2009 Şubat Anneleri

slm kızlar iki gündür girmiyorum nete evde değildim nasılsınız..
hasta arkadaşlr geçmiş olsun c vitamini alın ben yeni atlattım allah şükür..

ÖZLEMCİM bişey sorucam sana, sen ayrıntılı ultrasona girmişsin ben cuma günü istanbuldayım izmirdeki dr 180 ytl ye bakıyormuş sen ssk indirimli olarak girmişsin ultrasona, benim yok karnem karnesiz olunca ücret ne kadar oluyor gittiğin hastanede? sanırım uygun fiyatı hazır oraya gelecekken orda yaptırırım 20 haftalık oldum benim dr bayramdan sonra yaptır dedi ama ordayken 21 haftayı bitirmiş olcam.. gittiğin dr un adını hastaneyi ve ücretinin ne adar olduğunu yazarsan çok sevinirim canım.

Son düzenleme:
ÖZLEMCİM bişey sorucam sana, sen ayrıntılı ultrasona girmişsin ben cuma günü istanbuldayım izmirdeki dr 180 ytl ye bakıyormuş sen ssk indirimli olarak girmişsin ultrasona, benim yok karnem karnesiz olunca ücret ne kadar oluyor gittiğin hastanede? sanırım uygun fiyatı hazır oraya gelecekken orda yaptırırım 20 haftalık oldum benim dr bayramdan sonra yaptır dedi ama ordayken 21 haftayı bitirmiş olcam.. gittiğin dr un adını hastaneyi ve ücretinin ne adar olduğunu yazarsan çok sevinirim canım.

Canım ben Hospitalium Çamlıca Hastanesinde yaptırdım 92 lira dediler bana 74 e yaptılar bazı yerlerde çok pahalı gerçekten Benim doktorumun ismi Bahar Besen http://www.hospitaliumgroup.com/Default.aspx burdan da bakabilirsin tatlım inş. işine yarar.

canım ok gidicem buraya randevu almamız gerekiyormu? yoksa gittiğimde yapılabilirmi aramadan? dr da adaşımmış :))

Yok canım randevuları dolu oluyor zaten Bahar hn yapmıyor ayrıntılı ultrasonu başka bi doktor yapıyor ben sonra kendi doktoruma göstermiştim. 444 lü numara var ordan alabilirsin randevunu

İlk kez yarım saat önce kadar bebeğimin sert bir hareketini hissettim şaşırıcaksınız belki ama çok KORKTUM acayip bir histi ağladım, eşimde korktu:KK43:benim gibi hisseden var mı ?2.si olucak diye çok korkuyorum içimi korku bastı,çok tuhaftı :KK43:benim gibi hisseden oldu mu?

bende dün akşam hissettim biraz sertti ilk etapta ne olduğunu anlamadım gözlerim yerinden çıkacaktı bir kaç dakika sonra yeniden yaptı babamızda heveslendi bende hissedeyim diye ama babasına kendini hissettirmedi sositososito:asigim::dance:

günaydın kızlarrrr....bebeğimin cinsiyetinin erkek olduğu kesinleşti çok şükür...sat a göre bugün tam 19haftalığız ama bebek tüm ultrasonlarda 20+4 filan çıkıyor....boyu 19 cm...kilosu da 270 gr...gerçekten gelişim önceliği var bebekte...bu da beklenen doğum tarihini öne çeker dedi doktor...tabi o tarihi bekler erkenden gelmeye kalkmazsa....yalnız tek sorunum var hala hiçbir şey hissetmedim..ne kelebek , ne kayma ne de başka bir hareket....ben de mi anormallik var anlamadım....benim kaşıntısı olmayan akıntım vardı...doktora söyledim...bazen çamaşırı lekeleyecek renkte oluyor filan diye...mantar dedi...vajinal fitil verdi...ama fitilin içini okudum gebelik kategorisi C diyor...kullanıp kullanmamakta cidden kararsız kaldım....kaşıntım filan hiçbirşeyim yok...öyle duruyor evde ilaç...bu arada bana yazdığımız calcimax ilacı benim çok midemi bulandırıyordu...onu değiştirdi bu gidişte...plasenta maalesef hala önde...ama merak etme 1 ay a yukarı çeker...çekmezse de daha kötü durumda olan anneler bile bebeklerini kucaklarına aldı sende alıcan inşallah dedi...5 ay da 5 kg aldım bu arada allahıma şükürler olsun:))) kilo artışına dikkat dedi...hafta içi diyetisyene gideceğim kızlar..bakalım ne yapabiliriz...elimde bir liste olunca kendimi daha iyi frenliyorum...bu arada medical park hastanesi cuma akşamı kendi kendine fiyatlarını 35 ytl ye çıkarmış...benim randevum cumartesi öğlendi...tabi orda bir kıyamet koparırsın...bir isyan..bekleyen hastaları da ayaklandırdım...ücretler yeniden 10 ytl ye düştü...35 alınanlara da paraları iade ediliyor...buradan gidip 35 ödeyen olduysa haberiniz olsun....şimdilik bu kadar...

aaa nasıl kendi kendine fiyatları yükseltir bende bu cumartesi gideceğim zaten test fiyatları çok pahalı ayrıntılı ultrason için 192 ytl diyor şaşırmış bunlar doktorum orda çalışmasa kesinlikle gitmem fırsatçılık bu başka bişey değil:kızgın:

aaa nasıl kendi kendine fiyatları yükseltir bende bu cumartesi gideceğim zaten test fiyatları çok pahalı ayrıntılı ultrason için 192 ytl diyor şaşırmış bunlar doktorum orda çalışmasa kesinlikle gitmem fırsatçılık bu başka bişey değil:kızgın:

valla hayatım özel hastanelere güven olmuyor işte...kafalarına göre arttırıyorlar fiyatları...inşallah doğurana kadar doğum fiyatlarını yükseltmezler...şimdilik 1750 ytl sezaryen...bakalım...ayrıntılı ultrason dediğin 2. düzey ultrason mu? mehtap hanım bana öyle bir kağıt yazdı...bunu yaptır dedi..192 korkunç bir rakam ama...hisar hastanesine sorayım ben bir...öğrendiğim fiyatları burdan haber veririm...bu arada 4 boyutlu yaptırmak isteyen arkadaşlar, 4 boyutlu ile ilgili en iyi netice 7. ay itibariyle alınabiliyor...internette gördüğünüz o net resimlere daha özenmeyin..2 ayımız var o görüntülerin yakalanabilmesine....

arkadaşlar 2. düzey doppler obstetrik ultrason için anadolu yakası hastane fiyatları aşağıdaki gibidir:
üsküdar mihrimah sultan:120 ytl
üsküdar hospital türk:66 ytl (kızın beni tam anladığına emin değilim)
hisar intercontinental:360 ytl (prof. çekiyormuş)
medicana çamlıca: doktorunuz o hastane de değilse dışardan işlem yapmıyor.
29 mayıs tıp merkezi: yapmıyor.
academic hospital:247 ytl
çamlıca hospitalium:91 ytl.....bunların dışında bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa sevinirim...21. haftada yaptır dedi doktorum bana...sizlerde o haftalarda mı yaptıracaksınız???

Arkadaşlar..
Kalp çarpıntısı yaşayan var mı? Kalbim atış hızı o kadar yüksek ki. Özellikle gece yatarken. Sizlerde de oluyor mu?

Arkadaşlar..
Kalp çarpıntısı yaşayan var mı? Kalbim atış hızı o kadar yüksek ki. Özellikle gece yatarken. Sizlerde de oluyor mu?

canım bende geçen gün oldu. gece yatamadım bi saat düzelmedi. ama o gün çok çay içmiştim aslında fazla içmem günde 2 bardak falan ama o gün 5-6 bardak içtim. o yaptı diye düşünüyorum.

zaten gebelikte kan akış hızı artıyor ya canım dikkat etmek lazım. ama sürekli olursa sen doktoruna bir danış. yürüyüşte ya da iş yaparken olabilir ama durup dururken olmaması lazım normalde.

bende bi de aşırı duygusallık başladı. bişey yokken bile bakıyorum ağlıyorum. allahım bu nerden çıktı şimdi. heran dokunsalar ağlayacak modundayım.

hangi değerin 1 e yakın çıktı amniyo sentez mi yaptırıyorsun cnm

yok canım amniyo sentez değil. ayrıntılı ultrason. afp sınıra yakın çıkmıştı. şimdi geldim. ayrıntılı ultr. yaptırdım. çok şükür yarabbim herşey normal çıktı. oh içim öyle rahatladıki. bu rahatlığı tüm tereddüt yaşayan hamilelere yaşatsın tanrım. tetanoz aşısı da oldum. o da çıktı aradan.

Slm kızlarrr, nasılsınız???

Off ya ben çok kötü grip oldum gözlerimden yaşlar akıyor sürekli, ne yapıcam ben arkadaşlar? Sadece ıhlamur içiyorum, ne yapsam geçer kızlar bebişe zarar vermesinden korkuyorum. Bir de normalde kolay kolay hasta falan olmam en son belki 3-4 sene önce grip olmuşumdur, bu da bebişime denk geldi çok sinir oldum yaaaa.

portakal suyu ve limon suyu iç canım bol bol geçmiş olsun.

X