2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

maşallah ... dr fena bizim için mustafa amcamız var kbb onda biraz daha sakin ama çocuk dr muayannesinden içeri sokamıyoruz maglesef...

daha ne olsun yavrucum boy kilo süper maşallah... dert etme yemiyor diye

valla duruya maşallah. manken gibi. prenesim hoşuna gidiyo demek. çağana majesteleri beyefendi prensim falan diyorum bana öyle deme çağan kavruk demen yeterli diyo:)
bizimkide yer cücesi.
derya ezgiye bi daha maşallah. çok güzel bi kız.

hah ne yazcaktım diyorum. duyguuuu erkek bebek istiyo haa. çok güldüm bu işe..
benim bu yıl doğum günü planım yok. kreşte olur bişeyler okadar
dün akşam çağana hem grip aşısı hemde sarılık aşısı yaptık. ben tuttum babası yaptı nasıl kıydık yaa. biraz ağladı ama aşı yapılırken değil. yapmadan önce çok korkorum annecim çok korkorum babacım dedi dedi ağladı.

Kadinlar Kulübü Sayfa 8720 (Kadınlar Kulübü | Facebook)
Kadınlar Kulübü Grup 2100 (Giriş Yap | Facebook)

Ocak Anneleri 19 (Giriş Yap | Facebook)
Şubat Anneleri 22 (Giriş Yap | Facebook)
Mart Anneleri 57 (Giriş Yap | Facebook)
Nisan Anneleri 25 (Giriş Yap | Facebook)
Mayıs Anneleri 43 (Giriş Yap | Facebook)
Haziran Anneleri 112 (Giriş Yap | Facebook)
Temmuz Anneleri 26 (Giriş Yap | Facebook)
Ağustos Anneleri 21 (Giriş Yap | Facebook)
Eylül Anneleri 77 (Giriş Yap | Facebook)
Ekim Anneleri 31 (Giriş Yap | Facebook)
Kasım Anneleri 26 (Giriş Yap | Facebook)
Aralık Anneleri 34 (Giriş Yap | Facebook)

günaydın hanımlarr

ezgiiii çok tatlısın nazar değmesin sana:nazar:

eceye de maşşallahh...sonuçlar da iii çıkmış ne güzel.bende yaptırmak istiorum aslında kan tahlili:18:ama hep erteliyrm

günaydın...
hatice ece zayıf gözüküyo ama boyu da kilosuda iyi maşallah:nazar:
ezgi beni yine şaşırtmadı çok şık çooook güzel:)):nazar:

hah ne yazcaktım diyorum. duyguuuu erkek bebek istiyo haa. çok güldüm bu işe..
benim bu yıl doğum günü planım yok. kreşte olur bişeyler okadar
dün akşam çağana hem grip aşısı hemde sarılık aşısı yaptık. ben tuttum babası yaptı nasıl kıydık yaa. biraz ağladı ama aşı yapılırken değil. yapmadan önce çok korkorum annecim çok korkorum babacım dedi dedi ağladı.

ah canım ama olsun yinede sizin yapmanız daha iyidir...

ben yaptırmadım grip aşısı niyetlenmiştim sonra sordum her kafadan bir ses çıktı askıya aldım valla

Merhabalar, nasılsınız kızlar.

Deryacım ezgi 2 resimde de çok tatlı olmuş.Tam prenses, maşallah.

Hatice size de geçmiş olsun.Ama Ecenin kilosu ve boyu çok iyi maşallah.Demek ki yedikleri yetiyor çocuğa.Hasta olmasınlar da.

Serpilcim size de geçmiş olsun, ben grip aşısına hiç ısınamadım açıkçası.Ne kendime ne de çocuklarıma yaptırttım.Eğer müziğe yatkınsa bence de öğretmeninin söylediğini göz ardı etmeyin.Belki çocuk şimdiden bu yeteneğini geliştirmeye başlar.

Nile çok güldüm, demek erkek bebek istiyormuş zilli:)))Erkek kardeş olsa olmaz mı deseydin duygu:)))

Egehanda yine bir şey yememeye başladı.Her yemek kavga halınde.Sabah kahvaltılarını çıkmadan önce ben yaptırıyorum.Bana fazla naz yapamıyor.Ama öğlen anaeannesi yedireceği zaman kendini yerden yere atıyormuş.Ben de de bazen yapmaya çalışıyor, alıyorum kucağıma sandalyeye oturtuyorum.Yemek zorundasın diye, biraz mızıldansa da bir kaç lokma yediriyorum. Herhangi bir rahatsızlığı yok ama yemek olayı çıldırtıyor:)))Birde kızkardeşim bizde, onun kızını kıskanıyor aşırı derecede.Ben tanemsuyu seviyorum diyor ama en ufak bir şeyde bir yerlerini sıkmaya çalışıyor, tanem su ağlarken ona ciyak ciyak bağırıp daha fazla korkutuyor.Ben onun yanında tanemsuyu fazla sevmemeye çalışıyorum ama sanırım annemi kıskanıyor.Tüm ilgisi egehanayken, şimdi tanemle de ilgilendiği için anneannesinin ilgisinin bölünmesini çocuktan çıkarıyor.

ay fıstık mı geldi meralcim... nasıl hala tombikmi :))) foto koy bize ay nasıl buyumuştur ...

bu çocuklar fena egede kıskanıyor demekki

arkadaşım yeni doğum yaptı buyuk kızı 5 yasında kadın ağlıyor artık burnundan geitiriyormus... sen beni sevmiyorsun hep o kucagından onun gözü mavi benimki kahve :)))) buyudukçe de sorunlar çözülmüyor kıskançlık her yasta var demek...

ayyyy MAŞALLAHHHHHHHHHH sana

ben yerim o tombik bacakları ya aynı ezgide böyleydi... çırpı oldu şimdi

Evet yaaa, egede böyleydi, şimdi çırpı bacaklı oldu.Boynu yok, kısacık boynu olacak derdi annem.Şimdi upuzun boynu var:))))

ay meral tanemsu tam ısırmalık maşallah :))
benim yiğenim 6 yaşında duru ile biraraya geldiklerinde sürekli dövüyo çok kıskanç bizimkide kaçıyo ondan :))

Tanem su şimdiden egehan yanına yaklaşınca kaçmaya çalışıyor:)) Önümüzdeki sene birbirlerini tam yiyecekler sanırım.Çünkü oda şimdiden cadı.Oğlumun saçlarını yolmaya çalışıyor.Biz egehana seni seviyor diyoruz:)))

merhabaaa..
ayyy bebek lunca daha bi başka be yaw:))maşallah ...nil hiç öle lmadı,hahahhah..
egehan'a da ezgi'de maşallah...ezginin tek resmini gördüm ama ben dansa giderken:))
ece için üzüleni döverim maşallah de kızımmm..nilin 2 katı kızın,dertsiz başınıza dert almayın:))
deryacım teşekkür ederim :)
nilin gözü geçti ama sesi erkek gibi hala,ve öksürüo:KK43:

gördüm ya onu hatta ikiz gibisiniz dedim,ben iki fotoda bugünden sandım:))
meral tanem de sıkıştırılmayaca gibi diil hani:))ben de istiorum bi kız daha ama 4 yaşını bekleyeyim diodum hani akıllanır die,vasgeçtim,ahahha..aslında ardarda yapmak lazımmış
gün geçtikçe herşey zorlaşıo:KK43:
nil erkek kardeş diil kız kardeş istio am abebek erkek olcak,hatta bi bebeğine erkek dio pipisi yok ama şakacıktan erkek olsun anne tamam mı!

o tanemi varya yerim yerim. maşallah. egede ezgide öyleymiş bi zamanlar ben hiç çağanı öyle görmedim. sıktıra sıktırasevemedim içime dert. egeyi geçmiş gibi duruyo resimlerde. ama ege nin de boyu iyi uzamış gibi maşallah.
meral alcaz bi davul gibi bişey de benim eşim çok abartıyo bu gibi durumlarda. elektro davul alcam ben oğluma diyo. bi davulu alsın önce büyüyünce elektrosunu alırsın dimi. dur bi anlaşalımda önce. ben direk müzik öğretmenine bıraktım işi onunla görüşmeden alma dedim. bakalım..
bugün çağan geldi okuldan dudağı yırtılmış yani dudağının üstü. noldu dedim eymen yırttı dedi. sen naptın bişey yaptın mı dedim yok annecim ben yapmadım . ama sarp var benim arkadaşım o gördü geldi eymene vurdu sen çağana zarar veremezsin tamam mı dedi vurdu dedi. gülemedim de ama çok komik geldi bana. gruplaşmaya başlamışlar herhalde. birbirlerini koruyorlar herhalde. ya da baktılar benimki hırpalanıyo oturuyo aşağa bari biz koruyalım dediler.
valla grip aşısı yaptırıyoruz biz yaa. bende öyle elli ayrı laf duysam yaptırmazdım ama eşim enfeksiyoncu ya en çok ona güveniyorum bu konuda

TAnemsu ve egeye masallah cok tatlilar.hele tanem :nazar: tombis tombis Boyle bebek gorunce ozluyorum ecenin bebekligini. Bizim kizin sadece bacaklari tombikti onlarda eridi gitti
Ece zayif gozukuyor kilosuna gore ama yapisi boyle heralde ince ve uzun olacak :)

X