2009 Şubat Anneleri

Çok güzel bişley olacak gibi duruyor. pembe peluş falan almış.Ben uğraşmasaydın çarsıda ucuz dedim . Burda 15 - 20 -ytl arasıydı kuzencim çok daha ucuza geldi malzemeleri diyor . Aslında .ok basit bişeye benziyor halkasını kartondan kesmiş ,üzerine ince elyafya sarmalamış. Onun da üzerine kurdela kaplıcak ve kenarlarına peluşuyla aksesuarları yapıştırcak . Doğum yaklaşsın bebek şekerleri de yapıcaz kaydirigubbakcemile

ohh ne güzel ben hazır alırım galiba senağlamasenağlama ya benim kimsem yok burda tekim, akrabalarım kuzenlerim herkez samsunda, annemde yarım saat uzak bana, komşularda yaşlı genç yok aralarında, senin anlayacağın kocayla edi büdüyüz burda..
kendi kendime bakıyorum herşeye, sizde olmasanız kukuman kuşu gibi yalnızım yani senağlama

ohh ne güzel ben hazır alırım galiba senağlamasenağlama ya benim kimsem yok burda tekim, akrabalarım kuzenlerim herkez samsunda, annemde yarım saat uzak bana, komşularda yaşlı genç yok aralarında, senin anlayacağın kocayla edi büdüyüz burda..
kendi kendime bakıyorum herşeye, sizde olmasanız kukuman kuşu gibi yalnızım yani senağlama
Valla önce internetten model beğen sonra çık çarşıya al malzemeleri hem oyalnmış olursun.Bakma benim de bildiğimden değil deneye deneye öğrencez inşallah kafayı dağıtmak lazım . Ben neyseki çok şanslıyım annemlerin evide evime çok yakın oturduğum mahallede de 4- 5 kişi benimle yaşıt olan var ama pek görüşmüyoruz .Zaten 3 kız kardeşiz birde kuzenler falan oooo iyi yanii

bende öyle yapıcam canım biz 5 erkek 1 kızız tek kızım yani abilerim ve benden küçük bi erkek var isterdim bi ablam olmasını, ben kaçıyorum grip oldum uyuyayım biraz hoşçakal canım iyi geceler..

Günaydın güzel şubat anneleri!!! Herkes uyuyor galiba bebişler acıkmadı mı daha???:içelim:

herkeze günaydın hamişler.. walla gece 4 te bi uyandım midem kazınıyo, atıştırıp yattım 9 da bi kalktım yine midem kazınıyo :) hapımı içtim şimdi , yarım saatın dolmasını bekliyom kahvaltı için :)) karnımda aç bi tavşan var sanki (çünkü tavşanlar doymazlar ne kadar verirsen ver yerler) cokacimcoook

slm güzel hamişler. nasılsınız bakalım. bebişler nasıl annelerini uyandırdılarmı sabah erkenden:emir_bebek:

Kızlar merhabalar;:CüvCüv:
Uzun zamandır sizleri takip ediyorum fakat nedendir bilmem size yazmayı hep erteledim, ama yazdıklarınızı büyük bir heycanla takip ettim çünkü aynı duyguları yaşıyorduk. Ben de 17+4 günlük hamileyim ve ikili test yaptırdığım zaman cinsiyetinin %70 erkek olduğunu söylemişlerdi, eşim ve ben inanılmaz derecede heycanlanmıştık farklı bir duygu. En son doktora bir ay önce gitmiştim bu c.tesi randevum var ve heycanla bekliyorum, aynı zamanda kafamda çok karışık doktorumdan fazla memnun değilim fisfisfis aynı hastanede farklı bir doktora gitmek istiyorum, ama çekiniyorum sorun olur mu diye çok kararsız kaldım. Bu arada nisa hastanesine gidiyorum bilgisi olan var mı? tüm hamile arkadaşlarıma hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum ve inşallah sağlıklı bir şekilde meleklerimizi kucağımıza alırız.:Saruboceq::nazar: sevgiler;

günaydın bebişim09 bi sen varsın be herkes uyuyo galiba ne hapı içiyorsun?

canım demir hapı içiyorum aç karnına, peynir yoğurt falan yediğim için zehirleme riski var o yüzden yarım saat falan bekleyipte yiyorum veeeee çok acıktımcokacimcoook

slm güzel hamişler. nasılsınız bakalım. bebişler nasıl annelerini uyandırdılarmı sabah erkenden:emir_bebek:

slm canım aynen dediğin gibi benim bebiş sabaha kadar diskodaydı galiba :dance:yediklerini eritmiş hem gece uyandırdı hemde sabahın köründe :)))

canım demir hapı içiyorum aç karnına, peynir yoğurt falan yediğim için zehirleme riski var o yüzden yarım saat falan bekleyipte yiyorum veeeee çok acıktımcokacimcoook

canm günaydin ayni sorun bendede var guatir hapi aliyorum ac karnina sonra iki saat beklayip ac karnina demir hapi almam gerekyor
bende coooooook acim anlatamam demir hapimi almadim simdi aklima geldi :eek:klava:
dün aksam yemegine sadece salata ve balikla karnimi doyurmustum simdi acayip aciiiiiiiiiiimmmm

Kızlar merhabalar;:CüvCüv:
Uzun zamandır sizleri takip ediyorum fakat nedendir bilmem size yazmayı hep erteledim, ama yazdıklarınızı büyük bir heycanla takip ettim çünkü aynı duyguları yaşıyorduk. Ben de 17+4 günlük hamileyim ve ikili test yaptırdığım zaman cinsiyetinin %70 erkek olduğunu söylemişlerdi, eşim ve ben inanılmaz derecede heycanlanmıştık farklı bir duygu. En son doktora bir ay önce gitmiştim bu c.tesi randevum var ve heycanla bekliyorum, aynı zamanda kafamda çok karışık doktorumdan fazla memnun değilim fisfisfis aynı hastanede farklı bir doktora gitmek istiyorum, ama çekiniyorum sorun olur mu diye çok kararsız kaldım. Bu arada nisa hastanesine gidiyorum bilgisi olan var mı? tüm hamile arkadaşlarıma hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum ve inşallah sağlıklı bir şekilde meleklerimizi kucağımıza alırız.:Saruboceq::nazar: sevgiler;

slm canım niye erteledinki bu güne kadar yaww.. hoşgeldin aramıza..
benim bebişim göstermiyo teyzesi cinsiyetini :KK43:
ve ben hamile kaldığımda süper denilen bi doktora gittim ilgisiz ve karamsardı değiştirdim hemen
2. doktorum iyi baştan söyledim çünkü ilgili bi doktorsanız sürekli geliriz dedim sonuçta her ay 100 lira para veriyoz özeline gidip
hastanede olsa sonuçta para veriliyo, ayrıca mecbur değilsinki o doktora gitmeye istediğin kimse ona git, ama memnun değilsen dr dan hemen değiştirmeni tavsiye ederim..

canm günaydin ayni sorun bendede var guatir hapi aliyorum ac karnina sonra iki saat beklayip ac karnina demir hapi almam gerekyor
bende coooooook acim anlatamam demir hapimi almadim simdi aklima geldi :eek:klava:
dün aksam yemegine sadece salata ve balikla karnimi doyurmustum simdi acayip aciiiiiiiiiiimmmm

günaydın canım dün unuttum bende çok sonra aklıma geldi içmedim o yüzden, akşam çok yedim karnım küp gibiydi yatana kadarda 2 elma ve muz yedim gece 4 te hiç bişey yememiş gibi uyandım yoğurt falan yeyip yattım 9 u zor yaptım uyanmamak için sabahları çok acıkıyorum ya midem deliniyo sanki..

ben demir hapını yemekten sonra alıyorum genelde de hatta bugün kahvaltıda peynir yedim yemekten sonra ilacımı içtim sonra da 1 bardak süt içtim zehirleme ihtimali mi oluyormuş bilmiyordum :1shok: kullanma talimatına göre kullanıyordum ben

ben demir hapını yemekten sonra alıyorum genelde de hatta bugün kahvaltıda peynir yedim yemekten sonra ilacımı içtim sonra da 1 bardak süt içtim zehirleme ihtimali mi oluyormuş bilmiyordum :1shok: kullanma talimatına göre kullanıyordum ben

benim dr da eczacıda özellikle belirtti kahvaltıdan yarım saat önce içeceksin diye, zehirlenme yapıyomuş süt ürünleri demirle birleşince???

ay iyi oldu öğrendiğim o zaman ya ben de öyle içeyim çok tşekkür ederim bu siteyi çok seviyorum ya

benim dr da eczacıda özellikle belirtti kahvaltıdan yarım saat önce içeceksin diye, zehirlenme yapıyomuş süt ürünleri demirle birleşince???

Kızlar bu demir hapı dediğiniz hangisi yaaa? Ben elevit kullanıyorum ve sürekli kahvaltı arasında içiyorum. Sanki reçete de öyle yazıyordu :uhm:

cnm eleviti kahvaltıdan sonra içiyorum ben dr talimatlarına uyuyorum ama reçetede yemeklerle alınmalıdır yazıyodu sanırım onda bi problem yok istediğin zaman içebilirsin..

kızlar günaydın. ben çok fenayım bugün. ya üç-dört gündür kalktığımda yüzüm gözüm ellerim şiş iki saat falan sonra düzeliyo ama çok fena oluyorum sabahları. şimdi de bütün kemiklerim ağrıyo diyebilirim.

benim oğluş babası giderken her sabah kalkıyo. babası öpüp gidiyo ama tabii sonra uyumuyo yarım saat. sakinleşip uyumadan beni uyutmuyo oğluşum.:emir_bebek:

X