2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar ....
bugün kızımla eşimle maltepe sahilde bol bol yürüdük çocuğunu alan sahile gelmişti ne iyi geldi vallahihoyyyt
calemityjane geçmiş olsun a.s.
inaysa ben lostun tüm bölümlerini bitirdim 5.sezonu sabırsızlıkla bekliyorum :jeyyar:
ezracım paylaşımın için teşekkürlerŞeniz
göğse iğne batmahissibendede oluyo a.sben emzirirken müthiş terliyorum duş almaktan nefreteder oldum vallaÇok üzgünüm çoook

ya kızlar moralim çok bozuk sebebi:
1-hem görümcem hem teyzem beni rüyasında hamile olarak görmüş 2.defa!!!Allahım içime kurt düştü adet görmedim
2-teyzem bugün bebeğimi sallarken sen bunun başını tutup da salla kafasını sabit tutamıyo Allah korusun beyni zedelenir sallanırken dediBen hiç dikkat etmemişti şimdiye kadar çok korktum acaba istemeden zarar vermişmiyim diye

merhaba kızlar...
bebekler genelde kafasını tutamazlar zaten,o kadar sallamayla birşey olacağını sanmam.
birde ben lohusalıktan sonra üç defa adet gördüm,normalmidir yoksa doktorumla görüşmelimiyim sizce

merhaba kızlar...
bebekler genelde kafasını tutamazlar zaten,o kadar sallamayla birşey olacağını sanmam.
birde ben lohusalıktan sonra üç defa adet gördüm,normalmidir yoksa doktorumla görüşmelimiyim sizce

selam..uzun bir aradan sonra yine burdayım..umarım herkes bebişleriyle mutlu mesuttur :)

ismiye benim benim bildiğim bu normal ama sen yine de telefonla danış için rahat etsin.
kafası çok sallanıyor cidden ben hızlı sallayınca benim de aklıma gelmişti acaba başı filan dönüyormudur diye ya ben hala adet olmadım karnım da çok şişti son bikaç gündür belki yakında olurum sen olmadan önce bi sancı hissettinmi

selam arkadaslar esracim tesekkür etmek istedim hemde bi tickerimi deneyim dedim olmusmu diye

önemli deil canım ama olmamış nie acaba,yine deneriz istersen

canım kaşlarındada konak oluo o pullanma,bizdede hafif var,dr hametan sürebilirsin demişti bende sebamedin yağını sürüorum banyodan sonra kaşlarına ve vücuduna

benim her emzirmemde emdiği göğüsten deilde diğerinden bişey çekılıo gibi oluo,hafif te acıo

canım 5.sezon çoktan başladı 8 veya 9.bölüme geldi sanırım,bu akşam dizimax 5 bölümü ard arda yayınladı hatta,i istersen internette izleyebilirsin indirmeden hemde,ama dizi epey saçmaladı işin içinden çıkılacak gibi deil 5 . sezondakafamçokkarıştı

pempe eskisi gibi ağrılarım olmuyor,ve sadece 3 gün kadar oluyorama 10 gün geçmeden yeniden oluyor

ooo herkes gelmiş.ben lostun 4.sezon 10.bölümünde kaldım.internetten indirmeden hangi adresten izliyorsunuz kızlar.

enel, biz "diziport.com" dan izliyoruz..lostu ben de bitirdim.."prison break" 4.sezondayım şimdi,tavsiye ederim

kardeşim intten indirmiş 5.sezonu.çok merak ediyorum ama izlicek zamanım yok.dexter ı da tavsiye ederim o da çok heyecanlı bir dizi.

esraaa nasıl geçti buluşma.sen berrağı götürmemişsin hava güneşliydi ama soğuktu yine de dimi

canım kotayı aşıyor diye ben netten izlemiyordum.bu ayın bitmesine 3 gün var kotayı doldurayım diye izleyeyim bari.
adım hayriye arkadaşlar.

ooo herkes gelmiş.ben lostun 4.sezon 10.bölümünde kaldım.internetten indirmeden hangi adresten izliyorsunuz kızlar.

delidizi.com canım burda son filmler diziler ne istersen var,

esraaa nasıl geçti buluşma.sen berrağı götürmemişsin hava güneşliydi ama soğuktu yine de dimi

yok canım havadan deil,bebek arabası almadık henüz kanguruyla gidiorum biryere giderken,ama pastanede öle kucağımda durmaz die almadım,meral egehanı arabaya koymuştu uyuyordu,sonra uyanınca oda durmadı zaten,kalktık,1 saat kadar muhabbet ettik,çok ii oldu,inşallah havalar iice ısınınca hepbirlikte oluruz

dexter a baktım biraz..kahraman seri katilmiş delikafadulden özenmeyelim sonra :jeyyar: izlemek lazım..bu diziler güzel de, öyle eskisi gibi bol zaman nerdee, başladıklarımızı bitirelim bari..

iyi geceler hanımlar,..

erza nasılsın kendime çok güzel ticker yaptım ama göstermiyo. baksana kodu bu nasıl eklicem..
<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/birthday/birthday-tickers/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=kucuk baligim buyuyor&t2=Demirimiz&b=14&c=0x006699&f=18&y=2009&m=1&d=9" quality="high" wmode="transparent" width="430" height="115" name="Pregnancy Ticker" align="middle" allowScriptAccess="samedomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" /></embed><br><a href="http://www.widdlytinks.com/">Birthday Tickers from WiddlyTinks.com</a></center>

dexterı e2 den rastlarsam takip edıorum dewamlı deıl,lost daha heyecanlı,
haklısın ayça vakıt yok zaten,olan vakittede ya duş alıon ya yemek yapıon yada dinlenıosun:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…