2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bizde yarın kozzye gideceğiz araşırız ayşegul.gülceden ses çıkmadı bende tel. nosu vardı ama geçen sene telimi katbettiğimde numarada gitti :KK43:

sevda iyi tatiller... umarım havalar güzel olur istanbul buzz gibi :)

merhaba 7.5 aylık bir kızım var.
sinirlerim harap oldu her şeyi deniyorum
2 aydır ek gıdalara başlatmaya çalışıyorum şiddetle reddediyor.
kaşık istemiyordur dedi doktor elinle ver dedi yok yine olmuyor.
yutamıyor sanki ağzının önünden arkaya götürmüyor. sıvılar hemen kaçıyor dökülüyor, bulamaçlar katılar zaten ilerlemiyor:KK43:
emzik ve biberon hiç almadı hiç alışık değil
haala sadece emiyor ve 7 kiloyu anca geçtik :)
sizin çocuklarınız büyümüştür
eskiden lütfen benim durumumda olanlar var mıydı lütfen bana özelden yazabilir miii???
bi kaç yere daha yazıyorum aynı şeyleri..
şimdiden teşekkür ederimm...

merhabaaa..
nassınız bacılar:))
allahım haftasonu bitti,ben de bittim..yaşasın pazartesi:)))
siz de gelin bakalım iki dedikodu yapalım:))

günaydın,
haftasonu inegöl'deydik, ablam yaşıyor orada, ablam biz gideceğiz diye benim vakit bulup da yapamadığım yöresel yemeklerimizi yapmış, süperdiiiii. Tuvalet eğitimi konusunda biraz aşama katettik, artık söylüyor ama kakasını bezine yapmak istiyor.
Duygu hala dedikodu yapacak kimse yok!!!!
Hepinize güzel bir gün diliyorum

ii haftalar güzel anneler
tiyatroya gittik kızlarla hsonu.nasıl büyümüş ece de duru da anlatamam.bizimki gözümüzün önünde göremioruz sanırım bebeklik günleri çook uzağımızda kaldı genç kızlığa doğru ilerlioruz adım adım:) çok güzel izlediler uyuyan güzeli bilmiş bilmiş konuşmalar çok şeker bu zamanları yaa çabuk geçmesin :KK8: okuldan alma saati geldi görüşürüz:KK48:

merhabaaa...
ah ne güsel artık tiyatroda buluşuuo ha:))süper gerçekten de genç kız oluolar..
nil akşam kulağım die ağlamaya başladı baktırmıodu ama bişide görülmüodu sabah 5'te hala uyuuuu die bağırıodum neys sabah bi baktım kulak akmış ama ağrıo dediği daha az..neys sonuçta yanlış temizleme ..aklınızda olsun iterek diil,çekerek almak gerekio klak kirini ama ben zaten döverek alıorum:))hahhah..
neys öptüm kocamannn:)))))

Slm cocuklarda sistit olan oldumu.
Ezgi ateşli iki gündür ama 38-38,5 gibi iştahı yok grip falan yok neyse tüm gün evdeydik
aksam ben banyodayken cis yapmaya gitmişler babbasiyla acıyor demiş cis yaparken .a..
Şimdi uyudu ama aklıma takıldı Dr gitmek ölüm gibi bizim için ezgi krize giriyor keske Dr olsaymisim ya

İyi aksamlar
Derya gecmis olsun sistit olmadik hic bilmiyorum :KK43: idrar yolu enfeksiyonu olabilir sizinki o da tahlil yaptirmadan anlasilmaz heralde. Cumartesi sabah eceninde atesi oldu 38-38.5 aksama kadar dustu.grip salgini varmis.once ates olup bi kacgun sonra bogaz enfeksiyonu,burun akintisi vs. etrafimizdaki herkes hasta sira bize geliyo :KK43:

günaydın..
derya geçmiş olsun!evde idrarını yapınca yakınbir hastane yada tıp merkezine götürüp tatlil yatırın ozaman!

Günaydın,
Geçmiş olsun ezgiye derya, üşütmeden dolayı idrar yolu iltihaplanması olabilir.İnşallah önemli değildir.

merhabaaaa..
ay kuzularım geçmişolsun:KK43:(kastamonudadaishal salgını varmış..amannn salgın salgın!!
biz de antibiyotik başladık,nil gıcık,ben asabi..
off şööle bibuluşsak da kahve içsek heppp beraber:))

ezgi'ye geçmiş olsun, üşütüyorlar galiba. Bizimki de dün çok keyifsizdi ama bugün biraz daha iyi gibiydi.
Artık kimseler uğramıyor buralara,

Merhabalar herkese giremedim ne zamandır umarım herkes iidir...
Elvin olmuştu deryacım sistit kreşe başladığında çişini tutamıyodu altına yapıyodu kukuşum acıoo die ağlıyodu idrar kültürü yaptırmıştım antibiyotik kullanmıştık öle geçmişti çok geçmiş olsun
arada yine acıyo falan dio travozol die krem var evde onu süryrm geçioo

elvinde hasta geçmio öksürükleri offff

merhabaaa...
elvin ne tatlı ya ,maşallah yeni bi fotomu bu,yoksam ben mi yeni gördüm:)
geçmişolsun ya..offf en kötüzaman soğuk sıcak beraber:KK43:(
bizimkinin de kukusu hep acıo demin baktım biraz pembe amahiç elletmio bana,temizleyemiorum bile..
kızlar mont bakıo musunuz,geçen sormuştum ama ,zarada 2 tane beğendim ama başka da bakmadım,bi de derya next vardı sen almış mıydın ordan?bi mont beğendim alayım dedim ama türkiye olunca 30 oldu 50??nie ki??fikir verin bacılarrr:))

merhabaaa...
Elvin ne tatlı ya ,maşallah yeni bi fotomu bu,yoksam ben mi yeni gördüm:)
geçmişolsun ya..offf en kötüzaman soğuk sıcak beraber:KK43:(
bizimkinin de kukusu hep acıo demin baktım biraz pembe amahiç elletmio bana,temizleyemiorum bile..
Kızlar mont bakıo musunuz,geçen sormuştum ama ,zarada 2 tane beğendim ama başka da bakmadım,bi de derya next vardı sen almış mıydın ordan?bi mont beğendim alayım dedim ama türkiye olunca 30 oldu 50??nie ki??fikir verin bacılarrr:))

yeni koydum cnmm saoll....nilede geçmiş olsun cnmm bende bakmadım bakalım geçen yıl ki montu belki olurr

İyi aksamlar hanimlar
Bugun itibariyle bizim kizinda burnu akmaya ve oksurmeye basladi :KK43: oksuruk balgamli oldugu icin kusmaya bahane aksam aksam kusmuk temizledim.

Kislik manto bizimde almamiz lazim gecen seneden kalan montumuz olur ama bi tanede kase olsa iyi olur.
Duygu hafta sonu firsat bulursam giderim zaraya . Bu cumarteside tiyatroya gitmeyi dusunuyorum atesi olmazsa tabii.

merhaba hanimlar umarim keyifler iyidir.
Defnede surekli hasta oluyor. dun aile boyu hastanelik olduk balik yemistim onceki aksam ve beni zehirledi
bayatmis. Allah tan defne ye birsey olmadi ben onun oncesinde yogurtlu bir corbada icmistim sanirim ondan carpti beni. Oluyorum sandim direkten dondum valla.

Defneninde kulagi enfeksiyon olmus. Oksuruyor cok her hafta doktordayiz o kadar bunaldimki hastaligindan
bir duzgunce 1 ayimiz gecmiyor. Biliyorum kresten oluyor ama evdede kalamazki . napicak evde.
ista yine ayni berbat . bebekken guzeldi simdi lokmalarini sayiyorum kedi kadar yiyor yemiyor. bu yuzdende surekli hasta.

ben mont almam diye dusunuyorum gecen yilkini biraz buyuk almistim bu yilda cikartir herhalde. ama cok cabuk boyu uzadigi icin kiyafet aldim biraz. gecen yilkilerin cogu olmadi enden degil ama boydan uzamis , birde enini gorseydik guzel olurdu cirpinin :) cok cadoloz oldu her istedigini yaptiriyor. cok kaprisli nasil basa cikacaz bilmiyorum valla.

X