2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

esra bence şanslısın ne güzel öğlen evde olcaksın ya akşama kadar çalışanlar napsın. ay çok zor valla ev,iş,çocuk......

sheeda cım bende o yazıyı okumuştum daha önce ama ordakilerin hepsini uyguladım yine olmadı tabi her bebek aynı olmaz işallah başka arkadaşların işine yarar buarada eycik sen sormuşssun galiba dr gittinizmi diye canım gidemedik daha doğrsu haftalık değilde 15 günlük tarttır dediler o yüzden bir hafta daha bekledik bu hafta gidicez işallah bakalım ne diyecek

dünürüm saolasın güzel gelinim uyuyormu öperim ben onun ayacıklarından :) yaw çok zayıflamayı geçtim hamile kalmadan önceki kiloma dönsemk yyeter eski kotlara girsem tamamdır yasık yeniden para saçmayalım tomy ye

ezra ay canım başlıyosun demek işe hadi hayırlısı zaten az kaldı okulların kapanmasına e bide yarım gün gidicen tüm günü ayrı olanları düşün yinede şanslısın bence

tribün kaynıyor kimse konuşmuyor ala ala neyse ben kaçtım kıslar yarın kocişin doğum günü plan program yapıcem hepinize ii geceer öpüyorum güzel kuzuları

uyuo uyuo:teytey:
ben de 62 ile başlamıştım diodum ki 58 e düşerim off fıstık olurum ,kaldım 67 delülülülülülü-tatlicadiarzu-
valla şimdi bayılma bence o kadar para,başlık isterim bendelikafadulden

bebeğin gelişmediğini annem söylüyor evet ama annem hemşire.yani bu konuda bilgisi olan biri.bebeğin doktoruna kalırsa bebek iyi ama çocuk sürekli hırlama gibi bi ses çıkarıyor,abartısız söylüyorum,aynen astım hastaları gibi nefes alıyor.ayrıca yediğini kusma problemi var.doktoruna göre bu normalmiş,bebeklerin yediklerinin fazlasını çıkardıklarınıda gayet iyi biliyorum ama bu kusma öyle bişeyde değil.ayrıca alalemin lafını dinleyipte hakikaten bu çocuk gelişmiyor diyecek kadarda bilgisiz değilim.çünkü benmde 14 aylık bi oğlum var ve hala anne sütü alıyor.ilk 6 ay hep 1 kilo aldı ama yeğenim 600 gr. civarında kilo alımı.etrafımızdaki mama yiyen çocukların gelişimi gayet iyi,maşaallahları var.yani mamaların daha çok kilo aldırdığını,siz tecrübe sahibi annelere mama hususunda sormak istedim sadece.çünkü ben hiç mama kullanmadım oğluma.
bbek 3.180 doğdu şu anda 4880
boyu 50 cm doğdu şu anda 59 cm.

ekinsucum çok geçmiş olsun cnm inş krem ii gelir kıyamam ben onaaa

o hırlama boğazında kalan şeylerden oluyo canım

ya hiç mi geçmez boğazında kalan şey.neyse cevaplarınız için teşekkür ederim

ayrca neyi şaka gibi buldunuz anlamadım inanna hanım mesajı silmenizimi bana cevap yazma zahmetinde bulunuşnuzu mu?

iyi akşamlar herkese..

okudukça insan evet ya, aynı bizimki de öyle diyor..nasıl da belli dönemlerde aynı sorunları oluyor hayret..elini emme isteği, kimi zaman memeyi reddetmesi, sebepsiz (bize göre tabi..) viyaklamalar..

çok yorgunum çook. uyanık olduğunda hep ilgi istiyor. tamam, herşeyi bıraktım sadece onunla ilgileniyorum ama songünlerdeki bu kucak isteği mafetti beni..bakalım ne kadar devam edecek..

esracım çok geçmiş olsun cnm yaa i ki bişi olmamış allah korumuş berrağımızı çok dikkat etmek gerek valla...işe başlıyomuşsun çok zor olacak berraktan ayrılmak ama alışırsın zamanla...kim bakacak berrağa

ya hiç mi geçmez boğazında kalan şey.neyse cevaplarınız için teşekkür ederim

ayrca neyi şaka gibi buldunuz anlamadım inanna hanım mesajı silmenizimi bana cevap yazma zahmetinde bulunuşnuzu mu?

sizin uslubunuzu..
ben ne annenizin hemşire olduğunu ne sizin anne olduğunuzu ne de elalemi dinleyip dinlemediğinizi bilebilirim.faydalı olmak için bikaç bilgi sordum o kadar!!
genelde insanlar şişman bebek isterler,özellikle yakın akrabalar di mi,ama anneniz hemşire olduğuna göre sağlıklı olanın kilo olmadığını bilir,tabi siz de ,siz bi çoğumuzdan daha tecrübelisiniz.
doktorlar 500 gr altı için yetersiz diolar tabi anne sütünde ,belki sizin doktorunuz bunu atlamıştır.ya da artık doktorlar kilolu bebek istemiolar.bu sebeple bebek sağlıklı olduğu için yeterli demiştir.
bebeklerde de reflü olabiliomuş,fışkırır gibi kusuosa doktora götürmek (belki başka bi doktora)daha ii olur.
hırıltı için benim doktorum su önerdi,bizim problemimiz susuz kalmadıkça yinelemio..bi de mamadan sonra ihmal etmeyin..

cevap verme zahmetinde bulunduğunuz için yine teşekkür ederim,gece gece yanlış anlaşılma oldu sanırım.reflüyü falan bende düşündüm tabii ki,sadece sormak istedim aranızda var mı böle sorunlar yaşayan diye.sadece bu...
sadece ilk cevabınızdan böyle sonuçlar çıkardım neyse
hepinize iyi gecelr....

bunu zahmet olarak görseydim zaten yazmazdım.hepimiz paylaşıp rahatlıoruz hayatı..
siz benim sizin bilgisiz olduğunuzu ima etmişim gibi düşünmeseydiniz sanırım bu kadar uzamazdı.
geçmiş olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…