2009 Şubat Anneleri

Merhaba bende 2009 şubat annesiyim.İlk kontrolume dün gittim daha 12 mm boyunda.Henüz aşerme, mide bulantısı vs. yok.Yanlızca göğüslerimde ağrı var.İKi hafta sonra tekrar kontrolüm var.:dance:

selam arkadaşlar bende şubat annesi olacağım allah nasip ederse benim 7+4 12 haziranda öğrendim hamiş olduğumu 5+1 di. 3-4 dün sonra doktora gittim keseyi gördük ama doktorum bebeğin %50 yaşar düşük tehliken var dedi progestan kullanıyorum ve hep yatıyorum haftaya cuma kontrolüm var bebeğimin yaşayıp yaşamadığı o zaman belli olacakmış :KK43::KK43:

sevinemedim bile arkadaşlar hamile olduğuma yemek yiyemiyorum 3 gündür ne yesem çıkarıyorum eşimde ne yapacağını şaşırdı nasıl geçicek bu bulantı berbat bişey.. :roflol:

selam arkadaşlar bende şubat annesi olacağım allah nasip ederse benim 7+4 12 haziranda öğrendim hamiş olduğumu 5+1 di. 3-4 dün sonra doktora gittim keseyi gördük ama doktorum bebeğin %50 yaşar düşük tehliken var dedi progestan kullanıyorum ve hep yatıyorum haftaya cuma kontrolüm var bebeğimin yaşayıp yaşamadığı o zaman belli olacakmış :KK43::KK43:

sl canım aynı dertten ız ıkımızde ben tam 2 haftadır yatıyorum hıc kalkmıyorum gerek olmadıkca benım kanamam vardı sımdı kesıldı progestan alıyorum gunde 6 tane yarın benımde kontrolum allah yar ve yardımcımız olsun bebeklerimizi bize bagıslasın:çok üzgünüm:

merhaba;
hepinize hayırlı mutlu hamilelikler dilerim.ben 8 haftalık hamileyim.beslenmenizi bana yazarsanız çok sevinirim.sanki eksik ya da yanlış yapıyorum gibi geliyor.

:1rolleyes:slm kızlar bende 7 haftalık hamileyim yarın yada çarşamba doktora gidecegim çok heycanlıyım ilk gittigimde kese hayal meyal demişti işallah şimdi bi sorun yokturda kalp atışlarını duyarım

sl canım aynı dertten ız ıkımızde ben tam 2 haftadır yatıyorum hıc kalkmıyorum gerek olmadıkca benım kanamam vardı sımdı kesıldı progestan alıyorum gunde 6 tane yarın benımde kontrolum allah yar ve yardımcımız olsun bebeklerimizi bize bagıslasın:çok üzgünüm:

slm cnm bende 6 tane kullanıyorum ve vitamin hapı kullanıyorum ama bu sıcakta yatmak çok zor klimada hasta yapıyo beni devamlı ne yesem çıkarıyorum zaten bebeği besleyemiyomuşum gibi ama bugün biraz iyiyim benim kontrolüme 5 gün kaldı yarın iyi haberlerini bekliyorum :1rolleyes:

bu arada arkadaşlar her insanın süper dediği doktorada güven olmuyor özel doktora gittim hamile olduğumu ögrendiğimde testlerim yapıldı bana şeker hastasısın dedi ve biz buna inanmadık belirtisi yok çünkü ertesi gün yine bi ton para verip test yaptırdık ve sonuçlar normal çıktı hamilelere ya 50 yada 100 mg glikoz yüklemesi yapılıyomuş benim doktorumsa normal insanlara yapılan 75 mglık glikoz vermiş emin değilseniz böyle sonuçlarda daha bilgili insanlara danışıp tekrar yaptırın testlerinizi.. bana verdiği zarar şekerli hiç birşey görmek istemiyorum ve verdiğim 10 tüp kanın sonucunda kolumdaki kocman morluklar allah bebişlerimizi bize bağişlasın..

bu arada cnm benim sadece bir hafta arayla bir kaç damla kanamam oldu ama yinede çok korkuyorum şu cuma gelse bi hayırlısıyla ve iyi sonuç alsam başka bişey istemiyorum..senağlama

funda sende mi 72 dogumlusun benim gibi ? ilk hamileligin mi ?
Benim 2. hamileligim ve çok sukur simdilik iyi gidiyor. kalp atislarini 6 haftada duyabilirsiniz kizlar ben 5. haftada doktora gitmistim gorememistim ama bu hafta gidince ultrasonda gordum.

slm cnm ben 5+5 ken gittim doktora kalp atışını göremedim cuma günü gidicem kontrole ama düşük tehlikem var çok korkuyorum doktor yaşayıp yaşamadığı belli olucak dedi herşeyim cumaya bağlı çok üzgünüm senağlama allah bebişlerimizi korusun..

Bende şubat Annesiyim..hayirlisiyla Bebeklerimizi Kucagimiza Aliriz Inşallahhh..

slm cnm ben 5+5 ken gittim doktora kalp atışını göremedim cuma günü gidicem kontrole ama düşük tehlikem var çok korkuyorum doktor yaşayıp yaşamadığı belli olucak dedi herşeyim cumaya bağlı çok üzgünüm senağlama allah bebişlerimizi korusun..

GEÇ DÖLLENME OLMUŞ OLABİLİR CANIM..BU YÜZDEN KALP ATIŞLARINI DUYAMAMIŞTIR:1hug:
İNŞALLAH CUMA GÜNÜ KONTROLUNDE CANINI SIKACAK HİÇBİR OLUMSUZLUKLA KARŞILAŞMAZSIN...:nazar::nazar:
RABBİM BEBEĞİNİ SANA BAĞIŞLASIN CANIM..MORALİNİ BOZMA...:nazar::nazar:

bu arada cnm benim sadece bir hafta arayla bir kaç damla kanamam oldu ama yinede çok korkuyorum şu cuma gelse bi hayırlısıyla ve iyi sonuç alsam başka bişey istemiyorum..senağlama

gecmis olsun cnm inslh guzel haberlerini aliriz, su tehlikeli gunleri bir atlatsak , bende birkac ay once bir dusuk yapmistim bu seferde korkuyorum gunde kirk sefer bakiyorum leke felan varmi diye insanin basina bir kere gelince hep ayni sey olcakmis gibi geliyor hayirlisiyla bebislerimizi kucagimiza aliriz inslh

:1rolleyes:slm kızlar bende 7 haftalık hamileyim yarın yada çarşamba doktora gidecegim çok heycanlıyım ilk gittigimde kese hayal meyal demişti işallah şimdi bi sorun yokturda kalp atışlarını duyarım

İNŞALLAH CANIM..İNANKİ O KALP ATIŞINI DUYMAK HAYATTA DİNLEYEBİLECEĞİN EN GÜZEL SESLERDEN BİRİ...
RABBİM SAĞLIKLA BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN...:nazar::nazar:

gecmis olsun cnm inslh guzel haberlerini aliriz, su tehlikeli gunleri bir atlatsak , bende birkac ay once bir dusuk yapmistim bu seferde korkuyorum gunde kirk sefer bakiyorum leke felan varmi diye insanin basina bir kere gelince hep ayni sey olcakmis gibi geliyor hayirlisiyla bebislerimizi kucagimiza aliriz inslh

amin canım aminn bendede aynı endişe var devamlı wc ye gidiyorum ve her defasında bakıyorum leke falan varmı diye bi şeyden ne kadar çok korkarsan başına geliyo onu anladım arkdaşım bende lekelenme olmadan 2 gün önce arayıp beni bir iki damla bişey geldi dedi ve ben öyle bi kafaya taktımki bunu 2 gün sonrada bendede oldu aynı şey psikolojik bi durum aslında ne hikmetse 2 pazar günü aynı şeyleri yaşadım umarım herşey yolunda gider.. kafana takmamaya çalış ama elden bişey gelmiyo sürekli senin kafandada aynı şeyler sanırım acaba bişey varmı? dimi?:çok üzgünüm:

GEÇ DÖLLENME OLMUŞ OLABİLİR CANIM..BU YÜZDEN KALP ATIŞLARINI DUYAMAMIŞTIR:1hug:
İNŞALLAH CUMA GÜNÜ KONTROLUNDE CANINI SIKACAK HİÇBİR OLUMSUZLUKLA KARŞILAŞMAZSIN...:nazar::nazar:
RABBİM BEBEĞİNİ SANA BAĞIŞLASIN CANIM..MORALİNİ BOZMA...:nazar::nazar:

amin canım:nazar: dualarınızı bekliyorum.. ya iyiki üye olmuşum bu siteye moral verici şeyler duymak insanı sevindiriyor kendimi yiyip bitirmeye başladım artık allah hepimizin yardımcısı olsun

slm cnm inşallah problemsiz bi şekide alırız bebişlerimizi kucağımıza benim ilk bebeğim ve çok korkuyorum :çok üzgünüm:

AMİNNNNNNNNNNNNN

CANIM BENİM KORKMA OLUMLU DÜŞÜN Kİ HERŞEY YOLUNDA GİTSİN...
BEN OĞLUMDAN ÖNCE İKİ TANE BEBEĞİMİ KAYBETTİM..
ŞUAN 8 YAŞINDA BİR OĞLUM VAR VE DE HAMİLEYİM..:nazar::nazar:
HERŞEYDEN ÖNCE RABBİMDEN HAYIRLISINI DİLİYORUM..:nazar::nazar:
SENDE MORALİNİ BOZMA CANIM HERŞEY RABBİMDEN...:1hug::1hug:

amin canım:nazar: dualarınızı bekliyorum.. ya iyiki üye olmuşum bu siteye moral verici şeyler duymak insanı sevindiriyor kendimi yiyip bitirmeye başladım artık allah hepimizin yardımcısı olsun

KESİNLİKLE CANIM BENDE ÇOK MEMNUNUM BU SİTEDE OLMAKTAN KOCA BİR AİLE GİBİYİZ...
DUACINIM CANIM....SAĞLIKLA GİT GEL ...GÜZEL HABERLERİNİ BEKLİYORUZ...
KURBAN OLURUM ONU VERENE YAAA...

:nazar::nazar:

X