2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Nazlıcan..İnşallah bi sorun yoktur...Bugünleri gülümseyerek anarsınız inşallah..Semiz semiz bebeklerimiz olsun

geçmiş olsun aslıcım inşallah bir an önce iyileşirsiniz

kızlar bu arada ben oğlumun burnunu temizlemek için ağızdan çekilen hortumlu bir burun aspiratörü kullanıyorum çok rahat bebekler için adıda otri bebe eczanelerde var

hanımlar merrhaba ancak fırsat bulup girebildim aslımı bekelreken geçmiş olsun canım işallah bir an önce iyileşir nazılcan canım sakın moralini bozma ege çok cabuk toparlandı dahada iyti olucak işallah rabbim bütün kuzularımıza şifa versin yüzünde sivilceleer çıkan arkadaş sıcaktan oluyor isilikler sivilceler hergün ılık su ile sil ben öyle yapıyorum birde sebamedin yüz kremi var bunun için çok güzel onu kullanıyorum cildi yumuşacık pürüssüz yapıyor benim oğlumdada çıkmışlardı geçtiler şimdi
kıslar bende taşıma koltuğunu çıkarttım dün içine bel koruyucu almıştık onuda koydum çünkü bel yeri çok çukur geldi gözüme hoş çağan pek tutmadı bu koltuğu bakalım işallah alışır babasıda dün gitmiş arabasını almış dışarıya çıkarsak falan diye pier gardenden kıslar tavsiye ederim enigma modeli herseyi mevcut valla
birde sunu sorayım duışarıya çıkanlar ben sadece emziriyorum o yüzden her yerdede emzirme odaları yok siz dışardayken bu emzirme işini nasıl ayarlıyorsunuz çağanın emme düzenide yok gündüzleri bazen 1 saatte bazen 2 saatte bir emiyıor

kıslar evler kaloriferli olduğundan nem oranı çok düşük oluyoır o yzüden evinde nemlendirici olanlar hergün çalıştırsın burun tıkanması problemi ortadan kalkıyor ben birde chickonun burun aspiratörünü kulanıyorum gayet kullanışlı

Tesekkur ederim kizlar. Bizimki cok huzursuzdu gece uyuyamiyordu dogru durust ,bide boyle ikinmasi vardi. Ama herseyi gecin eger kaka yesilse mutlaka tahlile goturun yalniz kakayi yarim saat icinde hastaneye ulastirmaniz lazim. Aklinizda bulunsun.

Bide dedigim gibi banyosu hazir suyla yaptirin ama onuda kaynatin bence. Benim gozum bayagi korktu. Bebeklerde allah korusun olumcul oluyormus bu mikrop. Emzik kullaniyorsaniz cesmede yikamayin.Sebeke sularinin hicbir sekilde bebge yaklasmamasi gerekiyor. Benimki boyle bir hastalk yasiyor baska kuzucuklar yasamasin ins.

ay bende dun kakasında yesıl parsa parca kakalar gordum bellı etmedım ama cok korktum gece de cok huzursuz uyudu bende gozumu yummadım bu yuzden ve anladıgım kadarıyla sudan oldu cunku sag olsun esım su bardagına suyu doldurmus ıcıne emzıgı batırıp vermısdi tabı ben son anda yetısebıldım ama cok gectı :KK43:( bugunde banyo yaptırırken elının suyunu nasıl emdı :KK43:( offf inşallah bişi olmaz
ekınsu kırkınız hayırlı olsun yavrun uzun omurlu olsun insallah analı babalı buyusun hep guzel haberlerını alın inşallah
aslımı beklerken cokkk gecmıs olsun arkadasım
nazlıcan sıkma canını arkadasım ınsallah bundan sonra oyle bı toparlıcakkı bak sen bıle sasırıcan
inaysa ısılık için yuz kremı mı dıcez alırken yoksa sebamedın yuz kremımı bahsettıgın
inannacım hemen mı ters cevırıyorsun cocugu bırde nasıl sumkurur gıbı oluyor ya ben damlayı damlattım oyle bıraktım :KK43:(( meger cevırmelıymısım off ne acemıyım yaaa :KK43:(

bu arada dogum hıkayemı paylastım :))

Son düzenleme:
ya bu kız bebeklerının kukusunu nasıl temizliosunuz die inaysa mı sormuştu,
ben özel bişey yapmıorum yukardan aşağıya doğru temizliorum,deişik bişey mi olcakki,sizler nasıl yapıosunuz kız anneleri

aslımı beklerken,aşık 81 hepinize çok geçmiş olsun allah şifalar versin en kısa zamanda,

nazlıcan görüşemioz canım,eee ege beyle ilgilenion bütüon tabiki,senın 2 katı fazla zamanı alıo dimi hastane falan derken,inşallah herşey yolunda gider tombik tombik olur oğluşun,o zaman bu koşturmacalar unutulacak

ekinsu, 40 nız hayırlı olsun biz tam 40, gün çıktık dışarı,gezmeğe gittik bir akrabaya

Merhaba iyi akşamlar herkese,
Özlemcim, isilik olayını bende yaşadım, bazen sütümle sildim yüzünü, birde gülsuyu ile siliyorum sabah akşam.Her ikiside iyi geldi.
aşık eğer hazır mama veriyorsan güzelim, anne sütünü alsa bile kesinlikle su ver. Sadece anne sütü alan bebeklere vermeyin diyor dr. lar. Ama ben sadece anne sütü bile versem günde 3-4 damla su veriyorum.
Kızlar ben bez olarak primeyı kullanıyordum, bir sorun çıkmadı, 3 numaraya geçince.Ama geçenlerde bir de huggiesi deneyelim dedik, çok kaba, hiç hoşuma gitmedi.Bende bir dahaki sefere molfixi deneyeyim bakalım.
Nazlıcan, inşallah mink egenin böbreklerinde bir şey yoktur canım.Testisleride küçük olduğundan inmemiştir, belki kilosunu tamamlayınca iner. Geçmiş olsun güzelim.
Ekinsu, 40 ınız hayırlı olsun canım.Biz kırkımızı filan beklemedik,:))) Ama yirmisinde büyük anneannesine gitmiştik, oprada anneannemde yüzüne unla sakal yaptı, ak sakallı dede olsun diye.Yumurta verdi, şeker verdi,bir de soğan verdi.hihoyyyt
Aslımı beklerken, geçmiş olsun canım, bizde çeşme suyu ile yıkıyoruz, bundan sonra dikkat edelim bari.Ay bak korktum şimdi.

Aslımı beklerken geçmiş olsun canım ..inşallah tez zamnda iyileşir kuzuşun..Nazılcan sana gıbta ediyorum sen çok güçlü bir annesin sakın bozma moralini herşey çok daha iyii olacak inşallah rabbim bütün kuzularımıza şifa versin!!!!!!!!

özlemcim sebamedin yüz kremi deersin alırken chickonun aventin falanda var hatta daha ucuzlar ama ben herseyini sebamed kullanıyorum ve çok iyi geldiler oğluma

ay bende dun kakasında yesıl parsa parca kakalar gordum bellı etmedım ama cok korktum gece de cok huzursuz uyudu bende gozumu yummadım bu yuzden ve anladıgım kadarıyla sudan oldu cunku sag olsun esım su bardagına suyu doldurmus ıcıne emzıgı batırıp vermısdi tabı ben son anda yetısebıldım ama cok gectı :KK43:( bugunde banyo yaptırırken elının suyunu nasıl emdı :KK43:( offf inşallah bişi olmaz
ekınsu kırkınız hayırlı olsun yavrun uzun omurlu olsun insallah analı babalı buyusun hep guzel haberlerını alın inşallah
aslımı beklerken cokkk gecmıs olsun arkadasım
nazlıcan sıkma canını arkadasım ınsallah bundan sonra oyle bı toparlıcakkı bak sen bıle sasırıcan
inaysa ısılık için yuz kremı mı dıcez alırken yoksa sebamedın yuz kremımı bahsettıgın
inannacım hemen mı ters cevırıyorsun cocugu bırde nasıl sumkurur gıbı oluyor ya ben damlayı damlattım oyle bıraktım :KK43:(( meger cevırmelıymısım off ne acemıyım yaaa :KK43:(

bu arada dogum hıkayemı paylastım :))
canım ters çevirince zaten nefes alıp vermesi hızlanıo ,burnu da ıslak olunca hemen peçeteyi tut sende aç kapat aç kapat sümkürürmüş gibi,yan,i ben bunu yapıorum ,memnunum:))

umarım yoktur bişi canım kakasını takip et bakalım,ama yeşil kaka sadece mikroptan olmuo ,süt kaynaklı da olabilio die biliorum,devam ederse sen de bi test yaptır bakalım..

günaydın hanımlar:))
ooo herkesin kuzucuklar uyuo heralde,maşallah:))
kuku olayını ben sormuştum,kızlarda dudakların yapışması olayı die bişi varmış arada bi ayırmak gerekiomuş dudaklarını,bi de iice temi<leyeceğim die uğraşmayın diolar ??

slm kızlar moralim bozuk:KK43:( ben kırkımız bugun cıkıyor diye plan yapmıstım ama ekinsu dündü yazmıs ööööffff ...bilseydim dün yapardım planlarımı...dogdugu günü 1 diye mi sayıyosunuz...üzüldüm şimdi...
nazlıcan asık aslımı beklerken cok gecmiş olsun kızlar umarım minikleriniz tez zamanda iyileşir...
inannaaaaaaaaaaa günaydın...

slm kızlar moralim bozuk:KK43:( ben kırkımız bugun cıkıyor diye plan yapmıstım ama ekinsu dündü yazmıs ööööffff ...bilseydim dün yapardım planlarımı...dogdugu günü 1 diye mi sayıyosunuz...üzüldüm şimdi...
nazlıcan asık aslımı beklerken cok gecmiş olsun kızlar umarım minikleriniz tez zamanda iyileşir...
inannaaaaaaaaaaa günaydın...

bozma canım moralini yap sende bugün planlarını:))sonuçta bugün sanıodun:))ben ertesi günü 1 die saydım canım senin gibi yani:))))
tünaydın canım:))a.s.

X