2009 Şubat Anneleri

kıslar bişey sorucam bebişin kalp atışı kaç haftalıkken duyuluyo.ben daha 5-6 hafatalık hamişim.doktor kesin bişey söylemedi.küçük daha dedi.24ünde gittim gördü ama kalp atışı belli olmadı tam çok ufak görünmüyo .dedi.kan tahlillerini yptır.hafataya gel gene dedi.ama bence erken daha biraz geç mi gitsemki?bi de 11-13 hafta tarama testi yapılıcak sonra.biraz daha bekliyimmi sizce?

cnm bende 5+3 haftalik hamisim doktor bana 7 haftalik olunca gel bebege bakalim dedi sanirim 7 haftalikken duyuluyo

kızlar neler yapıyosunuz bakıyım bugün hafta sonu kimsecikler yok bende erken kaçtım işten kızlar açlığa artık hiç dayanamaz oldum hemen miydem bulanıyor sizdede böylemi

bende simdilik hicbirsey degismedi ne bulanti ne birsey eskisi gibiyim inslh boyle devam eder:dance:

kızlarr hıc umıtlenmeyın bendede hıc bısey yoktu sımdıye kadar ama 7.haftama yarın gırıyorum ve 2 gundur oluyorum bulantı ve kusmaktan

merhaba,ben bu siteye yeni üye oldum.size sormak istediğim bi şey var yardımcı olursanız sevinirim.ben en son 1 mayısta adet oldum.sonra 28 mayısta tekrar.fakat 2 gün sürdü.normalde adetlerim 5 gün sürer vede erken adet olmazdım hiç.şüpelendiğim için 1haziranda test yaptım.negatif çıktı tekrar yapmadım.ama şuandada mide bulantım,kasık ağrısı,göğüslerimde ağrı var.acaba hamile olabilirmiyim cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

canim olabilir benimde sat 20 mayisdi
regl olmama birkac gun kala test yaptim cikmadi arkasindan birkac gun sonra daha cok siyaha yakin koyu kivamda 4-5 gun suren kanamam oldu ama hem miktari azdi hemde rengi farkliydi ben suphelendim tekrar test yaptim yani daha once yaptigim testten bir hafta sonra tekrarladim bu sefer pozitifti
yani olabilir cnm testini tekrarla bence

Kizlar Ben Dün Doktora Gitdim Ve Bebegin Kalp Atişlarini Duyduk şimdilik Bir Sorun Yk Dedi Doktor Sorun Da Olmazsa Bu 1 Ay Içinde 1 Ay Sonra Tekrar Konturole Gidecegim.

Kizlar Ben Dün Doktora Gitdim Ve Bebegin Kalp Atişlarini Duyduk şimdilik Bir Sorun Yk Dedi Doktor Sorun Da Olmazsa Bu 1 Ay Içinde 1 Ay Sonra Tekrar Konturole Gidecegim.

hayırlı olsun canım..heyecan verici bir duygu olsa gerek....ben de o günü sabırsızlıkla bekliyorum...

bende simdilik hicbirsey degismedi ne bulanti ne birsey eskisi gibiyim inslh boyle devam eder:dance:

canım negüzel şanslısın.bende çok erken başladı bulantılar.yanılmıyosam 2haftadır bulantım var.sıcaklar dahda azdırıyo bulantımı.kusamıyorum sadece acaip kötü bi bulantım var.çok zormuş yaw.ilk gebeliğimde hiç yaşamadım bunları.2.gebelik zor geçecek gibi.yoracak beni galiba.dışarıda çıkamıyorum.yürümek bile zor geliyo.çıktımmı fenalık geliyo.eve kaçıyorum.kilo almazsam iyi.inşallah senin böyle devam eder.ilk bebişmi bu?

sırnaşık şeybende 7+2 günlükken dr. gittik ama kalbini duyamadı.attıgı görülüydu ama duyamadık:KK43::KK43:şimdi bebeğim 7+6.bebeğide gördük fasulye kadar dedi.ama hergün resmie bakıyorum.özlüyorum onu hemen şimdiden...:emir_bebek:inşallah doğduktan sonra da onları konuşuruz burda arkadaslar.çok heycanlıyım..:eek:ama midem çok bulanıyoo.cıkarmıyorum ama bulanıyoo.artık bebişim için katlanıcam.onu coooooook seviyorum

canım negüzel şanslısın.bende çok erken başladı bulantılar.yanılmıyosam 2haftadır bulantım var.sıcaklar dahda azdırıyo bulantımı.kusamıyorum sadece acaip kötü bi bulantım var.çok zormuş yaw.ilk gebeliğimde hiç yaşamadım bunları.2.gebelik zor geçecek gibi.yoracak beni galiba.dışarıda çıkamıyorum.yürümek bile zor geliyo.çıktımmı fenalık geliyo.eve kaçıyorum.kilo almazsam iyi.inşallah senin böyle devam eder.ilk bebişmi bu?

hayir canim benimde ikinci oglumdada boyle iyiydim gerci onu cok iyi hatirlayamiyorum nerdeyse 10 sene gecti ustunden ilk kez hamis oluyorum gibi cok tecrubesizim sanki ogluma hamisken kucuktum birde uzun zaman gecince ustunden bildigim herseyi unutmusum
inslh boyle devam eder seninde inslh azalir senin ne kadar var iki hamisliginin arasi?

kalp atışını duyan yada bebişini gören arkadaşlar bende dün dra gittim Allaha çok şükür gördük de kalp atışlarını da duyduk.Benim size bi sorum olcak benim adet tarihime göre bebeğim 6+5 olması gerekiyo ultrasonda 6+3 görünüyo doktor 1-2 günlük değişiklik olabilir dedi birde boyu 7.53 mm.sizinkiler nasıl sizde yazarsanız sevinirim.

kalp Atışını Duyan Yada Bebişini Gören Arkadaşlar Bende Dün Dra Gittim Allaha çok şükür Gördük De Kalp Atışlarını Da Duyduk.benim Size Bi Sorum Olcak Benim Adet Tarihime Göre Bebeğim 6+5 Olması Gerekiyo Ultrasonda 6+3 Görünüyo Doktor 1-2 Günlük Değişiklik Olabilir Dedi Birde Boyu 7.53 Mm.sizinkiler Nasıl Sizde Yazarsanız Sevinirim.

Merhaba Canim Bende Dün Konturole Gitdim Benimkide 7hafta 1günlük Dedi Adet Tarihine Görede 7 Hafta 3 Günlük Olmasi Lazim Di Doktor Benimki Içinde 8 Mm Dedi Normalmiş Yani Herşey Seninde Normal Dir Mutlaka Allah Sağlikla Kucagumuza Almayi Nasip Etsin

Merhaba Canim Bende Dün Konturole Gitdim Benimkide 7hafta 1günlük Dedi Adet Tarihine Görede 7 Hafta 3 Günlük Olmasi Lazim Di Doktor Benimki Içinde 8 Mm Dedi Normalmiş Yani Herşey Seninde Normal Dir Mutlaka Allah Sağlikla Kucagumuza Almayi Nasip Etsin

Teşekkürler Emel.o zaman normal demekki.ben de biraz üzülmüştüm dün.İnşallah Allah hepimizin bebeklerine hayırlı sağlıklı gelişimler nasip eder ve kucağımıza almayı nasip eder

funda sende mi 72 dogumlusun benim gibi ? ilk hamileligin mi ?
Benim 2. hamileligim ve çok sukur simdilik iyi gidiyor. kalp atislarini 6 haftada duyabilirsiniz kizlar ben 5. haftada doktora gitmistim gorememistim ama bu hafta gidince ultrasonda gordum.

ne güzel herkez görmüş bebeğini bir ben kaldım 6+4 düz bugün doktorda olmamız gerekiyordu ama olmadı nasib değilmiş bakalım ben ne zaman tanışacağım miniğimle

Arkadaşlar bende dün gittim doktora ve hem bebeğimi hem de kalp atışlarını gördük.... Çoook rahatşadım. Bulantılarım bugün biraz azaldı gibi ama doktor 9. haftada en yüksek seviyede olur dedi....Umarım rahat atlatırız o günleri...
Bebeğimizin ilk resmini de aldık, o şimdi 14 mm...:-)

ne güzel herkez görmüş bebeğini bir ben kaldım 6+4 düz bugün doktorda olmamız gerekiyordu ama olmadı nasib değilmiş bakalım ben ne zaman tanışacağım miniğimle

bir sen degilsin cnm bende gormedim daha temmuzun 8 inde gidicem gormeyea.s

X