2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sevdacım yakalamışken söliim ka biraz uzak yemekhaneye denize falan.denize bakan odaları tercih et derim biz çok rahat ettik odada büyük bi koltuk var orda naz çok rahat uyudu ama isterseniz bebek yatağı da getirebiliriz dediler biz istemedik. mutlaka bebek arabası al onun dışında çocukla ilgili süt mama önlük herşey veriolar

bizim odamızda deniz tarafında cnm özellikle belirttik bunu.araba mutlaka alıcam duru içinde kaan içinde gerekli.
kıyafetleri ve arabaları dışında mutlaka almam gereken bişey olursada yazın ltf

mesela yanıma deniz malz almak istiyorum çocuklar iiçin kolluk,çok mini havuz(kaan için çok seviyo deniz kenarında)kova kürek vs.
şanpuan,banyo köpüğü,lifleri bunlar dışında mutlaka olması gerekenleri yazarsanız sevinirim duru büyüdü artık onda çok zorlamıyorumda kaan için gerekli önlemleri almalıyım.

simit kolluk kovaalarını mutlaka al inanılmaz geniş bi kumsalı var.arabanın içine küçük yastık ince battaniye falan da al çok yoruluolar güzel uyurlar öğlenleri.her gece 8buçukta çocuk gösterisi oluo amfitiyatroda çok başarılı bizim içinde eğlenin:)buarada uyutup bırakabiliosun uyku odası da var

iiyim caanım sen nasılsın?gerçi görüorum face de fıstık gibisin,maşallah:))ne zaman şimdi tatil??

hahahaa ay teşekkür ederim hayatım olmuşmuyum okadar yoğun bir uğraş sonucu bu kadar oldu işe yaramış mı? :)))

tatil cumartesi sabahı başlıyo canım yarın akşam 6-7 gibi yola çıkıcaz kısmetse.

simit kolluk kovaalarını mutlaka al inanılmaz geniş bi kumsalı var.arabanın içine küçük yastık ince battaniye falan da al çok yoruluolar güzel uyurlar öğlenleri.her gece 8buçukta çocuk gösterisi oluo amfitiyatroda çok başarılı bizim içinde eğlenin:)buarada uyutup bırakabiliosun uyku odası da var

söylediklerinin hepsinin alıcam canım tşk tiyatro çok ii duru çok seviyo eminim kaanda sevicek bir kez gitmişti.
ama bu uyku odası olayı süper bişi nasıl oluyo uyutup ordamı bırakıyosun kim var başlarında sen bıraktınmı ayy ne bilim biz hep doğduklarından beri siyam ikizlerii gibiyiz ayrılmadık hepsi iç içemi uyuyolar biraz açarısın bu konuyu :))))

bırakmadık cnm ya bizim babamız çok pimpirikli yoksa ben bırakırdım.çocuk kulübünde 3yaş altı çocukları bırakamıosun normalde, ama uyku odasında uyutup bırakabilirsiniz uyanınca ararız dediler.çok şeker ablalar var bırakılabilir bence çok zorlanırsan bırak ya yabancılar ne kadar rahat bi rus kız vardı 4yaşında hiç çıkmadı çocuk kulübünden anne sabah bırakıp akşam alıodu gayet te mutluydu hayatından.

bırakmadık cnm ya bizim babamız çok pimpirikli yoksa ben bırakırdım.çocuk kulübünde 3yaş altı çocukları bırakamıosun normalde, ama uyku odasında uyutup bırakabilirsiniz uyanınca ararız dediler.çok şeker ablalar var bırakılabilir bence çok zorlanırsan bırak ya yabancılar ne kadar rahat bi rus kız vardı 4yaşında hiç çıkmadı çocuk kulübünden anne sabah bırakıp akşam alıodu gayet te mutluydu hayatından.

ahh cnm bizim ikimizdede var o pipiriklilik ama ne bilim kulağıma hoş geldi benimkiler gündüzleri 4 saat kadar uyuyolar hemen hemende aynı zamanlarda onları pilajda uyutmaktan daha parlak fikir gibi görünüyo ama ne bilim görmek lazım yeri.son olarak uyuyan çocuklar ayn yerdemi uyuyolar yoksa ayrı ayrı odalardamı?

cnm hepsi aynı yerde 5-6yatak var ama genelde boş oluyo, yinede 1-2saat falan uyur max orda.ses olur mutlaka çünkü

cnm hepsi aynı yerde 5-6yatak var ama genelde boş oluyo, yinede 1-2saat falan uyur max orda.ses olur mutlaka çünkü

anladım cnm evet ses olur ama bakarıs eğer içimiz rahat edecek gibiyse bırakırıs belki verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim hepsi çok işime yaradı gerçekten çok öpüyorum canım seni nazı

Günaydın kızlar, Emelcim geçmiş olsun canım.

Sevda size de iyi tatiller canım.Bizim içinde eğlenin bol bol:)))

çok geçmiiş olsun,sen kötü üşütmüşsün canım ya antibiyotik falan kullan vede kendine dikkat etmelisin ama onatlada zor olsa gerek Allah kolaylık versin

emel canım çook geçmiş olsun..

teşekkür ederim kızlar ilaç alıyorum doktora gitmiştim az kaldı bitiyor artık ilaçlar ama uzun sürdü işte hastalık akşamda Onat ateşlendi biraz ama sürekli olmadı şimdi iyi

Son düzenleme:
bizim odamızda deniz tarafında cnm özellikle belirttik bunu.araba mutlaka alıcam duru içinde kaan içinde gerekli.
kıyafetleri ve arabaları dışında mutlaka almam gereken bişey olursada yazın ltf

mesela yanıma deniz malz almak istiyorum çocuklar iiçin kolluk,çok mini havuz(kaan için çok seviyo deniz kenarında)kova kürek vs.
şanpuan,banyo köpüğü,lifleri bunlar dışında mutlaka olması gerekenleri yazarsanız sevinirim duru büyüdü artık onda çok zorlamıyorumda kaan için gerekli önlemleri almalıyım.

:))) benim muhakkak aldıklarım ibufen-sudafed-otrovin -yara bantı-detol-laconil -tabiki eczane bulunur dr vardır ama ben yanımda taşırım herzaman...

park yatak veriyorlar bu arada ...

Sevda size de iyi tatiller canım.Bizim içinde eğlenin bol bol:)))

tşk ederim hayatım inşş eğlenicez:)

teşekkür ederim kızlar ilaç alıyorum doktora gitmiştim az kaldı bitiyor artık ilaçlar ama uzun sürdü işte hastalık akşamda Onat ateşlendi biraz ama sürekli olmadı şimdi iyi

geçmiş olsun canım onatada hemencicik iyileşin inşallahhh

:))) benim muhakkak aldıklarım ibufen-sudafed-otrovin -yara bantı-detol-laconil -tabiki eczane bulunur dr vardır ama ben yanımda taşırım herzaman...

park yatak veriyorlar bu arada ...

tşk canım
bende ilaçlarımızı hiç ayırmam canım yanımdan hep çantamda olan malz vardır bazıları farklıdır ama alırım
ateş derecesi, ateş fitil,kabızlık fitili,peditus,dolven,novalcin damla,detol vs yani kullanılcak die deil ama çok çok acil durumlarda ihtiyaç olabilir die hep olur çantamda.
park yatak çok ii olucak ama kaan için.

merhaba...
emelim geçsin artık!!geçmiş olsun:KK43:(
sevdaaaa ii eğlencelerrr,bol bol rahatlayın,gezin,tozun..

ben de peditus calpol okyanus suyu almıştım okyanus suyunu kullandık burnu tıkalı gibiydi bi gece işe yaradı al mutlaka.bi de Hawaiian Tropic Cool Aloe Gel bunu tavsiye ederim güneşten sonra inanılmaz ferahlatıo ve böceklere sineklere karşı koruyo

kızlar o zaman uyanlar gelsin kozzye yarın 12deymiş uyuyan güzel biz büyük ihtimal gideriz gelirseniz arayın

merhaba...
emelim geçsin artık!!geçmiş olsun:KK43:(
sevdaaaa ii eğlencelerrr,bol bol rahatlayın,gezin,tozun..

tşk edeirm cnmm

ben de peditus calpol okyanus suyu almıştım okyanus suyunu kullandık burnu tıkalı gibiydi bi gece işe yaradı al mutlaka.bi de Hawaiian Tropic Cool Aloe Gel bunu tavsiye ederim güneşten sonra inanılmaz ferahlatıo ve böceklere sineklere karşı koruyo

saol cnm ben bunun güneş yağını kullanmıştım çok güzel bronzlaştırıyor ama böyle bir ürünü olduğunu bilmiyordum.benimde aslında güneş alerjim var güneş sonrası çok kaşınıyorum vede kabarıyorum,alışverişe bile çıksam güneş gören yerler kaşınmaya başlıyor buda 4 senedir var öncesinde yoktu böyle bir sorun oyüzden güneş sonrası ürünleri çok kullanıyorum ben bide bunu denim bakalım.

X