2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

yok güzelim bu yazıyı okudum ben bir anne yazmış.

aynı şeyin üzerinden değiştirip yazdım kendi duygularımı.

ben anne olmasaydım diye başlıyor aynı...

birtane kızım var, bana bu da kızmış gibi geliyor doktor da çıkıntı göremedim kıza benziyor dedi ama kesin değil tabii..Allah hayırlısını versin de kızı erkeği hiç önemli değil...
senin de oğluşun hayırlı olsun :)

ayy allah kızına uzun sağlıklı ömürler versin cnm hadi bakalımm buda hayırlısı olsunnn evlatlarımızı sağlıklı doğurmayı nasip etsin önemli olan bu :asigim: benim ilk bebiş çok heycanlıyım sen ne güsel ikinciye bu güsel duyguyu yaşıcannn inş

merhabalar; inşallah bende ocak 2009 da ilk kez anne olacağım çok heyecanlı ve mutluyum benimle aynı telaşı yaşayan anne adayları ile konuşmak çok güzel olur sanırım. Allahım hepimize bu duyguyu hayır ve sağlıkla tattırır inşallah.

hayırlı olsun güzelim.

biz de çok heycanlıyız. tüm korku, endişe ve mutlluluğumuzu burda paylaşıyoruz. ve rahatlıyoruz.

aramıza hoşgeldin

hayırlı olsun güzelim.

biz de çok heycanlıyız. tüm korku, endişe ve mutlluluğumuzu burda paylaşıyoruz. ve rahatlıyoruz.

aramıza hoşgeldin

çok teşekkür ederim.biz 15 haftalığız çok şükür şimdilik herşey yolunda :sm_cool:sıcaklar aşırı etkiliyor beni, orası zor işte yemek yiyemiyorum hiç kilo almadım zaten çalışmak ta çok zor geliyo bu sıcaklarda ama bebişimin benimle olması çok güzel

a.s.Hoşgeldin Gülcan sağlıklı bir hamilelik diliyorum sana.Marsg duygularımıza tercüman oldun bu yazıyla.Teşekkürler...

Son düzenleme:
Hoşgeldin Gülcan sağlıklı hamilelik günleri diliyorum sana.Marsg duygularımıza tercüman oldun bu yazıyla.Teşekkürler...

Çok teşekkürler Gülseren. Allahım hepimize sağlıklı ve güzel bir hamilelik dönemi nasip eder inşallah. Tatlı bebişlerimizi sağlıkka kucağımıza alırız inşallah.

arkadaşlar bişey sorucam ben dün evi temizledim misafir gelicek diye biraz kendimi yordum da akşam belim ve popomun orası çok ağrıordu sabah kalktım pek yok ama şimdi yine belim bira ve kasıklarım ağrıyor bebeğin bulunduğu yer ama hafif hafif birde başım sizce bebişe bişi olmuşmudur çok merak ediyorum henüz kıpırdamadığı içinde bişi hissetmiyorum iyidir dimi hemen bişi olmaz allahın izniyle sizin hala sancısı olan varmı yoksa ben kendimi yordum diyemi bu arada karnım daha yeni çıkıyor benim ondanda olabilir mi endişeliyimm

a.s.Hoşgeldin Gülcan sağlıklı bir hamilelik diliyorum sana.Marsg duygularımıza tercüman oldun bu yazıyla.Teşekkürler...

sağol canım bir anne yazmış bu yazıyı ben de çok begenmiştim.

onun yazısından yola çıkarak bayagı eklemeler yaparak kendi duygularımı yazdım.

daha kimbilir neleri unuttum ama aklıma gelen bunlardı şimdilik :))

gülcan cinsiyet bellimi :))) bu araların en popüler konusu

a.s.SELAM NAZO NASILSIN... BENİ HATIRLARSIN BELKİİ. SİZLERE Bİ BAKAYIM DEDİM... OKUDUĞUMA GÖRE HERŞEY YOLUNDA ÇOK SEVİNDİM.. BİLİYORSUN BEN BAŞLADIĞIM NOKTAYA GERİ DÖNDÜM.. SAĞLIK OLSUN... BENDE SANA SORAYIM CİNSİYET BELLİ OLDUMU ?? RABBİM KOLAYLIKLAR SAĞLIK VERSİN..

bu arada kızlar bu sitede başka bi topicte harika bebek odaları buldum ve siteleri yazıyodu
www.incituncel.com
'' mondobebek.com
'' bebekom.com
'' benbebek.com
'' legobebe.com
'' hadidibaby.com
'' bebemo.com
'' pitikbebe.com
'' bebekmobilyaları.com
bide sanırım e-bebek'te ve hepsiburada.com, babyaddress.com da çok güzel uyku setleri varmış

hatırlıyorum inci teşk çok şükür şuanda herey yolunda
sen nasılsın toparlayabildinmi kendini umarım en kısa zamanda tekrar hamiş kalırsın bi süre verdimi doktor yada neden böle bişey olmuş sebebi neymiş yani
benim cinsiyet henüz belli değil inş iki hafta sonra

ramitep bu ikinci ama 16 yıl aradan sonra olunca sanki ilk gibi hissediyoruz ailecek..
ozaman bütün yaşanılanlar unutulmuş herşeyi yeni öğreniyorum sizlerle birlikte :)

gulcannn hoşgeldin allah sağlıkla bebeğine kavuşmayı nasip etsin..

sebebi ile iligili bişey demedi normal bi düşük gibi görmek lazim dedi 3 ay dinlenin dedi.. Bakalim şu an gayet iyiyim beklemek istmeyiorum kismet...

peki ne kadar kaldı 3 ayın bitmesine yanılmıyosam seninle aynıydık ama kaç haftalıkken kaybettiğini hatırlayamıyorum bencede bekle hem ruhun hem bedenin için

Çok geçmiş olsun arkadaşım..Allah bir daha göstermesin hayırlısıyla bebeğine kavuştursun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…