2009 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın size jane:)
bu saate kadar yattınz demek, biz sabahın köründe 5lerde kalkıyoruz

kızlar biz demin halıya kadar kaka yaptık(çıkmıo halıdan da( alt açma bezimiz vardı:))

hanımlar selam a.s. siz benden daha önce anne oldunuz.haliyle daha deneyimlisinizdir.
benim kızım ın kaka düzenni değişti önceden hergün yapardı şimdi 10 gündür 3 - 4günde yapıyo.çok zorlanıyo ama yaptıgı zaman aynı önceki gibi katı sert degil yani.sizlerinde oluyomu böyle cevaplarsanız sevinirim:enbuyukkk:

yok inanna, sadece yağmurluk, altında filesi o kadar, ama çok hafif 6kiloydu sanırım şemsiye gibi kapanıyo bi yere misafirliğe gidince götürüyoruz ev içinde çok rahat,daha dışarı çıkmadık hiç.tekerlekleri 360derece dönüyo bence kesinlikle maclaren alın almadıysanız bi ark 2 milyar vermiş maxicosi almış hiç kullanamamışlar arabada en önemli şey hafiflik
oo biz L koltuğun nerdeyse her noktasına çişle kakayla adımızı yazdık 2sene geçsin kaplatıcam neyime beyaz koltuk

alisha e-bebek kupon veriyo ben biçok şeyini ordan aldım arabayı eşim bu sefer başka bi mağzadan almış arabanın altına 2 tane penye battaniye seriyorum ben çok menunkaldım arabadan hafif olması çok güzel arabayada sığıyo

yaww yemeyip içmeyip bebekleri etkisiz hale getirip bütün gece kaynatmışınıs oku oku zor bitirdim valla.
neyse en güzel anneler ve en güzel babyler nasılsın bakem.kızım uyudu bende miskinlik yapim dedim.

yarın kızımın aşı günü nasıl stres yaptım inşallah sorun olmaz:1shok:

elacım benim kızımında yarın aşı günü kaydirigubbakcemile3 iki duruda yarın aşı oluyor kafamçokkarıştı ben hiç düşünmüyom bile sen söleyince telefonumun hatırlatmasına baktımda hatırladım.düşünme fazla bişi olmaz Allahın izniyle:lepi:

yarın kızımın aşı günü nasıl stres yaptım inşallah sorun olmaz:1shok:

kısss bunların doğumlarıda aynı gün hemen hemen:1shok: 1 gün var arada benim duruşum doğum tarihi 17 ocak seninkide 18 ocak galiba dimi sırnaşık şey ne güzel

selamllar bebeği konak olanlar benim oğlumdada oldu her banyo öncesi bbeyağı sürüp bekledi 15 dakika yarım saat üstüne banyo uanda geçti ama geçer gibi olunca hemen bırakmayın bir süre devam edin bizim arabamız piergarden bende memnunum tek elle kapanıyor yumuşacık terletmeyen kumaşı vr fiyatı 450 ydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…