2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım ameliyat oldum işte 5 dikiş atıldı. yarında dikişler alıncak. ondan sonra belli olacak durumu.

yine şişme olursa 6. aya kadar aldırma şansımız var.

umarım olmaz artık ilaç kullanmak istemiyorum çünkü. bebişime bişey olcak diye çok korkuyorum.

senin ikinci sonucun ne zaman çıkıyor. 10 gün olmadımı hala

canım ya çok zor o dikişler bilirim ben.bana da yaptılar 3 sene önce 3 kilo vermiştim.kendine dikkat et.benim ikici kez yaptırdığım ikili test sonucu yarın çıkıyor hayırlısıyla sabah gidip alıcam İnşallah bu normal çıkar önceki yanlıştır diye dua ediyorum.

canım ya çok zor o dikişler bilirim ben.bana da yaptılar 3 sene önce 3 kilo vermiştim.kendine dikkat et.benim ikici kez yaptırdığım ikili test sonucu yarın çıkıyor hayırlısıyla sabah gidip alıcam İnşallah bu normal çıkar önceki yanlıştır diye dua ediyorum.

1 kilo vermişim bende. ama sıvı şey çok yedim bırakmadım kendimi gene bebege zararı olmasın diye.

ah canım valla senin kadar merak ediyorum. inşalahhhhh iyi çıkar sonucun.

gitmedim.

bücürük, venice birde kanz a gittim.

en çok venice den aldım ama.

ay koca mağaza iki katı kızlar için kıyafet. bir duvar erkek için deli oldum yaaa....

kot tulum aldım. şort tulum aldım :))))))) tişörtler aldım :))) yaza hepsi olur oğluşuma.

kışın zaten minik olcak giyemez heralde kot falan. bakarım giycek durumda olursa alırım gene :)))))

Nasıl giyemez minicik pantolonlar Valla ben hep özeniodum bebişimi küçük adam gibi giydiricem.İnşallah RABBİM nasip etsin hepimize o günleri.

merhaba arkadaşlar benimde 2. hamileliğim 10 yaşında bir kızım var birde oğlum olsun istemiştim ama doktor 12+3 gittiğim ikili test öncesi bebeğin cinsiyetinin büyük bir ihtimal kız olabileceğini söyledi sizce yanılma payı olabilirmi ama yinede sağlık olsun cinsiyetden önce benim için tabiki sağlıklı olması önemli hepinize selam arkadaşlar bu arada doğum zamanım 25 ocak

günaydın hanımlar. hepinizin keyfi yerinde çok şükür.
güzel bir hafta diliyorum hepinize.
şükü hoşgeldin. doğum 12 ocak dimişsin ama 13+5 desdin. benim doğum 13 ocak ama 15 teyim nasıl oluyor :))))))

canım aslında 40 haftayı 20 ocakta dolduruyor ama sezeryan olduğu için 1 hafta öncesine planlandı doğum,senin normal doğum mu olacak?

Merhaba canım hoşgeldin
Tabiiki yanılma payı olabilir
Benim yan komşuma 9 ay kız dediler erkek oldu.
RABBİM herşeyden önce hayırlı sağlıklı versin.
Ama insan istior işte seni anlıorum.

slm hepinizee hepinizin bebişleri hayırlı olsun inşallah benimde kısmetse ocak 25 gibi doğumum olacak sanırım ben biraz aranıza katılmakta geç kalmışım sayfalar almış başını gitmiş bu arada ctesi günü dr um bana cinsiyetini söyledi kız olacakmış benim daha 12. haftanın sonunda cinsiyet belli oldu (her ne kadar hala inanamasamda) sizlerin 16. haftalarda hayli hayli belli olur sanırım hayırlı sağlıklı evlatlar versin allah herkese
canım hoşgeldin aramıza ne güzel erkencikten öğrenmişsin cinsiyetini allah kızına ve sana sağlık versin inşallah

kızlar sadece krem ve şampunlarını aldım başka bişi yok ortada cinsiyeti belli olsun o zaman bakarım zıbın,şapka felan alıcam şimdilik artı bide kış bebeği olacak şimdiki kıyafetlerde hep yazlık

kızlar merhaba hepiniz iyisini maşaaaaallah marsg biraz kendine gelmişsin canım çok sevindim daha iyi olursun inşallah

aa talyaaa sende mi bursadansın canım herkesin gibi seninde hayırlı sağlıklı bebeğin olsun inşallah seninde ilk mi bebeğin

merhaba arkadaşlar benimde 2. hamileliğim 10 yaşında bir kızım var birde oğlum olsun istemiştim ama doktor 12+3 gittiğim ikili test öncesi bebeğin cinsiyetinin büyük bir ihtimal kız olabileceğini söyledi sizce yanılma payı olabilirmi ama yinede sağlık olsun cinsiyetden önce benim için tabiki sağlıklı olması önemli hepinize selam arkadaşlar bu arada doğum zamanım 25 ocak
hoşgeldin canım aramıza

1 kilo vermişim bende. ama sıvı şey çok yedim bırakmadım kendimi gene bebege zararı olmasın diye.

ah canım valla senin kadar merak ediyorum. inşalahhhhh iyi çıkar sonucun.

bu aylarda istersen aç gez bebek genede senden alır gıdasını ve büyür.yoksa sürekli bulantısı olanların çok küçük bebeleri olurdu.o yüzden rahat ol canım.o güzel güzel büyüyodur.
sabah sonuçları öğreneyim hemen yazarım.
:lepi:dualarınızı eksik etmeyin ocak anneleria.s.

herkeze slm hamişler nasılsınız biz iyiz şükür biraz miğdem yanıoo dün gece çok fenaydı yemekler dokunuyomudur nedir birde çok gazım oluyor karnım şişiyor gerçi başka türlü hamiş olduğum bellide olmucak h,iç göbişim yok gibi :) çıkıcak inş bazen kasık ağrılarım da oluyoo hala inş herşey yolundadır 1 hafta sonra test için gidicez doktoraa öpüldünüz

aa talyaaa sende mi bursadansın canım herkesin gibi seninde hayırlı sağlıklı bebeğin olsun inşallah seninde ilk mi bebeğin

evet canım 3 kişi olduk bursalı :lepi:
benim 2.hamileliğim 8 yaşında bir kızım var

Herkese Günaydına.s.
Ezra Valla ana sayfaya girdim ama sohbet odası bulamadım.Niye sinir oldunuz ne yaptılar size?Çok üzgünüm çoook

canım günaydın,
ana sayfaya gitmene gerek yoktu,hemen bu sayfanın üstune bak orda kırmızı şeritlerde takvim oyun klubü,sosyal gruplar ,falan yazıo orda sohbet odası war oraya girecektın,ordanda handi odada gözukuosak oraya 2 defa tıklayacaktın,neyse bı dahakı sefere,bız dun montesorı ile 2 ye kadar muhabbet ettık,bu arada bazı kendını bılmez sevıyesız insanlar war,çete gibiler bı anda gelıp rahatsız edıolar,sewıyesız sewıyesız laf atıolar,nasıl bır bayandır bunlar anlamadım,biz hiç onlara karşılık wermeyıncede çekip gittiler,ondan sinir oldum,Kötü Kazen

X