2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar
bayramınız şimdiden kutlu olsun sevdiklerinizle birlikte mutluluklar

kızlar bi set sipariş verdim demiştim ya. sonunda dün geldi. 15 günde geldi sinir oldum
neyse bugün açtık. içeriği pek beğenmedim. güya oyuncaklarını oyun hamurlarını falan gönderiyorlardı. gönderdikleri 2 renk küçük kutu oyun hamuru. 3 adet keçeli kalem ahşaptan 3 adet meyve dışını yapışkan kağıtla kapladıkları iki adet küp bi tane yapışkan ay böyle işte komik yani. beklediğimin çok altında çıktı. öğretileride basit. aklınızda olsun denemeyin. adım adım gelişim setiydi benimki. firma olarak birbirlerinden bi haberler. biri yarın gönderiyoruz diyo 1 hafta sonra arıyorum gelmedi diye ee bizim malzememiz eksik ondan diyo. tabi şikayetlerimi yaptım buna rağmen 10 gün daha geçti. ben beğenmedim gerçi ama çağan iki saattir onlarla oynuyo. iki günde biter işi...

merhabaa...
ay naz'a bak sen..ne tatlı..çıplak..çok sevio di mi:))
serpilcim ne diyeyim canım geçmiş olsun..bize de ders olsun:KK43:
ben de herkesin bayramını kutluorum,ankaradayız şimdik:))

günaydın kızlar

Duygucum bu kez karşılamadık Ankarada biz gelmedik bu bayram evimizdeyiz ve de çok güzel geçti dinlendim sanki aslında hep evdeyiz ama bayram olduğundanmıdır nedir farklı geldi sabah bayram kahvaltısı hazırladım :) oğlumunda büyüdüğünde annem bayramlarda şöyle kahvaltı hazırlardı diyebileceği bir kahvaltı konseptimiz olsun istedim artık bizde farklı bir aileyiz çünkü vede bu duygu çok güzelmiş bunu dün bir kez daha anladım sonra üçümüz bayramlaştık giyindik gideceğimiz hiç kimsemiz olmadığı için sahilde çocuk parkı olan bir kafeye gittik ,Onat çok eğlendi bizde eşimle çay kahve içtik iyi geldi, bugün de oğlumu lunaparka götürücez yanından geçerken hep gitmek istiyordu

Serpilcim ben adım-adım setini onat 9 aylıkken kullanmaya başladım ve çok memnun kalmıştım her ayın sonunda hiç aksamadan gelirdi, oyuncakları ufak tefek ama kitabın içindeki aktivitelere uygun oyuncaklar gönderiyorlar ama kalemleri kalitesiz ben hep onat görmeden saklıyordum yani içindeki şeyleri her gün birer ikişer yapardık biz, onat çok seviyordu kitaplarını özellikle bebekken ama şimdi artık pek ilgilenmiyor ben de 36. aya kadar üyeydim 1 ay sonra bitecek üyeliğim Sabiha paktunanın hazırladığı bir set varmış 3 yaş sonrası onu inceleyip beğenirsem onu almak istiyorum

Son düzenleme:
emelcim haklısın aslında içerikle uyumlu ama bana çok tapon geldi gönderdikleri oyuncaklar falan. o 3 kalem başıma bela oldu. çağan onlarla habire boyama yapıyo allahtan sağı solu boyamıyo ama boyarsa diye de geriliyorum.
çok güzel düşünmüşsünüz bayram işini. ben bu konuda çok sinirliyim. eşime saçma geliyo herhalde bunlar hiç o taraklarda bezi yok. o yatsın uyusun tatil işte. her zaman şık giyinen adam bayramda inat gibi kötü giyinir. sabah erkenden kalkmış işe gitmiş hala yok. hıh geldi.
memleketimdeyim ama memleketime garip kaldım bu sene. özel sebeplerden dolayı annemlere gidemedik. yarın gideceğiz kısmetse.
dün akşam sıkılıp sıkılıp sonunda dışarı çıkardım bizimkini. biraz dolaştık çağan çok mızır mızırdı. baktım ateşi çıkıyo. eşimde mızırdıyo diye çağana kızıyo. bende ona kızdım yeter ama hasta çocuk dedim. hastalıklara tepkisi çok tuhaf. mahsus hastalanıyoruz gibi geliyo ona bide hemen oda hastalanıyo. zaten bi eksik kal dedim. bulaştırıyosunuz diyo dedim benim ağrılarımda mı bulaşıcı. güldük tabii
işte bugün de havzaya kaplıcaya gitme planı yapmıştık çağan ateşlenince kaldı.

birde dün D&Rdan educanın puzzle ını aldım. 1 den 10 a saymayı öğreniyorum diye 55 parça. çok hoş. tavsiye ederim. gerçi çağan alır almaz yaptı işini bitirdi. yani uzun süre oyalamadı öyle 55 parça deyince. işte 1 rakmına 1 parça 2 rakamına 2 parça yı birleştirerek yapılıyo. en çok olan 10 rakamı o nada 10 parça malum ..

Iyi bayramlar herkese
Bizde bugun annemlere geldik. Bayramda kalabalik olunca bayram oluyo.
Gelisim setlerine bakmadan almak istemedim bende.

günaydın kızlar

bayram bitti bile bu sene çabuk bitirdik bayramları kışa tatil kalmadı :) dün oğlumla aylinlere gittik Onat ve Ege bir oynadılar bir oynadılar nasıl güzel anlaştılar maşallah saatte bir kavga ettiler tabi ama ondan sonra yine oyuna devam fotolarını yüklerim bir ara ama çok komikler ya ikiside aynı boy ve tipte sanki ikiz gibi evin içinde iki tane minik adam çok tatlılardı keyifli geçti günümüz

Merhabalar, bayram bitti bizde de, bugün ofise geldim.Herkesin geçmiş bayramı kutlu olsun.

Çok tatlı olmuşlardır emelcim.Resimlerini bekliyoruz.Ayline bizim adımıza da selam söyleseydin.Ne zamandır görüşemiyoruz onunla.

merhabaaa...
ay aylin bizi beğenmio artık:))))
2 adam çok tatlıdır ya ..o kavgalar olur ya 1 saatte bi iidir:))
ben almadım set ya..amnnn yeter ya herşey pahalı!!:))yeni isteği kaka yapan bebek!!bıktım valla..

Günaydınlarrr,
Yok duygucum, aylinin bizi beğenmediğini sanmıyorum.İşyerinde kısıtlamışlardı internetteki bazı siteleri.O nedenle giremiyor kk ya.Arada facede görüyorum onu:))))

merhaba kızlar, geçmiş bayramınız kutlu olsun. Biz Ankaradaydık, yorucu geçti. Duygu keşke buluşsaydık....

$Fotoğraf0034.jpg

$Fotoğraf0030.jpg

$Fotoğraf0032.jpg

Son düzenleme:
slm kızlar... uzun bir aradan sonra umarım iyisinizdir..metin eylül de ameliyat oldu bademcik genizei alındı kulaklarına tüp takıldı hayatımız biraz olsun güzelleşti uykuları daha kaliteli oldu iştahı az da olsa acıldı ama yine sürekli hasta oluyo artık alerj,k olduguna karar verdim...kaan da büyüyo 16 aylık oldu cok yaramaz dolap içleri karıstırır ayakkabı altı yalar metin i döver eline gecenleri kaloriferin arsına atar yag sisesini devirir filan...
okurken imrendim cocuklara hamur veriyorsunuz stler alıyorsunuz anasınıfı ögretmeni olarak bunların hiçbirini yaptıramıyorum metin e ne zaman hamur versem kaan agzına koyuyo kalemleri alıp kaçıyo biryerine girse yandım oyun kursa bozuyo bir aklı erse birlikte oynasalar iyi olcak ta olan metin in bosa gecen zamanlarına oluyo üzülüyorum ara ara okula götürüyorum cocuklarla güzel oynuyo ama onlara kitap calısması yaptırdıgımda sinirleniyo cocuk oyun görmediği için doyamıyo haliyle evde kacamak vakitler bulursak herseyin en iyisini yaptırıyorum ona günlerimiz böyle geciyo kaan 2,5 yasına gelse hersey güzel olucak biraz daha sabrediyoruz bu ararda metin de kıskanclık hiç yoktu ama gecen gün bana bugun kaan deyin addımı degiştirdim ben kaan oldum dedi görseniz cok içim yandı aynı kaan ın hareketleri...böyle böyle büyücekler işte cok kasvetli yazdım yaaaa güzel seylerde oluyo cocuklara arabalı oda aldık çilekten evimize ocakta tasıncaz dekorasyonuyla ilgileniyorum cok keyifli kendimi yeni evlenckmişim gibi hissediyorum içim kıpır kıpır bugun tul perde işini halleettim yarın lamba avize ıvır zıvır cok keyifli stres atıyorum böylece yine sabahcıyım bu süper....
sizleri de özlüyorum
meral tanem cok seker ege de tatlı cıkmıs masallah ikisine de...
ezgi ege onat naz cok tatlı cıkmış ne güzel kocaman oldular büyüdüler
iyi bakın kendinize cok öptüm herkesi:)

merhabaaaa...
ayyy bayıldım ben deee...hele en üstteki..ben de sizi yiyeceğim aranıza da nili koyupp...ya bi toplaşsak:))
caım ya keşke haberim yoktu..işallah başka bi zaman:))
şaka yapıorum meralcim..ama arada evden de girip bi selam vermesini beklemio da diilim:))duy beni aylinnnnnnnnnnnn:))))))))))
ben de bugün pastacılık kursuna başladım,kek ve poğaça yaptık..poğaçayı çok beğendim tarif vereceğim size de..uzun süre dayanıomuş bi de..yarın ama...
mcukksss:))))

canım ya zor tabi sebin işin ben 1 taneyle çıldırıorum..kaan da tam azma zamanında..sen aslında metini okula versen ??insan bazen herşeye vicdan yapıo ama aslında kendimizi boşa
kasıoruz nil bana seni sevmiiyceeemmm dio..çok rahat!!
eviniz şimdiden hayırlı uğurlu olsun,kuzular da güzel güzel uyusunlar işallah odalarında ..metinin kulağında ne vardı fifoş??haberim yoktu ondan..

onat ve ege süperler, Allah nazarlardan korusun...
Metin kurtarmış, odalarıda hayırlı olsun, mutlu ve huzurlu büyüsünler içinde. Yeni evinizde herşey daha da güzel olur İnşaallah.
Duygu bekliyoruz tarifi!!!!

X