2009 Şubat Anneleri

valla canım bebeek ilk olarak sağdan tekmelerse kız soldan tekmelerse erkek olurmuş. İşte canın tatlı çekerse kız, ekşiçekerse erkek olurmuş diye duyuyorum. Ama bunlar ne kadar doğrudur onu bilemem valla en başta sağlıklı olsun. Hepimizin bebişine Allahım sağlık versin

bende kilolu bir anneym :1rolleyes: 7+6 hftlık hamişim sanırım hemen kilo aldım yada bana öle geliyoo kusmalrım var ama iştahımda azaldı noluyoo anlamadım :1no2:
nasıl bir beslenme veriolar gebeler için bende gideceğim haftya

canım selime_sensoz gördünmü kalp atışlarını nasıl ama harika bir duygu değilmi çok sevindim senin adına allah sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip etsin tüm herkezin bebişleri:teytey::sm_cool:

yarin ilk defa bebisimi gormeye gidicem , bu gece hic uyuyamadim ya 6 da kalktim sabah cok takiyorum kafama,kotu birseyler duymaktan korkuyorum uykularim kaciyor bir an once bir gorsem,ya birde vajinal ultrasyonla bakicaklarmis 7+2 haftalik hamileyim karindan gorunmezmiki sartmi o sekilde bakmalari yaa

güzelim bende 7+1 dim ama aşagıdan bakmayla görebildi 6+6 olarak çıktı iki gün son adet günüme göre geride altan bakarlar bu sefer sanırım sanada allah yardımcın olsun
:1hug:

:teytey:bende 2009 şubat annesi olacağım inşallah.7 haftalık şu an.Mide bulantılarım başladı iyice kafamı yataktan zor kaldırıyorum.Bütün anne adaylarına güzel bür hamilelik dönemi diliyorum

:teytey:bende 2009 şubat annesi olacağım inşallah.7 haftalık şu an.Mide bulantılarım başladı iyice kafamı yataktan zor kaldırıyorum.Bütün anne adaylarına güzel bür hamilelik dönemi diliyorum

tebrikler canım,allah kucağına almak nasip etsin..

Merhaba kizlar nasilsiniz nasil gidiyor ? Bebisler iyidir insllah

yeni katilan arkadaslar hos geldiniz saglikli hamilelik diliyorum.

merhaba hanımlar youn ve sıkıcı bir cumartesinden sonra nihayet eve gelebildim nasılsınız bakalım bende pek değişiklik yok miyde bulantım zaten azdı şimdi iyice azaldı yalnız ben süt içemiyorum yaa unutuyorum ve canım hiç istemiyo sizin aranız nasıl sütle

merhaba hanımlar youn ve sıkıcı bir cumartesinden sonra nihayet eve gelebildim nasılsınız bakalım bende pek değişiklik yok miyde bulantım zaten azdı şimdi iyice azaldı yalnız ben süt içemiyorum yaa unutuyorum ve canım hiç istemiyo sizin aranız nasıl sütle

canım bende sütten aşırı şekilde tiksindim..resmen adı bile benim midemi bulandırmaya yetiyor..
onun yerine bol yoğurt ve ayran tüketiyorum..
offf hayırlısyla şu günler geçip gitse biran önce :1rolleyes:
hepinize güzel hamilelik dönemi geçirmenizi diliyorum...:nazar::nazar::nazar:

Merhaba kizlar nasilsiniz nasil gidiyor ? Bebisler iyidir insllah

yeni katilan arkadaslar hos geldiniz saglikli hamilelik diliyorum.

sadece yapmak istediğim uyumakkkkkkkkk offf iyice tembelleştim resmen...
bebişim çok iyi şükürler olsun...
umarım sende ve yeğenim çok iyisinizdir inşallah...
nazarlardan korusun rabbim tüm anne adaylarını...
sebgiler canım...a.s.

kızlar selam burda sütman ör koop var süt ürünleri satılıyor. orda koliyle 20 tane ayran satılıyor. 5 ytl fiyatı da hazır ayranın tadı da güzel oluyor. böyle koliyle de uygun fiyata geliyor. pipette veriyorlar. dolaptan hazır al iç yani bu kadar. ben de oğluma aliim bari aylardır bir litre bile süt içmedi. cacıkla idare ediyoruz işte.

süt içemiyorum diyenlere bir tavsiye sadece bana da bir arkadaşım önerdi Allah razı olsun ondan.

selam arkadaşalar nasılsınız benimde serumum bitti bi bakayım arkadaşlar nasıl diye
benim çok zor geçiyor ya çok fazla mide bulantım var ve çok yorgunluk sanki otururken bile yoruluyorum hep yatmak istiyorum sizde öylemisiniz

selam arkadaşalar nasılsınız benimde serumum bitti bi bakayım arkadaşlar nasıl diye
benim çok zor geçiyor ya çok fazla mide bulantım var ve çok yorgunluk sanki otururken bile yoruluyorum hep yatmak istiyorum sizde öylemisiniz

geçmiş olsun canım hayırdır neden serum kullanıodun? valla benimde zor geçiyor ama mide falan değil,benim sürekli kanamam ve lekelenmem oluyor:çok üzgünüm:
sürekli yatmak zorundayım yani ve çok endişeleniyorum

geçmiş olsun canım hayırdır neden serum kullanıodun? valla benimde zor geçiyor ama mide falan değil,benim sürekli kanamam ve lekelenmem oluyor:çok üzgünüm:
sürekli yatmak zorundayım yani ve çok endişeleniyorum

çok sağol canım benim mide bulantım çok fazla hiç bişi yiyemediğim için serum takviyesi yapıyor dr um hastanede kaldım baya sonra evde olsun dedik evde taktırıyorum serumları 2 şişe kaldı bakalım bitince ne olcak ama bugün baya iyi gibiyim işallah böyle devam eder.
senin işinde zormuş canım allah yardımcın olsun işallah bişey olmaz bebişine ilk aylarda oluyormuş dikkat et iş yapma kendini yorma allahın izniyle bişi olmaz allah onu korur üzme kendini içini ferah tut:teselli:

slm kızlar.:teytey:2-3 haftadır görüşemiyoruz. eşim izne çıktığı için tatile cıkmıştık. gördüğüm kadarıyla burası epey şenlenmiş. özlemişim sizleri. eee anlatın bakalım ben görmeyeli neler oldu bitti:sm_cool:

hiç olmazsa meyveli aromalı sütlerden iç canım.

Merhaba, ben de Allah'ın izniyle şubat annesi olacağım.Anne olmak fikri beni ilk başlarda çok korkuttuysa da sanırım alışıyorum.Ben 8 haftalığım şu anda. Tüp bebek ile oldu benimkisi.Sanırım bu yüzden olacak ki başlangıçtan beri haftada bir kez gidiyorum.Erken doğurmassam sanıyorum şubat 5-10 arası olacak.
Benim ne midem bulanıyor, ne başım dönüyor ne de aşeriyorum. Doktorun verdiği bir sürü yasak olmasa (deniz, güneş,spor,ilişki.....) ve de kilo almamış olsam hiç hamile olduğumu anlamayacağım.Evde uzanarak geçiyor zaman...
Şubat annelerinden izmir ya da kuşadasında oturan var mı?

Allah herkese bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin...

sabah sabah aşırı mide bulantısında lavabo başında geçirdim..allahım yaaa ne kadar zor şu annelik...

X