2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

fatocum hem üzüldüm düştüğün duruma hem de kızdım çevrendeki kendini bilmezlere. :eek:klava:
bu çağda nasıl bir zihniyettir bu ,nasıl bir cahiliyettir :kızgın:
hem bebeğin cinsiyetini erkeğin belirlediğini bilmeyen kalmadı yahu sen niye üzüyorsun kendini bırak kocan üzülsün:dilcikar:

kızlar bugün maltofer fol diye bir demir ilacına başladım. çiğneyerek içiliyo küçücük bişey.

birileri kullanıyordu sizde kocaman hap içemiyoruz diyordu...

hangi demir ilacını verdi doktorunuz

sanırım benim hapı kullanan hiç yok,gyno ferro sanol die bi hap,demir+folic asit+b 12 vitamını karışımı ,şeffaf içinde kum gibi renklı tanecikler war,gunde 1 kere içilio

sanırım benim hapı kullanan hiç yok,gyno ferro sanol die bi hap,demir+folic asit+b 12 vitamını karışımı ,şeffaf içinde kum gibi renklı tanecikler war,gunde 1 kere içilio

benimkide demir +folik asit yazıyor. çikolata esanslı ... aynı beyaza yakın üstünde tanecikler var kahverengi. günde bir tane

Evet canım kızım var bizimkilerde doğulu erkek çok önemli onlar için 8 sene çocuk yapmamamın tek sebebi kızım olduğunda söylenen laflardı ilk bebeğimdi ve ona bile doğru dürüst sevinememiştim sayelerinde eşimlede dalga geçmişlerdi şu anda erkek istememin tek sebebi eşimin aynı sözleri işitmesini istemiyorum ay çok dertliyim deşmeyin yaralarımı zatem iki gündür ağlıyarak geziyorum dua edin nolur hamilelerin duası kabul olur

Canım yaa aynı şeyleri bende yaşadım.Kızım olduğunda kayınvalidem bana herkes oğlan doğuramaz demişti.13 sene oldu ama o lafı hiç unutmadım.Bizim ailede hiç öyle şeyler yoktur bende eşimin ailesinde karşılaştım.Cahillerle uğraşmak çok zor.Benim sana tavsiyem ALLAH'a sığın o herşeyin en güzelini bilir ve onu verir bunu unutma.Senin için ne hayırlıysa ALLAH onu nasip etsin İnşallah canım.

kızlaaaar ben GELDİİİİİİİİM. nasılsınız bugün gördüğüm kadarıyla gayet iyisiniz maşalah allah bozmasın. size ve bebişlerinize öpücükler. size geçen sölemiştim ama değil demiştiniz gerçeten ölemiş benim miniğim kıpır kıpır oynuyor vallahi içimde elimle tutup sıkıştırıvereceğim valla allahım bi gelsene sevsem seni artık neyyyse. bazen böle karnımın önüne sırtınımı yaslıyor nedir semsert sivri çıkıyor çookk tatlı

blooms fena laf etmiş kaynanan valla hakikaten unutulacak gibi değilmiş.

ne demekse gerçi herkes erkek doğuramaz allah allah. kuş konuyor erkek olunca hay allahım

kızlar birde ben süt içemiyorum onun yerine yiyebildiğim kadar peynir ayran ve dondurma yiyorum sizin doktorlar bu konuda ne dedi? bide ayran hazır ayranlardan içiyorum mecbur bunların besin değeri hakkında fikri olan varmı?

çok güzel bir duygu ilk başta korktum ama noluyo falan diye. inşallah bir an önce hissedersin karnımı bir itiyor öne doğru anlatamam sana çok garip bi his

ayyy bakalım ben ne zaman hissetcem.

bak ezra kızlar hareketsiz oluyor diyorlardı ya çürüdü o tezde :)))))))

benim oğlan tembel miniğim hiç kıpırdamadı ultrasondada :)) anca elini kaldırdı bir slm. bir de bagdaş kurdu tam yerleşti :))) keyif adamı olcak benimki :)))

Canım yaa aynı şeyleri bende yaşadım.Kızım olduğunda kayınvalidem bana herkes oğlan doğuramaz demişti.13 sene oldu ama o lafı hiç unutmadım.Bizim ailede hiç öyle şeyler yoktur bende eşimin ailesinde karşılaştım.Cahillerle uğraşmak çok zor.Benim sana tavsiyem ALLAH'a sığın o herşeyin en güzelini bilir ve onu verir bunu unutma.Senin için ne hayırlıysa ALLAH onu nasip etsin İnşallah canım.

Teşekkür ederim canım senin duyduğunda lafmı neyse bak yine ağlattınız beni senin bu ikinci çocuğun mu canım cinsiyet bellimi

fatocum seninle aynı durumdayız ben seni iyi anlıyorum çünkü benimde 10 yaşında bir kızım var inan benim için önemli değil cinsiyet ama eşimin ailesi eşime özellikle kaynım onun bir oğlu olduğu için hep imrendirmeye çalışıyor hep bir oğlu olduğu için övünüyor ama bu bizlerin elinde olan birşey değil herşey allahverirse oluyor birde hiç olmayanları düşünmek gerekiyor ben artık hep öyle düşünüyorum bende 12+3 haftalıkken doktorum kesin olmamakla kız dedi ne yapalım sağlık olsun

X