2009 Şubat Anneleri

kizlarr günaydin nasilsiniz ??
ben hic iyi uyuyamadim tüm gece kabuslar gördüm oglumla oturma odasinda uyumusuz esimde bizi rahatsiz etmemek icin uyandirmamis
oturma odamdaki koltuktan tuvalet ve oglumun kapisi görünüyor
rüyamdada oturma odasindaydim orda yatiyordum oglumun odasinin kapisi yavasca kapandi sonrada yavasca acildi korktum besmele cekmeye basladim üc defa besmele cektim rüyamda
sonra kapinin önünde hayal meger uzun bisey gördüm yanindada kediye benzer bisey
cok korktum ordada ücüncü besmeleyi cektim bagirma istedim bagiramadiim cok az bi sesim cikti hayir derken uyandim
soktaydim bir kac dk sonra oglumda uykusunda aglamaya basadi offfff cok kötü bir geceydi
10-15 dk sonra uykuya daldim ,daldigim anda gene rüya gördüm hatirlamiyorm bu böyle 3-4 defa devam etti
en sonunda televizyonu actim onun sesiyle iyi uyudum

sizde görüyormusunuz böyle korkunc rüyalar ben asiri korktum gece anlatamam

kizlarr günaydin nasilsiniz ??
ben hic iyi uyuyamadim tüm gece kabuslar gördüm oglumla oturma odasinda uyumusuz esimde bizi rahatsiz etmemek icin uyandirmamis
oturma odamdaki koltuktan tuvalet ve oglumun kapisi görünüyor
rüyamdada oturma odasindaydim orda yatiyordum oglumun odasinin kapisi yavasca kapandi sonrada yavasca acildi korktum besmele cekmeye basladim üc defa besmele cektim rüyamda
sonra kapinin önünde hayal meger uzun bisey gördüm yanindada kediye benzer bisey
cok korktum ordada ücüncü besmeleyi cektim bagirma istedim bagiramadiim cok az bi sesim cikti hayir derken uyandim
soktaydim bir kac dk sonra oglumda uykusunda aglamaya basadi offfff cok kötü bir geceydi
10-15 dk sonra uykuya daldim ,daldigim anda gene rüya gördüm hatirlamiyorm bu böyle 3-4 defa devam etti
en sonunda televizyonu actim onun sesiyle iyi uyudum

sizde görüyormusunuz böyle korkunc rüyalar ben asiri korktum gece anlatamam

canım ya.. bende çok görürüm. öğrenciyken daha çok olurdu. genelde üç harflileri görürüm rüyamda. aynen bende öyle oluyorum. bu ara yine oldu bi kaç kere.

canım korkma besmele çek, ayetel kürsi oku, kendine ve bebeğine üfle. sağ tarafına dönüp yat. allahın izniyle hiçbişey olmaz.

canım ya.. bende çok görürüm. öğrenciyken daha çok olurdu. genelde üç harflileri görürüm rüyamda. aynen bende öyle oluyorum. bu ara yine oldu bi kaç kere.

canım korkma besmele çek, ayetel kürsi oku, kendine ve bebeğine üfle. sağ tarafına dönüp yat. allahın izniyle hiçbişey olmaz.

evet ya sok gecirdim uyaninca senağlama daha önce cok olmazdi hamile kaldigimdan beri SIKLASTI ,gecen hamileligimde de böyle asiri korkardim
öyle bisey duydum üc harflile hamileleri cok korkuturlarmis ,bizden uzak olsunlarda ...
simdi rüyada besmele cekmek ne anlama gelir diye baktim cok güzel bi anlami var ,

Bismillahirrahmanirrahim okundugunu veya söylendigini görmek, Allah (CC) tarafindan malinin artacagina, rizkinda bereket hasil olacagina, duasinin kabul edilecegine delalet eder. Rüyasinda besmele-i serife yi birkaç kere okuyan veya dinleyen Allah (CC) katinda makbul,dünya ve ahiret de övülen ve halk arasinda saygin ve sözü geçen bir adam olur.Besmele-i serife yi yazdigini veya biri tarafindan yazildigini gören, dünya islerinde halka hayirli hizmetlerde bulunur.

bende üc defa besmele cekmistim rüyamda sonrada uyandim senağlama
dünde esra ceyhani izleyip dua etmistim ALLAHIM COCUKLARIMA SAGLIK VER ;HIC BIR ANNEYE EVLAT ACISI YASATMA DIYE....

besmele cekmenin anlmini okuyunca insallah dualarim kabul olur dedim

bisey sorcam cnm ben evlendikten 6 -7 ay sonra rüya görmeye baslamistim devamli bir genc arkamdan kosuyordu bende ondan kaciyordum
devamli ayni rüyayi görürdüm sonra azaldi sonrada görmemeye basladim tam olarak bir bucuk yil falan ayni sekilde kovalandim rüyamda :uhm:
ALLAH HAYIRLARA CIKARSIN

evet ya sok gecirdim uyaninca senağlama daha önce cok olmazdi hamile kaldigimdan beri SIKLASTI ,gecen hamileligimde de böyle asiri korkardim
öyle bisey duydum üc harflile hamileleri cok korkuturlarmis ,bizden uzak olsunlarda ...
simdi rüyada besmele cekmek ne anlama gelir diye baktim cok güzel bi anlami var ,

Bismillahirrahmanirrahim okundugunu veya söylendigini görmek, Allah (CC) tarafindan malinin artacagina, rizkinda bereket hasil olacagina, duasinin kabul edilecegine delalet eder. Rüyasinda besmele-i serife yi birkaç kere okuyan veya dinleyen Allah (CC) katinda makbul,dünya ve ahiret de övülen ve halk arasinda saygin ve sözü geçen bir adam olur.Besmele-i serife yi yazdigini veya biri tarafindan yazildigini gören, dünya islerinde halka hayirli hizmetlerde bulunur.

bende üc defa besmele cekmistim rüyamda sonrada uyandim senağlama
dünde esra ceyhani izleyip dua etmistim ALLAHIM COCUKLARIMA SAGLIK VER ;HIC BIR ANNEYE EVLAT ACISI YASATMA DIYE....

besmele cekmenin anlmini okuyunca insallah dualarim kabul olur dedim

bisey sorcam cnm ben evlendikten 6 -7 ay sonra rüya görmeye baslamistim devamli bir genc arkamdan kosuyordu bende ondan kaciyordum
devamli ayni rüyayi görürdüm sonra azaldi sonrada görmemeye basladim tam olarak bir bucuk yil falan ayni sekilde kovalandim rüyamda :uhm:
ALLAH HAYIRLARA CIKARSIN

hayır olsun canım. ama tekrar tekrar görülen rüyaların bir anlamı var diye biliyorum. belki sana bi şey söylemek isteyen ama sana ulaşamayan bir yakının arkadaşın olabilir. hayır olsun.

ayy midem bulanıyo canım ya. bayağıdır olmamıştı.

hayır olsun canım. ama tekrar tekrar görülen rüyaların bir anlamı var diye biliyorum. belki sana bi şey söylemek isteyen ama sana ulaşamayan bir yakının arkadaşın olabilir. hayır olsun.

ayy midem bulanıyo canım ya. bayağıdır olmamıştı.

yedigin biseymi dokundu acaba ?? uzan cnm biraz gecer umarim :1hug:

selam arkadaşlar nasılsınız :)) benimde karnım acıktı yaa saat 12 olsada yemeğe gitsem :)

saol cnm iyiz ... biraz fazla korkulu bi gece atlattim anca kendime gelebildim 12 ye az kalmis iyice doyur karnini cokacimcoook
afiyet olsun

hayır olsun canım bende bikere öyle oldum rüyamda bile ayetel kürsiyi okuyodum uyandığımda çok korkmuştum bidaha olmaz işallah
evet karnımı iyice doyurdum cokacimcoook rahatladım :CüvCüv:
elifertürk maşallah canım sorunsuz bi şekilde devam etmen dileğiyle:1hug:

cimcime eger böyle devamlı korkuyorsan ihlas, felak ve nas ı oku canım.ben geçen yıl evde yalnız kalıyodum bunları söylemişlerdi bana.ben çok şükür bişe görmedim ama insan yalnız kalınca en ufak seste huzursuz oluyor.

yok canım amniyo sentez değil. ayrıntılı ultrason. afp sınıra yakın çıkmıştı. şimdi geldim. ayrıntılı ultr. yaptırdım. çok şükür yarabbim herşey normal çıktı. oh içim öyle rahatladıki. bu rahatlığı tüm tereddüt yaşayan hamilelere yaşatsın tanrım. tetanoz aşısı da oldum. o da çıktı aradan.

çok sevindim cnm gözün aydın
ben afp nin 2,40 ın üzerinde olunca risk oluyo diye biliyorum benimde 1 in üstünde çıktı bi sorun yok dedi doktor onun için sordum

herkeze slm kızlar..
cimcimecim hamileler regl görmediği için ve şu an karnında bir melek olduğu için korkutuyolar bizi bendede çok oluyo sıçrıyom bi boy nerdeyse bu ara..doğacak bebeği istemiyolar korkuyla aniden kalkma ne kadar korkarsan o kadar korkutuyolar meğilli olunca..

ben daha yeni bişeyler yiyom kıpırdamaya başlar karnı doyunca
kızlar 19. hfatadan itibaren bebişer ilk önce annenin kalp aışlarını duymaya başlıyo sonra yavaş yavaş bizim sesimizi sonrada dışardaki sesleri duyacakhihoyyythihoyyyt
müzik dinliyom kızımda duyuyodur..sırnaşık şey

X