2009 Şubat Anneleri

ayy cok tatli cnm ya masallah ..:1rolleyes: allah saglikla büyütmek nasip etsin kaydirigubbakcemile5 belli mi cinsiyeti ??

aşkolsun cimcime kız olcak diye ilk sana yazmıştım ya unuttun herhalde şekerim amin canım ya inşallah hepimiz bu gruptakiler başka gruptakiler herkese allah sağlıkla bebeklerini kucaklarına versin

aşkolsun cimcime kız olcak diye ilk sana yazmıştım ya unuttun herhalde şekerim amin canım ya inşallah hepimiz bu gruptakiler başka gruptakiler herkese allah sağlıkla bebeklerini kucaklarına versin

ayyy walla cnm kafa kalmadi ki bende bi yandan evin isi,bir yandan oglum stress yapiyor,bi yandan sinav heyecani ...

cok uykusuzum bu aralar cnm kusura bakma sonradan hatirladim kiz olcagini :1hug:

arkadaşım bende daha geçen hafta medical parkta ikili testimi yaptırmak için kan verdim hatta rubella kan testim eksikti onuda yaptırcam ama benden 70 ytl aldılar ikisi için...b.evlerdeki hastaneye gittim ....birde şey duydum muayene ücretinden kestiklerini test ücretlerine ekleniyormuş yani alacaklarını yine bizden bi şekilde alıyorlar....

ben göztepeye gidiyorum demekki hepsinde fiyat farklı nasıl şey anlamadım benim doktorum orda olmasa zaten gitmem orayada işte doktorun özel muaynesi yok sürekli orda çalışıyo ve ben ona çok güveniyorum biz ikili test dedik direk 160ytl dediler ultrason ve kan içinde daha önceki kan tahlilleri için 12 ytl ödedim ayrıca muayneyede 12 ytl ödüyorum bu sefer gittiğimde ne olucak bakalım

ayyyyyyyyyy kızlar bakın kzıımın resmini koayabildim ayyyyy süper çok mutlu oldum

canım bu bir mucize bence.yaradanın bize verdiği bir mucize.inş dogdugundada görmek nasip olur.çok güzel bir bebek.ben 15 haftalık olmama ragmen böylesi net görüntüler yok elimde.allah saglık versin

kızlar yaaaaaaaaa benden baska catlayan yokmuu?bacaklarım ve göğüslerimm çatlıyo :KK43::KK43::KK43:((((((

canım endişelenme, bende de az az olmaya başladı, yağlanıp duruyorum sıcakta vıcık vıcık-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu- ne yapalım biz de çatlaya çatlaya anne olacağız:sm_cool::sm_cool: keşke olmasa ammaaa kaçınılmaz son, ben de göğüslerde başlamadı da karın çevresinde milimlik çatlaklar gö-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-rdüm

kızlar geçen hafta kayınvalidemdeydim, kayınvalidem kayınpederim ve görümcemin birisi kıza benziyor dediler, ama benim karnım sanki sivri gibi üstelik kalçamdan da kilo almadım, ben de bu belirtilere dayanarak erkek diyorum ama, kimseye söylemiyorum, çünkü hemen yanlış anlarlar, erkek istediğimi düşünürler, oysa benim için farketmez , ikisi de canım olacak benim...haftaya cuma öğreneceğiz inşallah..

Kızlar merhaba,

ikili veya üçlü teste kan verirken aç veya tok olmak fark ediyormu. Birde benim TSH yüksek çıktı, kanda T3 ve T4 oranlarına baktılar. T3 biraz az çıktı T+ normal. Hipotroid varmış. Şimdi ilaç kullanıyorum. Aranızda benzer birşeyler yaşayan oldu mu?

canım bu bir mucize bence.yaradanın bize verdiği bir mucize.inş dogdugundada görmek nasip olur.çok güzel bir bebek.ben 15 haftalık olmama ragmen böylesi net görüntüler yok elimde.allah saglık versin

canım çok sağol gerçekten çirkin bebek olmaz ki zaten ben çok şanslıyım gittiğim hastanenin donanımı çok iyi daha 8 hafatlıkken aldığımız ultrason resimleri bile çok anlaşılır. Süper yani neresi eli neresi ayağı anlaşılıyor çok şükür.

Kızlar merhaba,

ikili veya üçlü teste kan verirken aç veya tok olmak fark ediyormu. Birde benim TSH yüksek çıktı, kanda T3 ve T4 oranlarına baktılar. T3 biraz az çıktı T+ normal. Hipotroid varmış. Şimdi ilaç kullanıyorum. Aranızda benzer birşeyler yaşayan oldu mu?

Merhabalar hayır ikili testte gerekli değil bana hiç sormadılar bile açmısın diye. Kan aldılar sadece zaten .

günaydın kızlarrr nasılsınız bakem.ayrıca nerelerdesiniz kaydirigubbakcemile neden hala gelmediniz kaydirigubbakcemile :eek:

bu arada 3 test yaptıran varmı arkadaşlar. ben bu ayın 29, gidicem doktora o zaman 17 haftalık oluyo inş cinsiyetini ögrenirim o zaman

hım nihat bey üst katta o zaman biz hemen giriş katta oluyoruz muayene odasının arka kapısından çıkınca da ultrason odaları var ay çok güzel olmuş dimi yeni hastane biz lab. a da indik ikili test için kan vermeye insan güven duyuyo ne kadar temiz ve şık dimi hastane . sen doğumu da orda mı düşünüyorsun .

canım sanırım sen yeni açılan hastaneye gidiyorsun ben çekirgedeki yere gidiyorum oradaki ultrason cihazlarıda güzel net gösteriyo benim dr oraya geçmedi daha bilmiyorumda ngeçermi geçmezmi bi türlü konuşamadık oradaki doğumlarda baya palı geldi bi arkadaş sormuş normal doğum bi sorun çıkmazsa 2.500 ytl sezeryan bi sorun çıkmazsa 3.500 ytl miş daha karar veremedim doğrusufisfisfis

kızlaaar napıyorsunuz. ben tekrar gittim görmek için bebişi.. çok büyümüş 8 cm olmuştu. ayy burnu bilem belliydi minicik. gözleri gözbebekleri herşeyi belli oluyodu canım benim.

ama bacaklarının biri düz uzatmış diğerini de çapraz yapmıştı hiç bişey göremedik kerata pozisyon da değişmedi. ama yüzünü dönüp baktı resmen ultrason aletini hissediyolar galiba.

tickerda da kutucuk atladık. hihoyyyt

artık sabahları hayttt hoyt diye yataktan kalkamıyorum kas ağrısı bir giriyor öyle kalkınca. edepli kalkmayı öğrenicem inşallah.kaydirigubbakcemile3

ne güzel ben de inşallah haftaya gideceğim ,benim doktorum bebeğin boyunu hiç söylemiyor, intenette okuduğuma göre de , 3. aydan sonra boy ölçümünün bir önemi yokmuş, ağırlığa bakıyorlarmış, haftaya belki o zaman cinsiyetini de söyler, 16. haftaya giriyoruz haftaya, ayyy 3lü test yapılacak, inşallah iyi sonuç alırız...mirmirmirmir

kücükkedicik masallah güzel büyümüs bebisin benimkide ayin 14 ünde bakildiginda 7cm di :)))
ne cabuk büyüyorlar dimi yaa

haa kizlar ne dicem dün gece saat 2 gibi uzanmis dinleniyordum birden bisey hisstetim sanki bebis bi taraftan diger tarafa gecti gibi ... acaba o bebismiydi ??? resmen icimde bisey kaydi :)))
cok mutlu oldumnm simdi hazirlanip oglumla bebise alisverise gidiyorum hepiniz cook öpt

kücükkedicik masallah güzel büyümüs bebisin benimkide ayin 14 ünde bakildiginda 7cm di :)))
ne cabuk büyüyorlar dimi yaa

haa kizlar ne dicem dün gece saat 2 gibi uzanmis dinleniyordum birden bisey hisstetim sanki bebis bi taraftan diger tarafa gecti gibi ... acaba o bebismiydi ??? resmen icimde bisey kaydi :)))
cok mutlu oldumnm simdi hazirlanip oglumla bebise alisverise gidiyorum hepiniz cook öpt

gız o bebiş tabi.bende hissettim dün valla dedigin gibi döndü sanki karnımda.gercekten cok güzel oluyoooo kaydirigubbakcemile

ne güzel ben de inşallah haftaya gideceğim ,benim doktorum bebeğin boyunu hiç söylemiyor, intenette okuduğuma göre de , 3. aydan sonra boy ölçümünün bir önemi yokmuş, ağırlığa bakıyorlarmış, haftaya belki o zaman cinsiyetini de söyler, 16. haftaya giriyoruz haftaya, ayyy 3lü test yapılacak, inşallah iyi sonuç alırız...mirmirmirmir

kız nerdesin sen gelip gidiyom bakıyom sen olmuyon :eek:klava: allah allah Çok üzgünüm çoook bende haftaya gidicem inşallah ögreniriz cinsiyetlerini :içelim:

X