2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

gübahar´isimli üyeden Alıntı
merhaba arkadaşlar benimde 2. hamileliğim 10 yaşında bir kızım var birde oğlum olsun istemiştim ama doktor 12+3 gittiğim ikili test öncesi bebeğin cinsiyetinin büyük bir ihtimal kız olabileceğini söyledi sizce yanılma payı olabilirmi ama yinede sağlık olsun cinsiyetden önce benim için tabiki sağlıklı olması önemli hepinize selam arkadaşlar bu arada doğum zamanım 25 ocak
hoş geldin canım, bir kızımız daha oldu yani böylece:dance::dance:

evet canım,böbrek hastalığım var,bi de bana üç kez aşılama yapıldı,tutmadı,1 ay sonra tüp bebek yapılacakken ben o arada hamile kaldım,o yüzden bu bebeklerde risk almıyorlar,mucize bebişim benim:dance:

hem geçmiş olsun hem gözün aydın o zaman :))

aşılama tutmadı normal yollamı oldu yani... allah allah boşuna bir de aşılamayla uğraşmışsınız.

biz ilk aydan tak :))) şükrediyorum o yüzden çok böyle duydukça

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.allah kısmet ederse benim doğumumda 23 ocak.ilk gebeliğim ve cinsiyeti inş haftaya öğrenebileceğiz.

Hoşgeldin aramıza.Yeni gelenleri doğum takip çizelgemize ekliyorum. Epeyce çoğaldık arkadaşlar. Ceylinazra ile sanırım 40 oluyoruz:dance::dance::dance:

mrb arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.allah kısmet ederse benim doğumumda 23 ocak.ilk gebeliğim ve cinsiyeti inş haftaya öğrenebileceğiz.

sende hoşgeldin canım dün ve bugün aramıza pek çok yeni arkadaşlar katıldı ne güzel ocak anneleri kalabalıklaştı.a.s.:lepi:

sende hoşgeldin canım dün ve bugün aramıza pek çok yeni arkadaşlar katıldı ne güzel ocak anneleri kalabalıklaştı.a.s.:lepi:

hoşbulduk canım.ne kadar çok olursak birbirimize desteğimizde o kadar çok olur ..talya bende bursalıyım canım ama görev nedeni ile edirnede ikamet ediyoruz bursayıda çok özledim valla neyseki 10 gün sonra izinde ordayız...:teytey::teytey:

ben biraz işe dalıyorum forum 3-4 sayfa ilerliyor bide 2 kişi daha geliyor maşallah bizim topiğe kızlar.
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz sağlıkla bebişleri kucağınza alısınız inşallah.
şüxx geçmişolsun canım inşallah hamileliğinde rahatsızlığının bir sıkıntısını yaşamazsın.
ramitep kendine dikkat et canım dengeli beslen mideni yakacak şeyler yeme bu aralar

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz hayırlı olsun bebişleriniz,bu arada bızı azınlıkta olmaktan kurtardınız,2 kız annesiydık 4 mü oldu şimdi yani:lepi:

X