2009 Şubat Anneleri

amin canım aminn bendede aynı endişe var devamlı wc ye gidiyorum ve her defasında bakıyorum leke falan varmı diye bi şeyden ne kadar çok korkarsan başına geliyo onu anladım arkdaşım bende lekelenme olmadan 2 gün önce arayıp beni bir iki damla bişey geldi dedi ve ben öyle bi kafaya taktımki bunu 2 gün sonrada bendede oldu aynı şey psikolojik bi durum aslında ne hikmetse 2 pazar günü aynı şeyleri yaşadım umarım herşey yolunda gider.. kafana takmamaya çalış ama elden bişey gelmiyo sürekli senin kafandada aynı şeyler sanırım acaba bişey varmı? dimi?:çok üzgünüm:

CANIM BEN 8 AY BOYUNCA ADET OLDUM ÖYLE LEKE FALAN DEĞİL RESMEN ADETTİM...
NEYSE BEBEĞİM 8AYLIK DOĞDU..BAZI SEBEPLERDEN DOLAYI YAŞAMADI..RABBİM KENDİNE LAYIK GÖRDÜ...senağlama
DİYECEĞİM O Kİ BOL BOL DİNLEN VE İLAÇLARINI DÜZENLİ KULLAN..
GERİSİ RABBİME KALMIŞŞŞ...
KALBİNİ ASLA BOZMA CANIM...
ASLINDA BİR AN ÖNCE ZAMAN GEÇSEDE HAYIRLISIYLA BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALSAK DEĞİLMİ :nazar::nazar:
BU ZAMAN GEÇMEK BİLMİYOR YAAA...

amin canım aminn bendede aynı endişe var devamlı wc ye gidiyorum ve her defasında bakıyorum leke falan varmı diye bi şeyden ne kadar çok korkarsan başına geliyo onu anladım arkdaşım bende lekelenme olmadan 2 gün önce arayıp beni bir iki damla bişey geldi dedi ve ben öyle bi kafaya taktımki bunu 2 gün sonrada bendede oldu aynı şey psikolojik bi durum aslında ne hikmetse 2 pazar günü aynı şeyleri yaşadım umarım herşey yolunda gider.. kafana takmamaya çalış ama elden bişey gelmiyo sürekli senin kafandada aynı şeyler sanırım acaba bişey varmı? dimi?:çok üzgünüm:

evet canim cok haklisin aynen oyle oluyor, ben daha onceki hamileligimde ortada ne lekelenme ne birsey varken internetten dusuk hakkinda yazilar arastiriyordum nasilmis nasil oluyormus felan diye oyle okurken ortada birsey yokken birkac gun sonra ayni belirtiler bendede basladi ve sonu dusukle bitti , korktugum basima geldi derler ya aynen oyle birseyden ne kadar korkarsan basina geliyor, hic dusunmemek lazim aslinda

CANIM BEN 8 AY BOYUNCA ADET OLDUM ÖYLE LEKE FALAN DEĞİL RESMEN ADETTİM...
NEYSE BEBEĞİM 8AYLIK DOĞDU..BAZI SEBEPLERDEN DOLAYI YAŞAMADI..RABBİM KENDİNE LAYIK GÖRDÜ...senağlama
DİYECEĞİM O Kİ BOL BOL DİNLEN VE İLAÇLARINI DÜZENLİ KULLAN..
GERİSİ RABBİME KALMIŞŞŞ...
KALBİNİ ASLA BOZMA CANIM...
ASLINDA BİR AN ÖNCE ZAMAN GEÇSEDE HAYIRLISIYLA BEBEKLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALSAK DEĞİLMİ :nazar::nazar:
BU ZAMAN GEÇMEK BİLMİYOR YAAA...

aynen öyle cnm artık hayırlısıysa olsun diyebiliyorum yaşayacak ömrü varsa bırakmaz beni zaten son 4 gün kaldı umarım iyi sonuçları yazıcam sizlere:teselli:

slm arkadaslar.ben 8+1 hamileyim.şubat annesi olcam yani.gecen salı doktora gittim.kalbini duyamadık ama gördük attıgını.dr. fasulya kadar dedi ama aradan bi hafta gecti.sizce ne kadar olmustur bebişim.cok merak ediyorum onu.bü kere gördüm ya hep görmek istiyorum artık.haa birde ne zaman karnımız büyücek????

slm arkadaslar.ben 8+1 hamileyim.şubat annesi olcam yani.gecen salı doktora gittim.kalbini duyamadık ama gördük attıgını.dr. fasulya kadar dedi ama aradan bi hafta gecti.sizce ne kadar olmustur bebişim.cok merak ediyorum onu.bü kere gördüm ya hep görmek istiyorum artık.haa birde ne zaman karnımız büyücek????

cnm hayirli olsun , 3 aylik oldugunda anca belli olur karnimiz:) ne mutlu sana gormussun bebisini bende haftaya gidicem gormeye cok sabirsizlaniyorum
birde benim cok carpintim oluyor ya sizdede oluyormu?

yok canım bende carpıntı.heycanlımısın sen.panikatak varsa ondanda olabilir.ama sakin ol.heycan yapma fazla.

heyecan var tabide heyecandan degil heralde evin icinde yururken bile cok yorulmusum gibi carpintim oluyor diger hamileligimdede oluyordum boyle iki merdiven cikinca bayilcak gibi oluyordum herkezde olmuyor demekkifisfisfis

merhaba arkadaşlar ben siteye çok fazla girmiyordum işten dolayı ama artık fırsatım olur sanırım.8+ 2 hamişim ama 3 gün önce çok yoğun bi kanamam oldu,acile gittim düşük tehditi dedi,bebişin kalbi atıodu kesedede bi bozulma yoktu.serum taktılar kanamam durunca eve gönderdiler.dr dinlen tuvalet haricinde kalkma dedi,progestan verdi.şuanda kanamam yok ama .ilk gebeliğim ve ben çok korkuyorum :KK43:

xnazanx ben de 6+1 im..keseyi gördün mü? ben bugun gittim kese bile yok :KK43:( dr dedi ki şurda nokta gibi bişey var o büyük ihtimal kese dedi..beta testi ile 2 gun takip edecek:KK43:( çok üzülüyorum

heyecan Var Tabide Heyecandan Degil Heralde Evin Icinde Yururken Bile Cok Yorulmusum Gibi Carpintim Oluyor Diger Hamileligimdede Oluyordum Boyle Iki Merdiven Cikinca Bayilcak Gibi Oluyordum Herkezde Olmuyor Demekkifisfisfis

Canim Bende Ayni Senin Gibiyim 2 Dakika Yürüsem 10 Dakikada Kendime Zor Geliyorum çarpintidan.hiç Iş Yapamiyorum Ne Yapacagimida Bilmiyorum Umarim Geçer Bu çarpintiar Belkide Sicaklardandir Diyorum Ama.allah Kolayliklar Versin.

xnazanx ben de 6+1 im..keseyi gördün mü? ben bugun gittim kese bile yok :KK43:( dr dedi ki şurda nokta gibi bişey var o büyük ihtimal kese dedi..beta testi ile 2 gun takip edecek:KK43:( çok üzülüyorum

cnm bende gormedim daha keseyi doktor cok kucuk gorunmez dedi temmuz 8-9 gibi gel dedi bana bakmadi bile yani normaldir belki cnm uzulme gec dollenme olmustur belki uzme canini stres yapma iyi dusun iyi olsun

Canim Bende Ayni Senin Gibiyim 2 Dakika Yürüsem 10 Dakikada Kendime Zor Geliyorum çarpintidan.hiç Iş Yapamiyorum Ne Yapacagimida Bilmiyorum Umarim Geçer Bu çarpintiar Belkide Sicaklardandir Diyorum Ama.allah Kolayliklar Versin.

cnm ben ayran yapip iciyorum sanki iyi geliyor biraz tansiyonumuz oynuyor heralde hamilelikten dolayi Allah yardimcimiz olsun yaa

merhaba arkadaşlar ben siteye çok fazla girmiyordum işten dolayı ama artık fırsatım olur sanırım.8+ 2 hamişim ama 3 gün önce çok yoğun bi kanamam oldu,acile gittim düşük tehditi dedi,bebişin kalbi atıodu kesedede bi bozulma yoktu.serum taktılar kanamam durunca eve gönderdiler.dr dinlen tuvalet haricinde kalkma dedi,progestan verdi.şuanda kanamam yok ama .ilk gebeliğim ve ben çok korkuyorum :KK43:

cnm cok gecmis olsun dikkat et doktoruda dinle, Allah bebisini sag saglim kucagina almayi nasip etsin

xnazanx teşekkür ederim cnm Allah hepimize o güzel günü gösterir inş

canım yaa çok üzüldüm:KK43::KK43:kendine bu aralar cok dikkat et emi canım benım.bebegine de sıkı sıkı tutun.onunla konus sürekli.onu bırakmayacagını söylee.o seni duyar canım.ben 7+2 iken doktora gittim keseyi ve bebegi gördük.kalbinide gördük.inşallah sende görürsün canım.allaha emanet ol.çok dikkatli ol:a015:

heyecan var tabide heyecandan degil heralde evin icinde yururken bile cok yorulmusum gibi carpintim oluyor diger hamileligimdede oluyordum boyle iki merdiven cikinca bayilcak gibi oluyordum herkezde olmuyor demekkifisfisfis

Cnm kalp atım hızı artıo, tansiyon düşüo ve vücut sıcakllığı da artıomuş... Değişen hormonlarıda sayarsak normal bunlar, kendini hasta gibi değilde artık 2 canlı nazik bir anne adayı :emir_bebek:olarak görmekte yarar var, ve mümkün olduğunca yormayalım kendimizi kısa süre sonra azalacakmış...coksekeriremsu

Ben 7 Haftalik 6 Günlük Hamileyim.ve 13 şubatta Doğumum Var çok Heyecenaliyim :)

:bbo:Ben 7 Haftalik 6 Günlük Hamileyim.ve 13 şubatta Doğumum Var çok Heyecenaliyim :) :1rolleyes:

X