir...sağlıkla bir doğsunlar da peşlerinde zehir hafiye gibi dolaşacağız artık..napalım annelik :)

bunların huyu suyu şimdiden belli. ne garip dimi? hayırlısını versin allah hepimize.

kızlar sizin bacaklarınızda da kalın kalın damarlar belirmeye başladı mı ?? bu ne ki diye araştırdm, bu haftalarda yaşanan normal bir olaymış, varis bile olunabilirmiş, iyi de ben hiç aykta durmuyorum kiii ?? neden varis olsun dimi ? Ama kalın kalın damarlar çok netleştiii..naniknanik

damarların belirginleşmeye başlamasını okumuştum ay daha neler neler olucak yaaa resmen şekil değiştiriyoruz . Peki kilosonda artış olan varmı ben en çok kilodan korkuyorum . tatlicadiarzu

ya kızlar ben de çok merak ediyorum bebeğimi, hareketelrini görmek için sabırsızlanıyorumi randevum pazartesi günü bir türlü geçmek bilmiyor,

bir de kızlar, benim dün akşamdan beri akıntım inanılmaz kötü kokuyor, tabi ben yine panik yaptım, ama akıntının renginde bir değiişiklik yada karnımda ağrı falan da yok bana ne olmuş olabilir ki ?? Sizin de böyle bir durum geldi mi başınıza??

canım p.tesi dr.una mutlaka söyle. bildiğim kadarıyla enfeksiyon belirtisi olabiliyor. ama emin de değilim. çok kafana takma. mutlaka bir tedavisi çaresi vardır. bana dr. kötü kokulu akıntın olursa söyle muayene etmem gerekebilir demişti.

koca ankarada doktor bulamadım.yardımcı olmak isteyen varmı acep?[/QUO
DEMİRCOOL ben bursalıyım keşeke yardımım dokunsa dr ararken bende çok uğraştım .Ama bursa bursa'nın en iyi kadın doğumcusu diye bir port var araştır bakalım belki ankara içinde vardır aynı şekilde . Herkes görüşlerini yazıyo ve çok yardımcı oluyo karar vermek için .

koca ankarada doktor bulamadım.yardımcı olmak isteyen varmı acep?

canım benim çok isterdim yardımcı olmayı ama bi kaçgün bekleyebilirmisin teyzemin kızı ankarada oturuyor bu cuma doğum yapacak o drundan çok memnun onunla konuşurum bakem hangi dr a gidiyomuş diyeCADIARZU

arkadaşlar biz nezaman bebişlere bişiler almaya başlıcaz :eek:

bu patikler çok şeker. bir an önce bebeğime sarılasım küçücük ayaklarını öpesim geldi.

X