2009 Şubat Anneleri

Selam kızlar bende şubat annesi olacağım inşallah benimde dağevi gibi 5 şubat çıkıyor doğumum.Bende günlerdir sizi takip ediyorum ve inanın bayıldım herkes süpeeer...Doktora soramadığım yada sormayı unuttuğum bircok seyı sizleri okuyup öğrendikçe içim rahatladı. Şu son zamanları siz olmasanız cok zor gecirirdim.Riskli bir dönemden gectik bebişimle annem vardı yanımda o gidince kendimı cok yalnız hissetmiştim ama sizler sayesinde hic sıkılmadım.Allah hepimize sağlıkla bebişlerimize kavuşmak nasip etsin inşallah.

hayırlı uğurlu olsun. güzel dileklerin için de teşekkürler canım :nazar:

Selam kızlar bende şubat annesi olacağım inşallah benimde dağevi gibi 5 şubat çıkıyor doğumum.Bende günlerdir sizi takip ediyorum ve inanın bayıldım herkes süpeeer...Doktora soramadığım yada sormayı unuttuğum bircok seyı sizleri okuyup öğrendikçe içim rahatladı. Şu son zamanları siz olmasanız cok zor gecirirdim.Riskli bir dönemden gectik bebişimle annem vardı yanımda o gidince kendimı cok yalnız hissetmiştim ama sizler sayesinde hic sıkılmadım.Allah hepimize sağlıkla bebişlerimize kavuşmak nasip etsin inşallah.

hoşgeldin aramıza sanırım SATlarımız yakın seninle benim 30 nisan
cinsiyet belli oldu mu

oooohhhooo kızlar yokken baya kaynatmışsınız he.biz daha yeni kalktık kızımla ve kahvaltımı yaptım anca.o kadar balık canım cektiki eşim gitti artık konserve balık aldı geldi de onu yedim allahtan ölüyormuşummuş balıksızlıktan :)

ARAMIZA HOŞGELDİN CANIM ŞİMDİDEN SONRA SORUNSUZ Bİ ŞEKİLDE HAMİLELİK GEÇİRMENİ DİLERİM.. BENDE SIKINTILI DÖNEMLER ATLATTIM AMA BEBİŞİM BIRAKMADI BENİ İYİ DÜŞÜNELİM Kİ HERŞEY İYİ OLSUN..:1hug:

arkadaşlar 1 haftalık aradan sonra merhaba. geçen hafta tatildeydim. ohhhh çok iyi geldi bebişime de bana da. hamileliğin başından beri ilk tatilimdi. evde olmak büyük nimet. evdekiler lütfen kıymetini biliniz. çok özledim herkesi. herşeyin yolunda olmasına da sevindim.

oooohhhooo kızlar yokken baya kaynatmışsınız he.biz daha yeni kalktık kızımla ve kahvaltımı yaptım anca.o kadar balık canım cektiki eşim gitti artık konserve balık aldı geldi de onu yedim allahtan ölüyormuşummuş balıksızlıktan :)

canım aslında en azından haftada 1 balık yememiz gerekiyormuş bebişlerimiz için ama benim hiç canım çekmiyor
sadece ton balığı yesem haftada 1 diye düşünürken geçenlerde gebelikte tercih edilmemesi gerektiğini okudum
omega 3 içeren balıklar :
Uskumru, Ringa balığı, Sardalya, Hamsi, Somon, Ton balığı
Bu balıklar arasında büyük olanlar civa başta olmak üzere bazı kimyasal çevresel faktörler tarafından kirletildiğinden küçük balıkların tercih edilmesi önemlidir. Ülkemiz açısından bakıldığında hamsi ve sardalya çok önemli ve değerli besin maddeleri olarak öne çıkmaktadır.

evet florya sanırım öyle
bu arada burada şubat annesiyiz diye atıp tutarken belki ocak annesi bile olabiliriz
afacan oğluşlarımıza bağlı :)

hoşgeldin aramıza sanırım SATlarımız yakın seninle benim 30 nisan
cinsiyet belli oldu mu
sağol canım
benim Sat 29 nisan ben daha cinsiyetini öğrenemedim malesef dr büyük ihtimalle kız dedi ama emin değil o yüzden bende kendimi şimdiden kız fikrine kaptırmak istemedim,önümüzdeki ay kesinleşir inşallah seninki belli oldu mu?

sağol canım
benim Sat 29 nisan ben daha cinsiyetini öğrenemedim malesef dr büyük ihtimalle kız dedi ama emin değil o yüzden bende kendimi şimdiden kız fikrine kaptırmak istemedim,önümüzdeki ay kesinleşir inşallah seninki belli oldu mu?

evet canım bi değişiklik olmazsa oğlum olacak
diğerlerinin cinsiyetlerini merak edersen bir başlığımız var belli olanınkini oraya yazıyoruz

Ay sitede sorun var galiba çatlatıyo.Ben bugün gezmeye gittim ordan da kuzene uğradım kızıma oda kapısı süsü yapmak için malzeme almış başlamış yapmaya ilk süsümüz hazır olacak yakında inşallah :)))9

cnm bende bebeğimin şekerlerini kapı süsünü ve sepetini kendim yapmak istiyorum oyalanmak için ve özel olması için kapı süsü için nler aldınız bıraz bahsedermısın malzemelerı bılmıyorum bakarak gene yapılır bısıler ama onemlı malzemesı varmı yazarsan sevınırım

off
kızlar yaa yarın için randevu almaya drumu aradım
babası kanserden yoğun bakımdaydı vefat etmiş
şimdi arayıp hem başsağlığı diledim hem de ağzını yoklayayım dedim
bir sonraki hafta işe başlayacakmış :KK43:(

bebişin 18 eylülde ayrıntılı ultrason tetkiki var izmirde şimdi ona kadar beklemek zorundayım
çok moralim bozuldu kendimi bu hafta içinde oğluşumu görmeye alıştırmıştım
:KK43:((

sıkma canını tatlım olsun azcık daha bekliceksin sağlık olsun hem şu tarafıda düşün gittiğinde bebişin çok daha büyümüş olacak..

canımı sııkan kısmı alışık olmadığımdan
normalde en çok 10-12 günde bir gidiyorduk dra
ilk defa bu kadar ara verdirmişti dr fakat bi de ona ilave oldu
allahtan oğluşum durmadan kıpraşıyor da içiim ondan daha rahat
en son 22sinde görmüştük neredeyse 1 ay olacak :S

canım bende 26 sında gördüm bebeğimi çok özledik dediğin gibi iyiki kıpırdamaya başladı yoksa hepten merak edicem.. bide cinsiyetini öğrensen en azından oğlum yada kızım diye sevicem :KK43:( bu arada neden o kadar sık gidiyosun doktora? çünkü artık ayda 1 gitmemiz gerekiyo?

hoşgeldin...
benim doğumumda 5 şubat :Allah herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin...:teytey:

Offf benimde en son gittiğimde doktorum ilk defa 1 ay sonra gel dedi ayyy dedim ben özlerim güldü ii ozaman 3 hafta sonra gel dedi bu hafta 2 hafta oldu ben gene de bu hafta gitmeyi düşünüyordum ama eşimin işi dolayısıyla haftaya kaldı bugüne kadar hep geldi sen özlüyosun bende özlüyorum oğlumu diyor bende kıyamadım napım beklicem yani doktorun dediği gibi 3 hafta olcak gene

canımı sııkan kısmı alışık olmadığımdan
normalde en çok 10-12 günde bir gidiyorduk dra
ilk defa bu kadar ara verdirmişti dr fakat bi de ona ilave oldu
allahtan oğluşum durmadan kıpraşıyor da içiim ondan daha rahat
en son 22sinde görmüştük neredeyse 1 ay olacak :S
seni çok iyi anlıyorum bende bebişimi sürekli görmek istiyorum.
19 haftalık oldu ama ben hareketlerini pek hissedemiyorum.
doktor çok haraketli bir bebeğim olduğunu söylüyordu ama neden hala hissedemiyorum bilmiyorum...

canım bende 26 sında gördüm bebeğimi çok özledik dediğin gibi iyiki kıpırdamaya başladı yoksa hepten merak edicem.. bide cinsiyetini öğrensen en azından oğlum yada kızım diye sevicem :KK43:( bu arada neden o kadar sık gidiyosun doktora? çünkü artık ayda 1 gitmemiz gerekiyo?

canım benim düşük riskim vardı
ilk bebeğimi düşürmüştüm o da tedirgin ediyordu
fakat ne zaman dr 15 günde bir gibi çağırsa illa 10-12. günde lekelenmem falan olmuştu mecburiyetten oldu biraz
tabi bir de drun tanıdık olması sebebiyle yüzsüzlük de yapıyoruz gibi :)))
ilk düşük yaptığımda bebişimin kalbi durmuştu ne kanama ne bişey olmamıştı dr kontrolünde öğrenmiştik bu yüzden - tekrarlayan düşükler genelde aynı hamilelik haftalarına geliyormuş- o haftaları atlatana kadar her hafta dr daydık
nasıl alıştırdıysak öyle de gidiyordu :))

huuuuuuuu kızlarr bu gün dee kızım hareket ederken karnıma baktım vee gözümle gördümmm :1shok::1shok: in:1shok:ip çıktı karnım.ayy ya süper oluyo.dakikalarca yatıp bekliyom kuzucumuu oynasın diye.ama artık daha da hareketleniyo meleğim:emir_bebek:

X